راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

High On Life یک شوتر اول شخص ماجراجویی از خالق Rick & Morty یعنی Justin Roiland است، که شامل طیف وسیعی از سلاح‎‌ها، باس فایت‎‌ها، سیستم ارتقا و بسیاری از موارد دیگر می‎‌شود. چه High On Life اولین شوتر اول شخصی است که تجربه می‎‌کنید یا بازیکن باتجربه‎‌ای در این سبک هستید، این راهنما شما را با اصول بازی آشنا می‎‌کند تا به کابوس کارتل G3 و ترسناک‌‎ترین جایزه بگیر کهکشان تبدیل شوید، پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

اسلو موشن

هر سلاح در بازی یک قابلیت Ultimate دارد و با اینکه این قابلیت‌‎ها متفاوت هستند، یک نقطه اشتراک با هم دارند. زمانی که از این قابلیت استفاده کنید بازی حالت اسلو موشن به خود گرفته، البته که این حالت برای مدت کوتاهی باقی خواهد ماند، پس باید قبل از استفاده از آن استراتژی خود را چیده باشید. در این مدت زمان کوتاه می‌توانید خود را هیل کنید و یا از شرایط سختی که از چند طرف محاصره شدید، خود را نجات دهید.

پر کردن نوار سلامتی

هر زمانی که خود را نزدیک به مرگ دیدید، سعی کنید پشت اجسام مختلف پناه بگیرید. زیرا پس از چند ثانیه نوار سلامتی شما شروع به پر شدن می‎کند، و اگر در حین پر شدن آن آسیبی نبینید، به طور کامل پر می‌شود.

عدم وارد شدن آسیب هنگام سقوط از ارتفاعات

اگر به خاطر یک پرش ناموفق یا نبود سوخت در جت پک، از ارتفاع بلندی سقوط کردید، نگران نباشید زیرا بازی Fall Damage ندارد. تا زمانی که بر روی سطحی فرود بیایید هیچ آسیبی دریافت نمی‌کنید، اما اگر از لبه صخره‎‌ای بیوفتید مقدار کمی Damage خواهید دید و سپس ریسپاون خواهید شد.

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

از حمله با چاقو ترسی نداشته باشید

از پای درآوردن دشمنان با استفاده از چاقو می‎‌تواند زمان مفیدی را در طول مبارزه برای شما خریداری کند. زیرا هنگام اجرا کردن Execution با Knifey آسیبی از سمت دشمنان دریافت نمی‎‌کنید. استفاده از این ترفند هنگامی که Health کمی دارید بسیار مفید خواهد بود.

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

از تیرهای خود به درستی استفاده کنید

شما پس از مدتی متوجه می‎‌شوید که بعضی از دشمنان می‌‎توانند آسیب بیشتری وارد کنند. اما نگران نباشید، زیرا اگر شلیک خود را به قسمت‎‌های زره پوش دشمن متمرکز کنید، زره دشمن را از بین خواهید برد، و می‎‌توانید با Knifey و یا شلیک به دشمن او را از بین ببرید.

باز کردن Lugloxها

هر زمانی که با یک Luglox مواجه شدید می‎‌توانید انتظار پیدا کردن 100 پزو داخل آن را داشته باشید. Lugloxهای بزرگ‎‌تر حتی شامل کارت‎‌هایی می‎‌شوند که می‎‌توانید آن‌ها را جمع آوری کنید.

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

قابلیت Ultimate سلاح Sweezy

Sweezy سلاح جذابی است که با پیشروی در داستان آن را به دست می‌‎آورید. قابلیت Ultimate این سلاح به خاطر کند کردن زمان، و برخی عوامل دیگر، به شدت کاربردی است. این قابلیت حدود شش ثانیه ماندگاری دارد و می‎‌توانید قبل از منفجر شدن حباب نُه بار به آن شلیک کنید.

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

ریلود سلاح‌ها را کنسل کنید

اگر هنوز در خشاب سلاح خود تیر دارید، می‌‎توانید ریلود را لغو و به شلیک ادامه دهید تا تیرهای شما به پایان برسد.

راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان

همواره به Mini Map نگاه کنید

Mini Map شما به سرعت برای پیدا کردن کالکتیبل‌ها و Luglox‌ها به بهترین دوست شما در بازی تبدیل خواهد شد. هرزمانی که به دنبال Lugloxها هستید یک دایره آبی در Mini Map ظاهر می‎‌شود که شما را به مسیر درست راهنمایی می‎‌کند.

ارتقاها را خریداری کنید

پس از اتمام یک ماموریت و شکست دادن یکی از اعضای G3، فراموش نکنید که پول خود را در شهر Balm خرج کنید. به Pawnshop بروید از در آنجا  Upgradeها را خریداری کنید تا به یکی از رعب آورترین جایزه بگیرهای کهکشان تبدیل شود.

 در انتهای راهنمای بازی High On Life برای مبتدیان باید یادآوری کنیم که این بازی فوق‌العاده در حال حاضر در سرویس گیم‌پس به صورت رایگان در دسترس است.

منبع: IGN

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *