اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

شایعه: بازی های رایگان ماه آوریل سرویس Ps Plus مشخص شدند

پی اس پلاس

سونی با اعلام بازی‌های رایگان این ماه سرویس PS Plus حسابی طرفداران را هیجان زده کرد. بازی‌های جذابی در این ماه به پلاس اضافه خواهند شد. همراه تیلنو باشید.

سرویس PS Plus، یکی از مهم‌ترین سرویس‌های اشتراکی سونی و پلی استیشن محسوب می‌شود. سرویسی که کاربران کنسول‌های سونی، باید برای تجربه بازی‌های آنلاین، اشتراک این سرویس‌ها را تهیه کنند. سونی برای جذاب‌تر شدن و فروش بیشتر این قابلیت، به صورت ماهیانه بازی‌های خاصی را برای کاربران این سرویس رایگان می‌کند. کاربران PS Plus می‌توانند با اضافه کردن این بازی به اکانت خود، تا زمانی که اشتراک پلی استیشن پلاس دارند به تجربه بازی‌ها بپردازند. اضافه شدن نسخه آلتیمت ادیشن بازی کنترل در ماه گذشته، سر و صدای زیادی به پا کرد. با توجه به سوپرایز بزرگ ماه گذشته، طرفداران بی‌صبرانه منتظر اعلام بازی‌های رایگان آوریل شدند. این ماه سونی دیرتر از قبل لیست بازی های رایگان خود را اعلام کرد. این تاخیر چند روزه حسابی گیمرها را به فکر فرو برده بود. خوشبختانه این صبر چند روزه ارزشش را داشت و سونی لیست بازی های رایگان Ps Plus را منتشر کرد. در جریان مراسم State of Play بود که سونی اولین بازی رایگان پلی استیشن پلاس ماه آوریل را مشخص کرد. Oddworld: Soulstorm جدیدترین نسخه سری بازی محبوب oddworld، در ۶ آوریل به صورت رایگان، برای کاربران PS Plus که پلی استیشن 5 را در اختیار دارند، قرار خواهد گرفت. بازی Oddworld: Soulstorm یکی از اولین آثاری بو.د که برای پلی استیشن 5 ویژگی‌های جدیدی را دریافت کرد. بهبود‌های گرافیکی، استفاده از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس و بهبود‌های ریز و درشت در گیم پلی، تغییراتی هستند که این بازی برای انتشار روی کنسول نسل نهمی سونی متحمل شد. البته oddworld تنها بازی رایگان پلی استیشن پلاس برای کاربران PS5 نبود و باید بازی Destruction AllStars را نیز به ای لیست اضافه کنیم.

در حال حاضر نام دیگر بازی‌های رایگان آوریل اعلام نشده و طرفداران باید تا اعلام نهایی منتظر بمانند. تا به اینجا بازی‌های خوبی به صورت رایگان برای کاربران این سرویس در دسترس قرار گرفته‌اند. باید منتظر ماند و دید سونی چه زمانی تمرکز بیشتری را روی سرویس‌های اشتراکی خود خواهد گذاشت. مایکروسافت رقیب دیرینه سونی، این روز‌ها با سرویس گیم پس حسابی غوغا کرده و مشترکین زیادی را به سمت سرویس خود جذب کرده است. سونی تا به امروز رقیب لایقی را برای گیم پس معرفی نکرده و باید دید ژاپنی‌ها، چه سیاستی را در پیش خواهند گرفت.

نظر شما درباره بازی‌های رایگان این ماه چیست؟ بنظر شما سونی چه سیاستی را در قبال گیم پس پیش‌خواهد گرفت؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌ کنسول‌های سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال اقدام کنید.

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید