اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

بازی فورتنایت میزبان رویداد Operation Snowdown شد

فورتنایت

بازی فورتنایت بالاخره رویداد مورد انتظار Operation Snowdown را برگزار کرد. ایونتی جذاب که با انجام چالش‌های آن جوایز رایگان زیادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و مود‌های جدیدی نیز به بازی اضافه شده است. همراه تیلنو باشید.

Fortnite پدیده بتل رویال این سال‌ها است. پدیده‌ای که با سبک بتل رویال خاص و پشتیبانی بی‌نظیر اپیک گیمز از آن چندسالی است که روی بورس آمده و حسابی هم یکه تازی می‌کند. با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی اپیک یگمز بالاخره ایونت Operation Snowdown را برگزار کرد. ایونتی که بخش عظیمی از نقشه را زیر برف پوشاند و با انجام چالش‌هایی که برای شما قرار داده می‌توانید جوایز خیلی خوبی کسب کنید. تکمیل کردن چالش‌های Operation Snowdown علاوه‌بر XP، دو ست کامل از شخصیت‌های این فصل را هم به صورت رایگان تقدیم مخاطبان می‌کند. پیشنهادی جذاب و هیجان انگیز که با اضافه شدن این دو اسکین زیبا ارزش به اتمام رساندن چالش‌های این رویداد فورتنایت را دو چندان می‌کند. سیاستی و روشی که اپیک گیمز برای چالش‌های Operation Snowdown استفاده کرده به صورتی است که به صورت روزانه یکی از چالش‌ها باز می‌شوند و نمی‌توان در یک روز تمام چالش‌ها را انجام داد. علاوه‌بر این چالش‌ها و جوایز آن، تجهیزات نام‌آشنایی هم به فورتنایت بازگشته‌اند.

گیم اواردز ۲۰۲۰

از هواپیما‌های محبوب بازی بگیر تا نارنجک‌های یخی و سپر آدم برفی. دو مود جدید نیز در طی این رویداد قابل دسترسی است؛ مود‌هایی که یکی از آن‌ها حسابی محبوب و خاطره‌انگیز است و مود جدید، تجربه خیلی خوبی را ارائه می‌دهد. مود Shockwave بازیکنان را به جان یک دیگر انداخته و باید یکدیگر را Knockout کنند. با رسیدن استورم تیمی که بیشترین امتیاز را داشته باشد، ویکتوری رویال را از آن خود می‌کند. مود قدیمی LTM  هم که آشنا بازیکنان هست و باید با ورود به منطقه سریع‌تر از تیم‌های دیگر Ticketهایی که فرستاده می‌شوند را دریافت کرده و در آخر ویکتوری رویال را کسب کنید. به لطف این پشتیبانی‌ها، محبوبیت فورتنایت پس از گذشت سه سال از انتشار اولیه هنوز پابرجا است و حتی روز به روز هم بیشتر می‌شود. پدیده فورتنایت که محبوبیت بی‌نظیری بین تمام جامعه گیمر‌ها پیدا کرده، می‌تواند کلاس درس بزرگی برای استودیو‌ها و بازی‌سازانی باشد که قصد ساخت بازی‌های مختلف را دارند، بدون‌ شک پشتیبانی اپیک گیمز علاوه‌بر راضی نگه داشتن مخاطبان درآمد بسیار زیادی نیز برای این شرکت به همراه داشته است.

راستی، اگر با توجه به پایان نسل هشتم قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید PS5، و پلی استیشن ۵ دیجیتالی کنسول‌های نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره این ایونت چیست؟ تا بحال فورتنایت را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید