اخبار و رویدادها, بازی

فورتنایت میزبان سرویس اشتراکی جدیدی می‌شود

Fortnite

اپیک گیمز تایید کرد که سرویس اشتراکی جدیدی را به سرویس‌های اشتراکی بازی فورتنایت اضافه خواهد کرد. همراه تیلنو باشید.

بعد از انتشار فورتنایت در سال ۲۰۱۷، روز‌هایی که سبک بتل رویال داشت جان تازه‌ای می‌گرفت و بازی‌های مختلفی هم در این سبک عرضه می‌شدند، فورتنایت اثر جذاب و متفاوت اپیک گیمز منتشر شد. اثری که با مکانیزم‌های خاصی مانند ساخت و ساز توانست متفاوت ظاهر شود و در سرتاسر دنیا طرفداران پر و پاقرضی نیز پیدا کند. بتل پس، سرویس اشتراکی فورتنایت بود که بدون تاثیر در روند بازی، درآمدزایی خیلی خوبی را برای اپیک گیمز به همراه داشت. حال بعد از گذشت حدود ۳ سال از انتشار بازی، سرویس جدیدی به نام Fortnite Crew به بازی اضافه خواهد شد. سرویسی که ۱۲ دلار قیمت دارد و مزایای جذابی نیز در انتظار خریداران آن خواهد بود.

  • خریداران Fortnite Crew از ابتدا تا انتها فصل به بتل پس بازی دسترسی خواهند داشت.
  • خریداران به‌صورت ماهیانه و پس از خرید این اشتراک، مبلغ ۱۰۰۰ وی باکس را کسب خواهند کرد و می‌توانند آیتم‌های جذاب و جدیدی را با این مبلغ خریداری کنند.
  • پک‌های مختلفی مخصوص Crew در بازی قرار داده خواهند شد که خریداران می‌توانند از این پک‌ها نیز استفاده کنند.
فورتنایت

شاید افراد زیادی انتظار نداشتند که سرویس جدیدی برای فورتنایت معرفی شود، اما چند وقت پیش بود که اپیک گیمز در نظرسنجی از کاربران خود جویا شد که دوست دارند سرویس جدید در فورتنایت ببینند یا خیر؛ طرفداران بصورت غافل‌گیر کننده‌ای از سرویس جدیدی استقبال کردند و اپیک گیمز نیز برای اضافه کردن این سرویس به فورتنایت اقدام کرد. بازیکنانی که در ماه ابتدایی، این اشتراک را خریداری کنند، باندل اسکین Galaxia را به رایگان کسب خواهند کرد. همچنین به غیر از اسکین، این باندل شامل یک تبر به نام Cosmic Llamacorn و Fractured World Back Bling نیز می‌شود. درضمن کاربرانی که تازه اشتراک بتل پس خریده‌اند و قصد اضافه شدن به Fortnite Crew را دارند می‌توانند بدون هیچ مشکلی ۹۵۰ وی باکس خود را دریافت کنند.

راستی، با توجه به پایان نسل هشتم اگر قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید پلی استیشن ۵، کنسول نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر شما درباره بازی فورتنایت و سبک بتل رویال آن چیست؟ تابحال این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gameindustry

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید