اخبار و رویدادها

شایعه‌: هیدئو کوجیما در حال ساخت اثری جدید در سبک ترسناک است

استودیو Kojima Productions

اخیرا شایعاتی مبنی بر این ‌که کارگردان سری متال‌گیر سالید (Metal Gear Solid) یعنی هیدئو کوجیما، در حال کار بر روی اثری جدید با حال و هوای ترسناک است، شنیده می‌شود. با ما همراه باشید.

به تازگی طی مصاحبه‌ای که در مراسم کامیک‌کان با جانجی ایتو (Junji Ito) طراح شخصیت‌ها و مانگا‌های ترسناک انجام شد، توضیحاتی نه چندان دقیق در رابطه با همکاری او و هیدئو کوجیما بر روی اثری جدید در سبک ترسناک به مخاطبان داده شد. او در قسمتی از مصاحبه‌ی خود گفت:

من هیدئو کوجیما را می‌شناسم و او در گفت‌وگویی که اخیرا داشتیم درباره‌ی اثر ترسناک جدیدش صحبت کرد و از من خواست که در مراحل ساخت آن با او همکاری کنم. اما در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعات دیگری در این مورد ندارم.

دموی P.T

البته این تنها همکاری کوجیما و ایتو در ساخت یک بازی ترسناک نبوده ‌است. در سال ۲۰۱۴ و پس از معرفی بازی سایلنت هیلز (Silent Hills)، مشخص شد که طراحی شخصیت‌ها و هیولا‌های داخل بازی بر عهده‌ی ایتو بوده و او طی یک گفت و گو با هیدئو کوجیما و گیلرمو دل‌تورو (Guillermo Del Toro) این کار را قبول کرد. او حتی پس از کنسل شدن این پروژه توسط کونامی (Konami) و درگیری آن‌ها با کوجیما که در نهایت به اخراج او و تاسیس استودیو کوجیما پروداکشنر منجر شد، شدیدا ابراز ناامیدی کرد و اعتقاد داشت که ساخت این بازی می‌توانست انقلابی در سبک ترس به وجود بیاورد.

با توجه به صحبت‌های ایتو و توییتی که کوجیما مدتی پیش منتشر کرد و در آن از علاقه‌ی خود به ساخت یک اثر ترسناک با استفاده از “روش‌های انقلابی” در ایجاد حس ترس در مخاطب گفت، انتشار این اثر جدید دور از انتظار نیست. با توجه به کیفیت بسیار بالای دموی پی‌تی (P.T) و موفقیت‌هایی که این دموی ۴۰ دقیقه‌ای در ترساندن مخاطبان و روایت داستان داشت، انتظار برای معرفی این اثر جدید بسیار سخت و طاقت فرسا است.

نظراتتان را راجع‌به این اثر جدید و دموی پی‌تی با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: وبسایت Rock Paper Shotgun

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *