اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

احتمال عرضه‌ دو بازی Ghost of Tsushima و God of War برای PC

بازی Ghost of Tsushima

در ادامه‌ی روند عرضه بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای پلتفرم PC، به نظر می‌رسد سونی قصد دارد آثاری مانند بازی Ghost of Tsushima و God of War را هم راهی رایانه‌های شخصی کند. البته این بحث هنوز در حد یک شایعه قرار دارد.

پخش شدن شایعات مختلف و صنعت بازی‌های ویدیویی، دو جزء جدانشدنی از هم هستند. با این که همین چند روز پیش شایعاتی مربوط به عرضه‌ی Nintendo Switch Pro مطرح شده بود، حالا بحث عرضه‌ی انحصاری‌های سونی برای پلتفرم PC به موضوع داغی تبدیل شده است. به گفته‌ی برخی از Leakerها که به شایعه پراکنی در سطح اینترنت مشهور هستند، سونی قصد دارد چهار بازی انحصاری دیگر را راهی PC کند. به گفته‌ی این افراد چهار بازی Ghost of Tsushima، God of War، Bloodborne و The Nathan Drake Collection بیش‌ترین شانس ممکن را دارند.

یکی از این لیکرها که با نام کاربری CrazyLeaksTrain در توییتر فعالیت می‌کند، این گونه گفته است:

روند بازی‌های سونی برای PC جذاب خواهد بود!

بازی Bloodborne

بازی Uncharted Collection

بازی Ghost of Tsushima

بازی God of War

بازی Ghost of Tsushima

ما به طور کامل از هویت این Leaker اطلاع نداریم، اما جالب است بدانید که او پیش از این اطلاعات درستی را منتشر کرده است. از جمله‌ی اطلاعات درستی که CrazyLeaksTrain پیش از این منتشر کرده، می‌توان به انحصاری شدن مجموعه‌ی Kingdom Hearts برای فروشگاه Epic Games، نسخه‌ی Remaster بازی Ninja Gaiden و نسخه‌ی PC بازی Nioh 2 اشاره کرد.

او در چند وقت اخیر در مورد اطلاعات دیگری مانند نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy 7 Remake و یک بازی جدید با نام Final Fantasy Musso خبر داده است؛ اما این اطلاعات مانند عرضه‌ی انحصاری‌های سونی برای PC هنوز حالت رسمی به خود نگرفته‌اند.

همان طور که به احتمال زیاد خبر دارید، بازی Days Gone در ماه گذشته‌ی میلادی راهی پلتفرم PC شد و همین موضوع، باعث می‌شود که عرضه‌ی دو بازی Ghost of Tsushima و God of War، دور از ذهن نباشد. نکته‌ی دیگری که به این شایعات قدرت می‌بخشد، حرف‌هایی است که از سوی خود سونی منتشر شده. جیم رایان، مدیرعالم بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، در طی مصاحبه‌ای که مجله‌ی GQ داشت اشاره کرد که Days Gone آخرین اثری که برای پی سی منتشر می‌شود نخواهد بود و اتفاق مشابهی در انتظار چند انحصاری دیگر هم است.

در حال حاضر، ما نمی‌دانیم که آیا این چهار بازی راهی رایانه‌های شخصی می‌شوند یا خیر؛ اما با توجه به سابقه‌ی خوب این Lekaer می‌توان کمی به آن امیدوار بود. ولی از طرف دیگر نباید پیش از پخش شدن اطلاعات رسمی از این بابت مطمئن شد. به هر حال ما در حال صحبت در مورد شایعات یک منبع غیر رسمی هستیم.

در پایان، اگر شما هنوز به تجربه‌ی آخرین ساخته‌ی دو استودیو Santa Monica و Sucker Punch نپرداخته‌اید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Ghost of Tsushima و خرید بازی God of War مراجعه کنید.

نظر شما در مورد منتشر شدن انحصاری‌های پلی استیشن روی پلتفرم‌های دیگر چیست؟ به نظر شما این موضوع برای اکو سیستم پلی استیشن مناسب خواهد بود یا خیر؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: DualShockers

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید