راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دهم سیزن ۷ از چپتر ۲)

فورتنایت

به طبق روال همیشه چلنج های هفتگی فورتنایت در دسترس قرار گرفته‌اند تا بتوانید با تکمیل آن‌ها، XP کسب کرده و لول خود را ارتقا دهید. با راهنمای چالش‌های هفتگی بازی Fortnite همراه تیلنو باشید.

شرکت Epic Games سیزن هفت چپتر دوم فورتنایت را از چند وقت پیش در دسترس قرار داده و اتفاقات جالبی را رقم زده است. این سیزن به طور هفتگی چالش‌های Legendary و Epic را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند XP لازم برای ارتقا سطح خود را به دست آورند. سیزن هفتم بازی Fortnite دارای حالتی فضایی است که در طی آن UFOها وارد نقشه بازی شده‌ و تجهیزات مختلفی را هم با خود آورده‌اند.

سیزن هفتم هم مانند سایر فصل‌های فورتنایت، دارای Battle Pass و کلی آیتم‌های تزئینی جذاب است. برای این که بتوانید آیتم‌های بتل پس را به دست آورید، باید Battle Star بگیرید. این Battle Starها رابطه مستقیمی با کسب XP دارند که باید آن‌ها را با انجام دادن چالش‌ها و بازی کردن، به دست آورید.

توجه کنید که چلنج های اپیک تا آخر سیزن باقی می‌مانند و فرصت زیادی برای تکمیل آن‌ها دارید. اما اگر دوست دارید چلنج های لجندری فورتنایت را هم انجام دهید، تنها یک هفته وقت خواهید داشت؛ پس بهتر است حواس خود را جمع کنید. همچنین اگر قصد دارید چالش‌های اپیک هفته‌های گذشته را انجام دهید، می‌توانید از مقاله‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند استفاده کنید:

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته اول سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته دوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته سوم سیزن ۷ از چپتر ۲)

راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت (هفته چهارم سیزن ۷ از چپتر ۲)

چلنج های اپیک این هفته فورتنایت:

توضیحات نام چالش
با استفاده از اسلحه Grab-itron یا Saucer، یک تراکتور را به منطقه Hayseed Farm ببرید Use the Grab-itron or Saucer’s tractor beam to deliver a tractor to Hayseed’s Farm (1)
دویست متر در قالب Inflate-A-Bull حرکت کنید Travel in an Inflate-A-Bull (200)
سه بار از Guardian Towerها دیدار کنید Visit the Guardian Towers (3)
هنگام ماهیگیری، یک اسلحه به دست آورید Catch a gun while fishing (1)
در شرایطی زنده بمانید که مجموعا دویست نفر کشته شده‌اند Outlast opponents (200)
یک دشمن را از فاصله نزدیک بکشید Eliminations at close range (1)
به دکتر Slone پنجاه واحد آسیب وارد کنید Damage Doctor Slone (50)

برای تکمیل چالش‌های اپیک هفته دهم، باید اول از همه یک تراکتور را با استفاده از اسلحه Grab-itron یا Saucer (سفینه فضایی‌ها) جا به جا کرده و آن را به منطقه Hayseed Farm ببرید. چالش دوم هم به شدت راحت بوده و ممکن است با ادامه دادن به روند عادی خود آن را به دست آورید. برای تکمیل این چالش، باید آیتم Inflate-A-Bull را به دست آورید و مسافتی دویست متری را با آن طی کنید. این آیتم شخصیت شما را به یک گاو بادکنک مانند تبدیل می‌کند و سرعت جا به جایی را افزیش می‌دهد. چالش سوم هم به شدت راحت بوده و برای انجام آن کافی است از سه عدد از ۶ Guardian Tower موجود در نقشه دیدن کنید.

چالش چهارم که باید به آن اشاره کنیم، مربوط به ماهیگیری است. برای انجام این چالش یک چوب ماهیگیری پیدا کنید و با پیدا کردن نقطه مناسب در آب‌ها (نقاطی که می‌توانید بالا پایین پریدن ماهی‌ها را مشاهده کنید)، به ماهیگیری بپردازید. با انجام دادن چند دفعه‌ای این کار، بالاخره یک اسلحه به دست خواهید آورد. چالش پنج هم به هیچ وجه نیاز به انجام دادن کار خاصی ندارد و تنها با بازی کردن آن را به دست می‌آورید. تنها کافی است در طی بازی‌های مختلف، اندازه‌ای زنده بمانید که دویست نفر قبل از شما کشته شده باشند. چالش پنجم که با عبارت Eliminations at close range (1) نمایش داده می‌شود، شما را به کشتن دشمنان از فاصله نزدیک تشویق می‌کند؛ آن هم بدون در نظر گرفتن نوع اسلحه. آخرین چالش اپیک هفته دهم سیزن هفت فورتنایت، شما را در مسیر آسیب زدن به دکتر اسلون (Dr. Slone) قرار می‌دهد. برای تکمیل این چالش تنها ۵۰ واحد به این شخصیت آسیب وارد کنید.

فورتنایت

چلنج های لجندری این هفته فورتنایت:

توضیحات نام چالش
از طریق تلفن‌های عمومی، از شخصیت Dr. Slone ماموریت بگیرید Get Slone’s orders from a Payphone (1)
در منطقه Slurpy Swamp به دشمنان آسیب بزنید Damage an opponent in the Slurpy Swamp abduction site (1)
یک اسلحه Grab-itron به دست آورید Collect a Grab-itron (1)
سه دوربین را در محل فرود سفینه‌ها به کار بگذارید Place video cameras at different landing ship locations (3)
از یک Abductor‌ دیدن کنید Visit an Abductor (1)
از Slurp Factory داخل Mothership دیدن کنید Visit Slurp Factory inside the Mothership (1)

چلنج های لجندری این هفته فورتنایت به شدت راحت هستند و نیازی به مهارت خاصی ندارند. برای تکمیل چالش اول، کافی است به یکی از تلفن‌های عمومی درون نقشه فورتنایت بروید و از شخصیت دکتر Slone ماموریت بگیرید. در چالش دوم باید به منطقه Slurpy Swamp رفته و به یکی از دشمنان آسیب وارد کنید. چالش سوم شما را تشویق به پیدا کردن اسلحه Grab-itron می‌کند. پیدا کردن این اسلحه کار سختی نیست و اگر درون Chest و Supply Dropها را بگردید، به یکی از آن‌ها دست پیدا خواهید کرد. رویه انجام دادن چالش چهارم کمی با سایر چلنج‌ها متفاوت است. شما باید برای انجام این Challenge سه دوربین مختلف را در محل فرود سفینه‌ها قرار دهید. برای پی بردن به مکان انجام دادن این چالش، می‌توانید به ویدیویی که در ادامه قرار می‌گیرد مراجعه کنید.

چالش بعدی که با عبارت Visit an Abductor نمایش داده می‌شود، بازیکنان را به سمت سفینه فضایی‌ها می‌فرستد. Abductor نام سفینه‌هایی است که شما را به سمت خود و ارتفاعات می‌کشانند. کافی است به قسمت پایینی یکی از آن‌ها بروید و در محل مناسب قرار بگیرید؛ در ادامه خود سفینه به صورت خودکار شما را به سمت خود می‌کشد. آخرین چالش این هفته فورتنایت که باید به آن اشاره کنیم، مربوط به دیدن Slurp Factory در Mothership‌ است. Mothership نام سفینه بزرگی است که از ابتدای فصل هفتم در آسمان بازی دیده می‌شود. برای انجام این کار به سمت یکی از Abductorها درون نقشه بروید و صبر کنید تا نور یکی از آن‌ها روی شما بیفتد. در ادامه خود سفینه فضایی کار را انجام داده و شما را وارد Mothership می‌کند.

اگر در انجام هر یک از چلنج های هفتگی فورتنایت به مشکل خوردید، می‌توانید از ویدیویی که در ادامه قرار داده می‌شود بهره ببرید:

نظر شما در مورد چالش‌های این هفته بازی Fortnite چیست؟ آیا به راحتی موفق به تکمیل آن‌ها شده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *