اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

تریلر گیم پلی جدید بازی Halo Infinite منتشر شد

بازی Halo Infinite

مایکروسافت همان طور که پیش از این هم انتظار می‌رفت تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Halo Infinite منتشر کرد که محیط‌های باز اثر مذکور و گرافیک بهبود یافته آن را به تصویر می‌کشد. از جمله دیگر اطلاعات می‌توانیم به سکویی اشاره کنیم که می‌توانید با استفاده از آن وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید.

استودیو 343 Industries، سازنده بازی Halo Infinite، تریلر گیم‌پلی جدیدی از ساخته مورد انتظار خود منتشر کرد که به بازیکنان نشان می‌دهد باید انتظار چه بهبودها و ویژگی‌های جدیدی را داشته باشند. داستان هیلو اینفینیت از ادامه نسخه پنجم یا همان بازی Halo 5: Guardians دنبال می‌شود؛ جایی که مستر چیف (Master Chief) با یک خلبان جدید آشنا شده و به همراه او به سمت یک هیلو جدید به نام زتا (Zeta) حرکت می‌کند. هدف اصلی مستر چیف از این کار، جنگیدن با Banishedها و خریدن شانس جدیدی برای بقای نسل بشر است. البته او به همراه یک هوش مصنوعی جدید به نام The Weapon همراه می‌شود تا همراه قدیمی خود یعنی کورتانا (Cortana) را پیدا کند. هرچند که کورتانا هم یک هوش مصنوعی دیگر است، اما مستر چیف ارزش و علاقه زیادی برای او قائل است.

یکی از ویژگی‌های جدید بازی Halo Infinite که در این تریلر شاهد آن بودیم، یک سکو یا Platform جدید است که بازیکن می‌تواند با استفاده از آن وسیله نقلیه دلخواه خود را انتخاب کند. هنگامی که انتخاب شکل گرفت، یک خلبان وسیله نقلیه سفارش داده شده را برای مستر چیف می‌آورد. البته که اسپارتان ۱۱۷ (یکی از القاب مستر چیف) در حلقه زتا تنها نیست و Banishedها سازه‌های عظیمی را در این هیلو برای خود ساخته‌اند. بازیکن راه‌های مختلفی برای گرفتن این سازه‌های بزرگ دارد؛ حال این روش می‌تواند منفجر کردن سیلوهای بزرگ باشد یا کشتن مقام‌های ارشد دشمنان. همچنین مستر چیف می‌تواند سربازان اسیر شده UNSC را آزاد کند تا آن‌ها به کمک او بیایند. البته درست مانند نسخه‌های کلاسیک مجموعه Halo، این سربازان آزاد شده می‌توانند سوار Warthogها شده و هنگامی که چیف در حال رانندگی است، با اسلحه نصب شده روی خودرو مذکور تیراندازی کنند. علاوه بر این‌ها جالب است بدانید که اعضای استودیو 343 Industries مکانیک‌های جدیدی را از بازی‌های نقش آفرینی قرض گرفته‌اند تا بتوانند عمق بیشتری به گیم‌پلی دهند. بازیکنان می‌توانند با پیشروی در روند بازی قابلیت‌ها و آیتم‌های مسترچیف را ارتقا دهند تا او در نبردها حرف بیشتری برای گفتن داشته باشد. در این میان باید اشاره کنیم اگر قصد دارید اثر مورد بحث را در روز عرضه با بهترین کیفیت تجربه کنید، می‌توانید به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس مراجعه کنید.

از جمله جزئیات دیگری که از آثار RPG الهام گرفته شده، می‌توانیم به خط سلامتی باس فایت‌ها و دشمنان قدرتمندتر اشاره کنیم. میزان سلامتی و Shield باقی مانده در قسمت بالای سر آن‌ها نمایش داده می‌شود تا بازیکن کنترل بیشتری روی شرایط داشته باشد. همچنین ما تصاویر بیشتری از شخصیت Harbinger of Truth مشاهده کردیم که در نمایش قبلی بازی Halo Infinite‌ هم حضور داشت. در حال حاضر اهداف و نقش این شخصیت به طور کامل در داستان مشخص نیست و باید فعلا منتظر اطلاعات بیشتری از این بازی باشیم. دشمنان جدید دیگری هم به بازی اضافه شده‌اند که می‌توانیم از آن‌ها به Skimmerها و Jega ‘Rdomnai اشاره کنیم. Jega ‘Rdomnai که یک سرباز رده بالا Elite محسوب می‌شود، یک Energy Sword قرمز داشته و ما را به شدت یاد شخصیت Thel ‘Vadam می‌اندازد.

بازی Halo Infinite‌ در تاریخ ۱۷ آذر ۱۴۰۰ برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پی سی منتشر می‌شود. همچنین باید بدانید که کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) می‌توانند در روز عرضه به تجربه این بازی بپردازند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا هیلو اینفینیت می‌تواند انتظارها را برآورده کند و به موفقیت برسد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

اینستاگرام تیلنو
author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *