راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه در بخش آنلاین GTA V پولدار شویم

چگونه در بخش آنلاین GTA V پولدار شویم

تفاوت خلافکاران خیابانی با یک جنایتکار قدرتمند در GTA Online تنها چند میلیون دلار پول است.زمانی که تازه بازی را شروع کرده‌‎اید یا پول زیادی در اختیار ندارید این چند میلیون دلار شاید فاصله زیادی به نظر برسد، اما با به اتمام رساندن ماموریت‎‌ها، هایست‎‌ها و دیگر فعالیت‌‎های بازی می‎‌توانید پول خوبی به دست آورید. به تازگی برای سومین بار بازی GTA V به GamePass بازگشته و در دسترس کنسول‎‌های Xbox Series X|S، Xbox One و البته Cloud قرار گرفته است، به همین دلیل اگر قصد پولدار شدن در بخش آنلاین این بازی را دارید، در ادامه همراه ما بمانید.

فعالیت‌هایی که دارای پول Bonus (اضافه) هستند را به اتمام برسانید

GTA Online معمولا در برخی از Modeهای بازی مقدار پول اضافه‎‌ای را در اختیار شما قرار می‎‌دهد، این فعالیت‎‌ها می‌‎توانند شامل مسابقات نمایشی، سرقت ماشین و حتی به قتل رساندن یک هدف باشند. حداقل چند بار در طول یک ماه، Rockstar فعالیت‎‌هایی را مشخص می‎‌کند که با به اتمام رساندن آن‌ها پول خوبی به دست می‎‌آورید، این Modeها را می‎‌توانید در Rockstar Social Club  مشاهده کنید. به عنوان مثال، در زمان نگارش این مطلب، با تکمیل مسابقات هوایی سه برابر بیشتر پول کسب خواهید کرد. با استفاده از تلفن همرایی که در بازی قرار دارد، فعالیت‎‌هایی که پول زیادی را پیشنهاد می‌دهند انتخاب کنید و به اتمام برسانید.

چگونه در بخش آنلاین GTA V پولدار شویم

گردونه را هر روز بچرخانید، اما سپس محل را ترک کنید

GTA Online به شما اجازه می‌‎دهد پولی که کسب کرده‌‎اید را در Diamond Resort مصرف کنید، اما پیشنهاد می‌‎کنیم که این کار را انجام ندهید. با این وجود، همچنان هر روز به این مکان بروید و گردونه را بچرخانید، این گردونه لباس‎‌های جدید، تخفیف بر روی وسایل نقلیه یا حتی ماشین جدیدی را در اختیار شما قرار می‎‌دهد، در برخی موارد نیز ممکن است پول یا ژتون آنجا را به دست آورید. بهترین کار این است که ژتون‌‎ها را به پول تبدیل کنید، درحالی که صاحب اصلی کازینو یعنی کمپانی Take Two علاقه زیادی دارد که شما ژتون‎‌ها را استفاده و تمام آن‌ها را از دست بدهید.

Treasure Huntها را تکمیل کنید

GTA Online دارای یک سری ماموریت است که آن‌ها اشاره مستقیمی به سری محبوب Red Dead Redemption هستند. درحالی که مشغول به گشت و گذار در شهر Los Santos هستید، ممکن است ایمیلی از Vanderlinde دریافت کنید، محتوای این ایمیل “داچ، خودت هستی؟” با یک عکس مرموز قهوه‌‎ای رنگ است. سپس یک منطقه برای شما مشخص می‎‌شود که در آن سرنخی برای ادامه ماجرا وجود دارد، هنگامی که تمام سرنخ‎‌ها را پیدا کرده باشید، مکان گنج برای شما ارسال خواهد شد. درحالی که با به اتمام رساندن Treasure Huntها پول زیادی به دست نمی‎‌آورید، اما آیتم‌‎هایی مانند هفت تیری که از طلا ساخته شده است، ارزش به تمام کردن آن‎‌ها را افزایش می‌‎دهد.

یک شغل را انتخاب و در آن پیشرفت کنید

با اینکه نکاتی که به آن‎‌ها تا به اینجای مطلب اشاره کرده‎‌ایم راه حل درآمد کم اما ثابتی هستند، اما دو نکته بعدی در واقع لوپ اصلی گیم‎پلی و کسب درآمد در GTA Online به حساب می‎‌آیند. بازی شغل‎‌های متنوعی مانند گانگستر شدن، رهبر یک باند جنایتکاری و رییس یک شرکت بزرگ را ارائه می‎‌دهد. انتخاب یک مسیر شغلی و تمرکز بر روی گسترش آن در ابتدای بازی کمک زیادی به شما خواهد کرد. شغل‎‌ها شامل مدیریت، قاتل، کلوپ موتور سیکلت سواران (Biker) و صاحب یک کلوپ نیز می‎‌شوند، و مسیر شخصیت در شهر Los Santos به شما بستگی دارد. هر کسب و کاری را باید از صفر بسازید و سرمایه گذاری بر روی ساختمان‎‌های مرتبط مانند ادارات، پناهگاه‌‎های زیرزمینی و… برای هر شغل اهمیت بالایی دارد، البته مسیر شغلی خود را نیز می‎‌توانید تغییر دهید.

اگر بخواهیم یک مسیر شغلی را پیشنهاد دهیم، انتخاب ما مدیریت است، این مسیر به شما اجازه خرید انبارهایی را می‎‌دهد که می‎‌توانید در آن‎‌ها محموله‎‌هایی مانند ماشین نگه دارید. خرید و فروش ماشین در GTA Online یکی راه‎‌های محبوب پولدار شدن است. در این روش باید انبار خود را با ماشین‌‎های ارزان و متوسط پر کنید، ماموریت‎‌هایی که باید در بازی به اتمام برسانید همیشه ماشین‎‌هایی را در اختیار شما قرار می‎‌دهند که از آن‌هایی که در انبار خود دارید ارزش بیشتری دارند. درواقع با این روش بازی را محبور می‎‌کنید که ماشین‎‌های رده بالا را به شما بدهد تا پول بیشتری به دست آورید. اگر هدف شما کسب پول است، قطعا بهترین مسیر برای شما مدیریت خواهد بود، اما انتخاب مسیری که به آن علاقه دارید نیز می‌‎تواند گزینه مناسبی باشد.

چگونه در بخش آنلاین GTA V پولدار شویم

مدیرها محموله می‌‎فروشند، تیراندازان کالاها به سرقت می‌‎برند، موتور سواران مواد مخدر تولید می‎‌کنند و مدیران کلوپ کسب و کار را اداره و بر کارکنان نظارت می‎‌کنند. آخرین مسیر شغلی به دلیل نیاز به پول اولیه بسیار زیاد، به عنوان سخت‎‌ترین شغل بازی شناخته می‎‌شود. به همین دلیل می‎‌توانید این مسیر را پس به دست آوردن مقداری پول انتخاب و ادامه دهید. مهم‎‌ترین نکته درباره شغل در GTA Online داشتن یک برنامه بلند مدت است. درواقع باید به حرفه خود به عنوان بخش داستانی در حالت مولتی پلیر نگاه کنید، و به پیشرفت در آن ادامه دهید. برخی از فعالیت‎‌هایی که برای پیشرفت باید به اتمام برسانید، مانند استخدام افراد برای انجام برخی از فعالیت‎‌ها در بازی، Passive هستند. نه این که بخواهیم شبیه پدر و مادرها باشیم، اما برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

بزرگ‌ترین منبع درآمد بازی، یعنی هایست‌ها را فراموش نکنید

هایست‎‌های GTA Online محور اصلی این بخش از بازی هستند، که جزو بزرگ‎‌ترین، پیچیده‎‌ترین و البته جذاب‌‎ترین ماموریت‎‌ها نیز به شمار می‎‌روند. طراحی هایست‌‎ها طوری است که باید به صورت CO-OP انجام شوند و نمی‎‌توانید آن‌ها را به صورت تک نفره به اتمام برسانید (به جز هایست Cayo Perico)، همچنین این ماموریت‎‌ها نیاز به مقدمه چینی‎‌هایی مانند جمع آوری لوازم مورد نیاز دارد. هایست‎‌ها را زمانی شروع کنید که حداقل یک میلیون دلار در حساب خود پول داشته باشید، تا برای به دست آوردن لوازم مورد نیاز برای آن‌ها مانند یک زیردریایی برای Cayo Perico و یا یک آرکید به مشکل برنخورید. قبل از شروع سرقت اصلی، باید ماموریت‌‎های چالش برانگیزی را به اتمام برسانید، پس مطمئن شوید که تیمی یکپارچه دارید و ارتباط صوتی را نیز فراموش نکنید. این سرقت‎‌ها در مقایسه با دیگر فعالیت‎‌ها منبع درآمد بسیار خوبی محسوب می‎‌شوند. درحالی که درآمد کسب شده بستگی به تعداد بازیکنان و عملکرد شما دارد، اما در ادامه به بهترین درآمد هر سرقت می‌‎پردازیم:

  • The Fleeca Job: $143,750
  • The Prison Break: $500,000
  • The Humane Labs Raid: $675,000
  • Series A Funding: $505,000
  • The Pacific Standard Job: $1.25M
  • Doomsday: $812,500 (Act 1), $1,187,500 (Act 2), $1.5M (Act 3)
  • Cayo Perico: $4.57M
  • The Diamond: $3.61M (diamonds), $2.84M (gold), $2.58M (artwork), $2.32M (cash)

این سرقت‌‎ها بدون بهترین منبع درآمد در GTA Online هستند، اما به خاطر پیش نیازهایی که دارند برای اوایل بازی مناسب نخواهند بود. بهترین روش این است که شروع به ساخت مسیر شغلی خود کنید، تا در بهترین زمان سرقت‌‎ها را آغاز کنید. فراموش نکنید که زمان در شهر Los Santos ارزش زیادی دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *