بازی, راهنمای بازی, راهنمای خرید, راهنمای خرید بازی, راهنمایی و آموزش

چقدر زمان می‌برد تا بازی Dead Island 2 را به اتمام برسانیم؟

چقدر زمان می‌برد تا بازی Dead Island 2 را به اتمام برسانیم؟

بعد از بارها تاخیر و به وجود آمدن مشکلات فراوان در روند ساخت، بازی Dead Island 2 بلاخره چند روز پیش منتشر شد. این عنوان که دنباله‌ی Dead Island به حساب می‌آید و تقریبا بعد ۱۲ سال از نسخه‌ی اصلی خود در دسترس هواداران قرار گرفته، آنقدر که همگی فکر می‌کردیم، خوب عمل نکرده و از منتقدان نمره‌ی ۷۵ را دریافت کرده است. با این حال اما بازیکنان اصیل این سری بازی، از Dead Island 2 نیز بسیار استقبال کرده‌اند و با وجود مقدار کمی ناامیدی به تجربه‌ی آن می‌پردازند. برای کسانی که می‌خواهند این بازی را تجربه و خریداری کنند مهم‌ترین سوال آن است که چند ساعت می‌توانند با کنار گذاشتن مشکلات دنیای واقعی خود را محو لس آنجلس ورژن Dead Island 2 کنند. ما این اثر را به صورت کامل و با سبک‌های متفاوت تمام کردیم، تا به شما بگوییم یک بار بازی کردن آن چقدر طول می‌کشد.

به اتمام رساندن بازی Dead Island 2 چقدر طول می‌کشد؟

یک پلی‌تروی عادی در بازی Dead Island 2 با مقداری گشت و گذار، ۱۵ تا ۲۰ ساعت وقت بازیکنان را خواهد گرفت. با وجود آنکه این مدت زمان نسبت به دیگر بازی‌های نقش آفرینی این روزها بسیار کمتر است، اما ما می‌توانیم تضمین کنیم که Dead Island 2 با این مدت زمان فوق‌العاده کار می‌کند و اگر بیشتر از این می‌بود تکراری و خسته کننده می‌شد. با این وجود اما، با توجه به برخی فاکتورها و سبک بازی کردن شما، این ۲۰ ساعت ممکن است بیشتر نیز بشود.

چقدر زمان می‌برد تا بازی Dead Island 2 را به اتمام برسانیم؟

همانطور که گفتیم ۲۰ ساعت در حالتی است که شما به داستان اصلی بپردازید و مقدار کمی از فعالیت‌های فرعی را هم پیش ببرید. در Dead Island 2 در مجموع ۲۴ مرحله اصلی، ۳۳ مرحله‌ی فرعی و ۱۵ مرحله‌ی مخفی و نه چندان مهم به نام Lost and Found وجود دارد. اگر بخواهید تمامی این فعالیت‌ها را انجام دهید و به پایان برسانید، پلی‌تروی شما به چیزی نزدیک به ۳۰ ساعت یا بیشتر طول خواهد کشید.

در حالت مخالف نیز، شما اگر بخواهید فقط با سرعت به پایان داستان اصلی برسید و از اکثر فعالیت‌های فرعی پرهیز کنید، می‌توانید به سادگی هر چه بیشتر Dead Island 2 را در ۱۲ تا ۱۵ ساعت به اتمام برسانید. البته که ما پیشنهاد می‌کنیم تا مقداری زمان برای ماموریت‌های فرعی کنار بگذارید، برخی از این فعالیت‌ها از بهترین بخش‌های بازی هستند و شما را به تعدادی از بهترین اسلحه‌های Dead Island 2 نیز می‌رسانند. اگر به نظرتان زمان انجام چنین کاری را ندارید، همیشه می‌توانید از سیستم Fast Travel جهت صرفه جویی استفاده کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *