راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین Skill‌های بازی Forspoken

Skill های بازی Forspoken

Frey Holland در بازی Forspoken، تنها با یک درخت مهارت کار را شروع می‎‌کند، اما با پیشروی در روند داستان این تعداد بیشتر خواهد شد. در بخش‎‌های انتهایی ماجراجویی‌هایتان بیش از 100 جادو را می‌‎توانید استفاده کنید. بعضی از آن‌ها پس از اتفاقات مهم داستانی به شما داده می‌‎شوند، اما بیشتر جادوها با استفاده از Mana و یا کاوش در جهان Athia به دست خواهند آمد. در این مطلب قصد داریم تعدادی از Skill های بازی Forspoken که بهتر است آن‌ها را زودتر از بقیه به دست آورید، برای شما توضیح دهیم.

بهترین Skill های بازی Forspoken

هرکدام از Skill Treeهای بازی اسم مشخصی دارند، اما ما برای جلوگیری از اسپویل بخش‎ه‌ایی از داستان آن‌ها را با رنگ‌هایی مانند بنفش و قرمز نشان خواهیم دید. این Skill Treeها شامل رنگ‏‌های بنفش، قرمز، آبی و سبز می‎‌شوند. در ادامه مطلب به هر درخت مهارت و Skillهای پیشنهادی خواهیم پرداخت، اما اگر نمی‎‌خواهید آن‌ها برای شما اسپویل شوند فقط Skill Tree اول را مطالعه کنید.

درخت مهارت جادویی بنفش

بهترین Skillهای بازی Forspoken

Skill Tree بنفش بین مبارزات نزدیک برد، دوربرد، AOE و گزینه‎‌های دفاعی، تعادل خوبی برقرار کرده است. این Skill Tree اولین درخت مهارتی است که به آن دسترسی پیدا می‎‌کنید، به همین دلیل می‌‎توانید سبک‎‌های مختلف جادو را امتحان کنید تا در ادامه آن‌ها را بهتر کنید. باید به Spellهای زیر هنگام ارتقا توجه داشته باشید:

 • جادو Tendril: این اسکیل از شاخه‌‎هایی استفاده می‌‎کند تا در شعاع کوچکی در اطراف فری به تمام دشمنان آسیب بزند و همچنین مقدار کمی به جان او نیز اضافه کند. Tendril در اوایل بازی مخصوصا مقابل دشمنانی که شما را محاصره می‌‎کنند بسیار کاربردی است.
 • جادو Screen: جادویی Passive است که اطراف فری را با یک محافظ می‎‌پوشاند تا در مقابل حملات دشمنان آسیب نبیند. این جادو برای کسانی که جاخالی دادن برایشان سخت است، مناسب خواهد بود.
 • سطح سوم جادو Scatter Shot: این جادو درواقع موجی از سنگ را در یک خط مستقیم پرتاب و پس از شارژ شدن یک ضربه با آسیب بالا را به سمت دشمن شلیک می‎‌کند. بدون هیچ شکی Scatter Shot یکی از بهترین حملات دوربرد بازی است، پس پیشنهاد می‎‌کنیم تا بهترین ورژن آن را به دست آورید. با استفاده از این Spell دشمنان کوچک و پرنده را می‎‌توانید به راحتی نابود کنید.
 • سطح سوم جادو Burst Shot: این اسکیل را پس از باز کردن جادوهای قبلی می‎‌توانید به دست آورید، اما همچنان بهتر است که در سریع‌‎ترین زمان ممکن آن را Unlock کنید. Burst Shot تعدادی سنگ انفجاری با Area of Effect بالا پرتاب و آسیب قابل توجهی به دشمن وارد می‎ کند. اگر Burst Shot و Scatter Shot را با هم استفاده کنید تا مدتی به قلع و قمع کردن دشمنان خواهید پرداخت.

درخت مهارت جادویی قرمز

بهترین Skillهای بازی Forspoken

Skill Tree قرمز رنگ، شامل جادوهایی برای گشت و گذار سریع در محیط و مبارزات تن به تن می‎‌شود. شما به احتمال زیاد از این درخت مهارت برای قابلیت‎‌های هجومی، جدا  از پیدا کردن نقاط ضعف دشمن، استفاده نخواهید کرد، اما در گشت و گذار سریع در جهان Athia کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

 • جادو Soar :Soar یک مهارت پارکور است که به فری در رسیدن به مکان‎‌های دور دست کمک می‎‌کند، و می‌توانید با آن دو بار برروی دیوارها بپرید. این مهارت برای زمانی که نمی‎‌خواهید یک مانع را دور بزنید بسیار کاربردی خواهد بود.
 • جادو Rush: این جادو یکی دیگر از قابلیت‎‌های حرکتی است، که اگر دکمه‎‌ها را در زمان مناسب فشار دهید به فری هنگام دویدن سرعت می‎‌دهد. این جادو در کنار افزایش سرعت، Stamina فری را نیز افزایش داده و به او اجازه می‎‌دهد تا مدتی طولانی به دویدن ادامه دهد.
 • جادو Drag and Drop: جادو Drag and Drop دشمنان را به سمت فری می‎‌کشاند، تا وارد محدوده Melee او شوند. این جادو را می‎‌توانید بدون توجه به رنگ درخت مهارتی که انتخاب کرده‌‎اید انجام دهید، و ترکیب آن با جادو Arc Slice هر دشمنی را نابود خواهد کرد.
 • سطح سوم Arc Slice: ترکیب Drag and Drop با Arc Slice آسیب زیادی به دشمن وارد خواهد کرد و هیچ کدام از آن‌ها Cooldown نیز ندارند. سطح سوم Arc Slice مانند نسخه قوی‎‌تر Tendril عمل می‎‌کند، و با ایجاد یک موج دایره‌‎ای ShockWave در اطراف فری آسیب قابل توجهی به دشمن وارد خواهد کرد.

درخت مهارت جادویی آبی

بهترین Skillهای بازی Forspoken

درخت مهارت آبی رنگ، ظرافت زیبایی را به بازی شما اضافه می‌‎کند، این Skill Tree مهارت‎‌های Passive و ارتقاهای مفیدی را در اختیار شما قرار می‎‌دهد. جادوهای هجومی در این بخش زیاد مورد توجه قرار نگرفته است، اما در هر صورت تعدادی جادو هجومی کاربردی در این درخت مهارت پیدا خواهید کرد. قابلیت‌هایی که در این درخت مهارت باید در سریع‌‎ترین زمان Unlock کنید:

 • جادو Up and Away: این جادو به سرعت فری را به هوا پرتاب و منبع حملات آبی او را نیز پر می‌‎کند. Up and Away شباهت زیادی به Drag and Drop دارد و هر زمانی که از آن استفاده کنید به درخت مهارت آبی بازخواهید گشت.
 • جادو Alb: این جادو تقویت کننده، فری را با یک زره یخی پوشش می‎‌دهد و حملات دشمنان را نیز تا مقدار زیادی دفع خواهد کرد. از این جادو باید در ابتدای مبارزات سخت استفاده کنید و دوباره به جادو قبلی خود بازگردید تا زمانی که Cooldown آن به اتمام برسد.
 • جادو Float :Float یک جادو مرتبط با حرکات پارکور است، که به فری اجازه کند کردن سقوط خود از ارتفاعات را می‎‌دهد. Stamina شما در هنگام سقوط از ارتفاعات بلند خالی می‎‌شود، این مسئله هنگامی که تعدادی دشمن سرسخت در انتظار شما هستند مشکل‎‌ساز می‎‌شود. جادو Float این مشکل را برای شما حل می‎‌کند، اما پیدا کردن آن در بخش‌‎های جنوبی منطقه Visoria کمی دشوار خواهد بود.
 • جادو Eagre :Eagre یک جادو پشتیبانی AoE است، که در اطراف فری یک مانع آبی قرار می‎‌دهد و دشمنان را به عقب پرتاب می‌‎کند. اگر در مبارزه‎‌ای توسط دشمنان محاصره شدید، از این جادو کمک بگیرید تا فاصله‌‎ای بین فری با دشمنان ایجاد کنید.

درخت مهارت جادویی سبز

بهترین Skillهای بازی Forspoken

این Skill Tree درواقع ترکیبی از جادوهای هجومی و پشتیبان است،  و می‎‌توان گفت که بهترین درخت Skill های بازی Forspoken به حساب می‌آید. بخش سبز شامل حملات قدرتمند دوربرد و نزدیک برد می‎‌شود و با استفاده از جادوهای Support آن نیز می‎‌توان فری را از موقعیت‎‌های چالش برانگیز نجات داد. در ادامه می‎‌توانید جادوهایی که باید در اسرع وقت  Unlock کنید را مطالعه کنید:

 • جادو Hide and Seek: این اسکیل درست مانند Drag and Drop و Up and Away، جادویی برای تغییر رنگ درخت مهارت است. با استفاده از این قابلیت فری Projectileهایی را پرتاب می‌کند و در همان زمان به پشت دشمن تاب می‎خورد، تا آسیبی به او وارد نشود.
 • جادو Sublimation: این جادو پشتیبان با استفاده از حیات محیط اطراف، مقداری از Health فری را باز می‎‌گرداند. Sublimation او را به آرامی Heal می‎‌کند و برای زمانی که در جهان بازی مشغول به گشت و گذار هستید، جایگزین مناسبی است.
 • جادو Compulsion :Compulsion سه مین شناور را در هوا قرار می‎‌دهد که در صورت لمس شدن توسط دشمنان منفجر و آسیب زیادی به آن‌ها وارد می‎‌کند. شعاع این انفجار به اندازه‎‌ای است که اگر گروهی از موجودات کنار هم قرار گرفته باشند، هیچ شانسی برای زنده ماندن نخواهند داشت.
 • سطح سوم Pulse Dart: تقریبا تمام حملات جادویی این درخت مهارت قدرتمند هستند، اما Pulse Dart از ابتدا در دسترس قرار دارد. این جادو پرتوهای نوری به سمت دشمن پرتاب می‎‌کند. هدف‌‎گیری خودکار Pulse Dart را به جادویی کاربردی تبدیل می‌‎کند، زیرا برای از پای در آوردن دشمن حتی نیاز نیست به او نگاه کنید.

این عنوان بیشتر از آن چیزی که نیاز دارید Mana در اختیار شما قرار می‎‌دهد، پس بدون نگرانی تمام Upgradeهای Skill های بازی Forspoken را خریداری کنید. اگر از Points of Interestهای نقشه بازدید کنید و چالش ‎های آن ها را انجام دهید و مراحل جانبی را به اتمام برسانید، در سریع‎ ترین زمان ممکن تمام جادوهای درخت‎ های مهارت را Unlock خواهید کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *