راهنمای بازی, بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

بازی God of War Ragnarok

وقتی صحبت از سلاح‌های بازی God Of War Ragnarok می‌‎شود، اکثر طرفداران به نوک تیز آن‎‌ها فکر می‎‌کنند. اما داشتن تسلط بر روی سلاح نیز به همان اندازه مهم است. در اوایل بازی Pommel و Handleهای خوبی به دست نمی‎‌آورید، و شاید فکر کنید که این سیستم در بازی کاملا بیهوده است. اما وقتی که آیتم قدرتمندی کسب می‎‌کنید خواهید دید که می‌‎توانند نحوه بازی شما را متحول کنند. دقت داشته باشید که در پایان این مطلب یکی از سلاح‌هایی که در اواخر بازی به دست می‌آورید اسپویل خواهد شد، و با اینکه ما پیش زمینه داستانی نحوه به دست آوردن آن را توضیح نخواهیم داد، اما همچنان نام و نوع سلاح برای شما لو خواهد رفت.

Pommel و Handle‌ها در God Of War Ragnarok چکار می‌کنند؟

Pommel در واقع همان دسته گرد انتهای تبر کریتوس است، و با اینکه برخی از آن‌‎ها باعث تغییرات گسترده‎‌ای می‎‌شوند، گروهی دیگر فقط کاربرد تزیینی دارند. نه تنها این Pommelها باعث قوی‎‌تر شدن کریتوس می‎‌شوند، بلکه ویژگی‎‌های جانبی‌ای به سلاح‌‎های او اضافه می‎‌کنند و Playstyle شما را کاملا متحول خواهند کرد. با این کار می‎‌توانید Abilitiyهایی که همین الان قوی هستند را حتی قدرتمندتر کنید تا دشمنان را به راحتی با چند ضربه Stun و یا نابود کنید. از طرفی Handleها به انتهای سلاح فراموش نشدنی Blade Of Chaos متصل هستند و با اینکه تنوع Pommelهای تبر او را ندارند، اما باز هم می‎‌توانند مفید واقع شوند.

دو راه برای کسب این آیتم‌‎ها در بازی وجود دارد:

 1. کرفت کردن آن‌ها در در فروشگاه Brok و Sindri
 2. پیدا کردن آیتم‌‎ها در صندوقچه‌‎های افسانه‌ای در جهان بازی

بهترین Pommelهای سلاح Leviathan Axe

Haur’s Lucky Knob

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

حملات دوربرد با تبر بسیار قوی هستند، که با استفاده از این Pommel به شدت کاربردی‌‎تر نیز خواهند شد. با اینکه  پرتاب با دقت تبر کاری به شدت سخت است، اما اگر تمرین کافی داشته باشید با هر دفعه پرتاب، سر دشمن را هدف خواهید گرفت. همچنین قدرت Stun کردن آن نیز بسیار بالا است که علاوه بر فرصت استراحتی که در بین نبرد به شما می‌‎دهد، می‎‌توانید دشمنان خود را تکه تکه کنید.

Grip of the Fallen Alchemist

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

قابلیت Serpent’s Snare یکی از بهترین Skillهای بازی است که وقتی دکمه R2 را نگه می‎‌دارید آسیب بسیار زیادی به دشمنان وارد می‌‎کند. با انتخاب این Grip بر روی تبر کریتوس شانس زیادی برای کسب جان اضافی با استفاده از این Skill خواهید داشت.

Stonecutter’s Knob

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

با این Pommel که در اوایل بازی به آن دسترسی پیدا می‎‌کنید، می‎‌توانید تا حد زیادی پیشروی کنید. برخلاف دیگر Pommelهای بازی God of War Ragnarok، ویژگی آن بعد از Combo فعال می‎‌شود، و به قدری قدرتمند است که در هر مبارزه‌‎ای به کمک شما خواهد آمد. همچنین اگر آن را با یکی از بهترین Armor Setهای بازی با نام Nidavellir’s Finest Plackart ترکیب کنید، با زدن هر ضربه بخشی از جان کریتوس پر خواهد شد و Stun کردن دشمنان نیز بسیار راحت‎‌تر می‎‌شود.

بهترین Handleهای سلاح Blades Of Chaos

Pommels of the Undying Spark

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

با فشردن همزمان دکمه‎‌های R2 و L2، قابلیت آن فعال می‎‌شود. قابلیتی که کمک زیادی به بزرگ‌‎ترین نقطه ضعف Blades Of Chaos، یعنی آسیب کم آن می‎‌کند. همچنین این قابلیت در مقابله با دشمنان یخی نیز بسیار کاربردی است.

Pommels of Burning Unity

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

قابلیت Immolation به دلیل افزایش آسیب به دشمنان بعد از اینکه چند ضربه به آن‎‌ها وارد کردید به شدت کاربردی است. قبلا اشاره کرده بودیم که چه قدر به آتش کشیدن دشمنان کار ساده‌‎ای است، که با استفاده از این Handle حتی آسان‎‌تر نیز خواهد شد.

Hardened War Handles

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

وقتی که Attackهای اصلی Blades Of Chaos کافی نیستند، منطقی است که از قابلیت‎‌های جذاب این سلاح استفاده کنید.  استفاده از این Handle قدرت Stun و ضربات کریتوس را تا حد زیادی افزایش می‎‌دهد، و از بین بردن دشمنان را به کاری بسیار لذت بخش تبدیل می‌‎کند.

بهترین Handleهای نیزه‌ی Draupnir

Hind of the Four Winds

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

با توجه به اینکه در اواخر بازی به این سلاح دسترسی پیدا می‎‌کنید، نیزه‎‌ای کاربردی در انتظار شما خواهد بود.  این آیتم درست مانند Stonecutter’s Knob، به ضربه‎‌های معمولی کریتوس، قابلیت Stun اضافه می‎‌کند که از پای درآوردن دشمنان را بسیار راحت خواهد کرد. کومبو R2 به خودی خود فوق العاده است، اما اگر با نیزه Draupnir ترکیب شود، کریتوس شکست ناپذیر خواهد شد.

Hind of Deadly Vitality

بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که از دشمنان آسیب زیادی دریافت می‌‎کنید،  این Handle مناسب پر نگه داشتن جان کریتوس در مبارزات است. البته با توجه به اینکه برای فعال کردن قابلیت آن باید چند دشمن را نابود کنید، مناسب Boss Fightها نیست، اما در مراحل جانبی و دیگر مراحل داستانی بسیار مفید خواهد بود.

منبع: VG247

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “بهترین Pommelها و Handleهای بازی God of War Ragnarok

 1. محسن گفت:

  سلام
  این گاد اف وار نیو گیم پلاس ندارد عایا؟

  1. بهراد گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه در حال حاضر نداره ولی سازنده‌های بازی گفتن با آپدیت اضافه می‌کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *