اخبار و رویدادها, بازی

استودیو فرام سافتور و اکتیویژن در حال ساخت یک بازی نقش آفرینی در دنیای دارک سولز و Armored Core هستند

دارک سولز

با توجه به شایعات منتشر شده، فرام سافت ور زیر نظر اکتیویژن، در حال ساخت یک بازی نقش آفرینی-علمی تخیلی است. اثری که در دنیای دارک سولز و Armored Core جریان خواهد داشت. همراه تیلنو باشید.

به تازگی یکی از لیکرهای فرام سافت ور (FromSoftware)، با انتشار اطلاعات جدیدی درباره این استودیو، حسابی سر و صدا به پا کرده است. به ادعای این لیکر، اطلاعات او موثق بوده و از افراد بلند بالای اکتیویژن (Activision) و فرام سافت ور به او رسیده است. این شایعات حاکی از ساخت یک بازی sci-fi RPG (نقش آفرینی-علمی تخیلی) توسط فرام سافت ور و زیر نظر اکتیویژن است. شایعاتی که حاکی از انتشار این بازی جدید برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و PC دارند.این لیکر در ادامه ادعا کرده که این بازی بین دارک سولز و Armored Core ساخت شده و درحال حاضر با نام Project Interstice شناخته می‌شود. تاریخ انتشار بازی میانه‌های سال ۲۰۲۳ گفته شده و به احتمال زیاد بازی توسط هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان پرآوازه سری سولز ساخته خواهد شد. گیم پلی بازی نیز با الهام از Armored Core و دارک سولز ساخته خواهد بود و سبک همیشگی بازی‌های فرام سافت ور را دنبال می‌کند. داستان بازی نیز در دنیایی پسا‌آخرالزمانی با شهرهای نیمه نابود شده، توسط هوش‌مصنوعی دنبال می‌شود. جایی که گیمر در این دنیای پر از خرابی داستان خود را شروع کرده و به اتفاقات زیادی روبرو خواهد شد.

بازی Armored Core

اکتیویژن و فرام سافت ور هر دو از مهم‌ترین بازی‌سازان حال حاضر صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آیند. اکتیویژن با ساخت و توسعه بازی‌هایی مانند سری کال اف دیوتی (Call of Duty)، به محبوبیت بی‌نظیری رسیده است. از آن طرف نیز فرام سافت ور با سبک خاص بازی‌های خود، به محبوبیت بی‌نظیری رسیده است. سختی خاص و روایت داستانی منحصر به فرد، امضای این استودیو، در بازی‌های خود بوده است. حال باید منتظر مااند و دید این اطلاعات درست هستند و اگر این لیکر اطلاعات درستی را منتشر کرده، چه زمانی به صورت رسمی از Project Interstice رونمایی می‌شود. نباید فراموش کنیم که فرام سافت ور الآن روی بازی الدن رینگ (Elden Ring)، فعالیت می‌کند و قصد انتشار متفاوت‌ترین بازی خود، با همکاری جرج آر آر مارتین نویسنده رمان‌‌های ترانه یخ و آتش را دارد.

نظر شما درباره این شایعات چیست؟ بنظر شما روزی شاهد انتشار بازی Project Interstice به دست فرام سافت ور خواهیم بود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: aroged

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر DualSense و دسته ایکس باکس سری ایکس و اس نیز در فروشگاه موجود هستند و می‌توانید نگاهی به این محصولات نیز بیندازید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید