اخبار و رویدادها, بازی, تریلر بازی, نمایش و پیش نمایش

حالت جدید بازی فورتنایت به نام Impostors معرفی شد

بازی Fortnite

بازی فورتنایت از امروز دارای حالت جدیدی به نام Impostors است که تجربه‌ای مشابه بازی Among Us را ارائه می‌دهد. با تیلنو همراه باشید.

بازی Fortnite یک پدیده فرهنگی است که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، با سر سن و سال و سلیقه‌ای، از تجربه آن لذت می‌برند. یکی از ویژگی‌های مهم این اثر، تلاش‌های شرکت Epic Games برای ایجاد تغییرات مختلف، از اضافه کردن المان‌ها و مکانیک‌های جدید تا معرفی محتوا‌های تازه، است. به این واسطه، بازی فورتنایت در هر فصل و چپتر، میزبان اسکین‌ها و حالت‌های متنوعی است که قادر هستند اقشار مختلف بازیکنان را به خود جلب کنند. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، اثر مذکور میزبان حالتی به نام Impostors خواهد بود که طرفداران بازی Among Us از تجربه آن لذت خواهند برد.

تریلر معرفی حالت Fortnite: Impostors را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

در حالت Fortnite: Impostors، بازیکنان در قالب دو تیم قرار می‌گیرند. تیم اول، شامل هشت بازیکن، وظیفه دارند با انجام کارهای مختلف، مقر یکی از جناح‌های مخفی بازی فورتنایت یعنی The Imagined Order را حفظ و نگهداری کنند. تیم مقابل متشکل از دو بازیکن نفوذی یا imposter است که باید مانع از انجام کار‌ها شده یا تمامی افراد تیم اول را حذف کنند. در هر زمان از حالت Fortnite: Impostors، بازیکنان می‌توانند پس از اطلاع از حذف شدن یکی از افراد یا مشاهده موردی مشکوک، به سرعت یک جلسه برگزار کنند. در این بخش می‌توانید در مورد اتفاقات رخ داده، با دیگر بازیکنان بحث و تبادل نظر کرده و برای مشخص کردن فرد نفوذی رای‌گیری کنید. نقطه قوت این حالت، امکان استفاده از ایموت برای اشاره به بازیکن مشکوک است.

با وجود شباهت‌های مختلف بین حالت Fortnite: Impostors و بازی امانگ آس، تفاوت‌هایی متعددی نیز وجود دارد. از بین این تفاوت‌ها می‌توان به انجام کارهایی همچون تعمیر Battle Bus و آماده کردن Supply Llama اشاره کرد. همچنین بازیکنان نفوذی به جای کشتن دیگران، به واسطه یک شکاف، آن‌ها را به مکانی دیگر تلپورت می‌کنند. این اولین باری نیست که بازی فورتنایت دارای بخشی با سبک و سیاق بازی Among Us است. در سال گذشته، ۹ بازیکن و استریمر به کمک حالت Creative موفق شدند یک نمونه از بازی مذکور را تحت عنوان The Spy Within در بازی فورتنایت ایجاد کنند. با این حال اضافه شدن Fortnite: Impostors به عنوان یک حالت رسمی، موجب شده که بازیکنان به تجربه‌ای بدون نقص و کامل دست پیدا کنند.

در صورتی که قصد خرید باندل The Last Laugh بازی فورتنایت را دارید، می‌توانید از لینک‌های زیر اقدام به خرید آن کنید:

نظر شما راجع به حالت Fortnite: Impostors چیست؟ آیا این حالت می‌تواند تجربه‌ای در حد و اندازه‌های بازی Among Us خلق کند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

منبع: The Verge

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *