ایستراگ و نکات مخفی, اخبار و رویدادها, تریلر بازی, نمایش و پیش نمایش

ارتباط Red Dead Redemption 2 با بازی GTA VI

ارتباط Red Dead Redemption 2 با بازی GTA VI

تریلر معرفی یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ ویدیو گیم، یعنی GTA VI، پر است از ایستراگ‎‌ها و اشاراتی به دیگر ساخته‏‌های استودیو Rockstar است، که هواداران در X (توییتر) و ردیت به کشف آن‌ها مشغول شده‌‎اند. یکی از این ایستراگ‏‌ها، پوستری با شباهت بسیار زیاد به شخصیت Everett Morgan از Red Dead Online است. ما قبل از این در مقاله‌ی موشکافی و جزئیات تریلر بازی GTA VI به بیشتر نکات مخفی تریلر اشاره داشتیم، اما مورد ذکر شده، جدیدا کشف شده است.

هر دو پست‎‌هایی که در فضای مجازی منتشر شدند، به مقایسه پوستر Red Dead Online و استیکری که در تریلر GTA VI قرار داشت پرداخته‌‎اند. هر دو آن‌ها مردی با موهای تیره و نامرتب را نشان می‎‌دهند، البته که پوستر اصلی جزییات بیشتری مانند دستمال گردن و لباس متفاوتی را نیز دارد. تا به این لحظه نقش این شخصیت در داستان GTA VI مشخص نشده، اما ممکن است او را به عنوان نسخه دیگری از شخصیت Everett Morgan در جهانی دیگر یا به عنوان جایگزینی برای نسل‎‌های پیش از او در بازی ببینیم. حتی ممکن است با توجه به تاکید راکستار بر حضور فضای مجازی در دنیای GTA VI، این شخص به عنوان یک “میم” در وایس سیتی مطرح شده باشد.

ارتباط Red Dead Redemption 2 با بازی GTA VI

Everett Morgan شخصیت چندان شناخته شده‎‌ای نیست و به جز Red Dead Online در دیگر نسخه‎‌های Red Dead اشاره‎‌ای به او نشده است. در پوستر نوشته شده که او برای دست‎برد به قطار و به قتل رساندن یکی خدمه آن تحت تعقیب قرار گرفته است. حتی اگر Red Dead Online را تجربه کرده باشید، احتمال اینکه با Everett Morgan آشنا باشید بسیار کم است، زیرا او بخشی از داستان اصلی بازی نیست.

بااینکه تریلر معرفی GTA VI قبل از ساعت مشخص شده در اینترنت لیک شد، این تریلر  به قدری موفق بود که رکورد بیشترین بازدید برای یک ویدیو غیر از موسیقی را زد. GTA VI درحال حاضر برای کنسول‎‌های PS5 و Xbox Series X|S در دست تولید قرار داد و برای عرضه در سال 2025 برنامه‌‎ریزی شده است. در نهایت باید بگوییم که جزئیاتی این چنین به حدس و گمان‌های همیشگی هواداران راکستار دامن می‌زنند، آیا Red Dead و GTA در یک جهان اتفاق می‌افتند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *