راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

آموزش بی صدا کردن بازیکنان دیگر در بازی GTA Online

بازی GTA Online

برخی اوقات برای این‌که در بازی GTA Online همه چیز به خوبی و خوشی ادامه پیدا کند و تمام شود، لازم است که بعضی از بازیکنان را بی‌صدا کنید که راه حل مشخصی برای این کار در اختیار بازیکنان قرار نگرفته است. برای آموزش این کار با تیلنو همراه باشید.

دلایل بسیاری وجود دارد که ممکن است یک بازیکن بخواهد فرد دیگری را در بازی GTA Online بی‌صدا کند. شاید بازیکنی در لابی بازی از الفاظ رکیک و توهین‌آمیزی استفاده کند یا به نحوی برای بازیکنی دیگر مزاحمت ایجاد کند که لازم باشد صدای فرد خاطی قطع شود. در بازی راهی برای این کار وجود دارد اما آن‌طور که باید و شاید واضح نیست و خیلی از بازیکنان نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

بازی GTA Online هما‌ن‌طور که می‌دانید صرفا یک تجربه آنلاین به شمار می‌رود. مانند هر بازی آنلاین دیگری احتمال برخورد با یک فرد ناخوشایند و یا کسی که به مذاق ما خوش نیاید در این بازی نیز وجود دارد. در این حالت بی‌صدا کردن آن فرد حس بسیار خوبی برای بازیکن به وجود می‌آورد، بنابراین یادگیری این کار خیلی مهم است.

در کل دو روش وجود دارد که بازیکنان می‌توانند فرد دیگری را در داخل خود بازی بی‌صدا کنند. اولین روش از طریق گزینه Player Menu در دسترس است و به بازیکنان اجازه می‌دهد فرد مورد نظر را بی‌صدا کنند و این در حالی است که روش دیگر از طریق منو Voice Chat وجود دارد و اجازه بی‌صدا کردن گروه‌های مورد نظر را به بازیکنان می‌دهد. هر دو در مواقع مختلف به کار شما می‌آیند.

بازی GTA Online

اگر شما از آن دسته بازیکنانی به شمار می‌روید که زیاد با افراد خاطی در بازی GTA Online برخورد می‌کنید، باید در ابتدا بازی را Pause کنید و سپس به منو Online بروید. پس از انتخاب این گزینه، تا پیدا کردن گزینه Players به طرف پایین بروید و سپس آن را انتخاب کنید. حالا باید تمام بازیکنان حاضر در Session بازی را ببینید که بی‌صدا کردن آن‌ها از این‌جا راحت و آسان است. به سادگی فردی را که می‌خواهید بی‌صدا کنید، انتخاب کنید و سپس گزینه Toggle Mute را برای قطع ارتباط با فرد مورد نظر، فعال کنید. این روش مشکلات اکثر بازیکنان را حل می‌کند.

هم‌چنین، می‌توان از داخل منوی گفت‌وگوی صوتی نیز بازیکنان را بی‌صدا کرد. برای استفاده از این روش در ابتدا باید منو را باز کنید و به پایین بروید تا گزینه Voice Chat را انتخاب کنید. از این‌جا شما قادر خواهید بود گروه‌هایی را که می‌خواهید با آن‌ها گفت‌‌وگو داشته باشید، سفارشی سازی کنید. این روش برای بی‌صدا کردن گروهی از بازیکنان مناسب است. از این ویژگی می‌توان فقط برای فیلتر صوتی گفت‌وگو از طریق اعضا یا دوستان بهره برد و حتی می‌توان همه افراد را به راحتی بی‌صدا کرد.

با استفاده از این دو روش ذکر شده، بازیکنان دیگر مشکلی برای بی‌صدا کردن افراد دیگر در بازی GTA Online نخواهند داشت. مجموعه تیلنو امیدوار است که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و به یک تجربه بی دردسر و لذت‌بخش به شما کمک کند. برای خرید بازی GTA V نیز می‌توانید همین الان از تیلنو اقدام کنید.

در بلاگ تیلنو تاکنون آموزش‌های بسیاری از بازی‌ها و کنسول‌ها در اختیار شما قرار گرفته است. برای آموزش نابود کردن مخفیگاه خلافکاران در بازی Red Dead Redemption 2 می‌توانید به بلاگ تیلنو مراجعه کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ آیا در قسمت دیگری از بازی GTA Online به مشکلی برخورده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *