اخبار و رویدادها

کمیک جدید God Of War منتشر می شود

بین وقایع God of War نسخه سال 2018 و God of War III فاصله زمانی زیادی وجود دارد، مسیری که کریتوس طی کرده و آنچکه در این مدت پشت سر گذاشته از نظر هواداران مخفی بوده است. حالا به نظر می رسد فرصت آن رسیده تا هوادران پی به وقایع اتفاق افتاده در این فاصله زمانی ببرند. گویا Dark Horse قصد دارد و قایع بین دوبازی را به وسیله سری کامیک هایی با نام God of War: Fallen God پوشش دهد. حالا هواداران شانس این را دارند تا بفهمند چه وقایعی باعث شد کریتوس از خدایی بی‌رحم و انتقام گیر به پدری اخمو تبدیل شود.
این سری کمیک بر خلاف کمیک قبلی Dark Horse که وقایع کمی قبل از نسخه پلی استیشن 4 را پوشش می‌داد، در زمان عقب تر رفته و ماجرای های کریتوس بعد از نبردش با زئوس را پوشش می‌دهد. کریتوس در این کمیک سعی می‌کند زندگی قبلی خودش را پشت سر بگذارد و خانواده ای جدید تشکیل دهد. در این بین او با وضعیت روانی نامساعدش دست و پنجه نرم می‌کند و پی می‌برد که به واقع بزرگترین دشمنش کسی نیست جز خودش!

شرح رسمی کمیک Dark Horse :
God of War: Fallen God روایتی از داستان کریتوس بعد از وقایع شکست زئوس توسط او و پشت سر گذاشتن آتنا است. کریتوس با باور به اینکه از بند هایش رها شده برای رهایی از اعمال شرم آور گذشته خود و دوری از خانه تصمیم می‌گیرد تا به به دریا زده و به سفری نامشخص برود. اما دیری نمی‌پاید تا او دریابد نمی‌تواند گناهان و خشمش را پشت سر بگذارد. برای او رهایی از خشم و رنجش وجود ندارد، خشم و رنجی که به سمت و سوی حریفی شکست ناپذیر قراردارند، خودش. کریتوس جنگی پیروز نشدنی را پیش روی خود می‌بیند جنگی که آورده‌ای جز جنون ندارد.
اعضا و دست اندرکان کمیک قبلی God of War مثل کریس رابرسون و تونی پارکر دوباره در Fallen God ‌ به هم می‌پیوندن. اولین موضوع از این سری کمیک در تاریخ 24 ژوئن سال 2020 منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *