راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

نحوه پول به دست آوردن در بخش آلتیمیت تیم بازی FIFA 23

نحوه پول به دست آوردن در بخش آلتیمیت تیم بازی FIFA 23

اگر به تجربه بخش Ultimate Team سری فیفا پرداخته باشید، می‌دانیم که این حالت کم و بیش دارای خصوصیات Pay-to-Win است و برای ساخت ترکیبی قدرتمندتر، باید پول واقعی خرج کنید. با این حال، راه‌های زیادی برای Coin (واحد پول فیفا) جمع کردن وجود دارد که فارغ از خرج پول واقعی هستند. در ادامه با تیلنو و روش به دست آوردن پول در بخش آلتیمیت تیم بازی FIFA 23 همراه باشید.

چگونه در فیفا 23 پول بیش‌تری به دست آوریم؟

بازی FIFA 23 به سنت عرضه سالانه شرکت EA در دسترس قرار دارد و اگر راستش را بخواهید، به خاطر عدم نوآوری و پیشرفت نسبت به نسخه سال پیش، حسابی مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال عاشقان فوتبال اهمیت زیادی به نوآوری‌های مجموعه فیفا نمی‌دهند و هر سال نسخه جدید آن را می‌خرند. با وجود این روند تکراری و کلیشه‌ای، بخش‌های مختلف این بازی جذابیت خاصی دارند که عطش سیری ناپذیری را در وجود آدمی خلق می‌کنند. اما همان‌طور که همه ما می‌دانیم، حالت FUT یا FIFA Ultimate Team در رأس این هرم قرار می‌گیرد و به عنوان محبوب‌ترین حالت فیفا شناخته می‌شود.

بخش آلتیمیت تیم همیشه برای بازیکنان تازه‌وارد سخت جلوه می‌کند؛ به گونه‌ای که برای قوی شدن و یاد گرفتن مکانیک‌های مختلف آن نیاز به زمان زیادی دارید. یکی از این مکانیک‌ها به سیستم FIFA Coin مربوط می‌شود که آن را به عنوان واحد پول سری مورد بحث می‌شناسیم. FIFA Coin یک آیتم جدی بوده که برای خرید بازیکن‌ها، پک‌ها و سایر موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد و از اهمیت بالایی برخوردار است. اما شرکت EA Sports کمی در زمینه FIFA coin خسیس عمل می‌کند تا گیمرها دست به جیب شده و از پرداخت‌های درون برنامه‌ای بهره ببرند. حال اگر علاقه‌ای به خرج پول واقعی ندارید، ادامه این مقاله را از دست ندهید تا شما را با بهترین روش‌های کسب فیفا کوین در بازی FIFA 23 آشنا کنیم. فقط پیش از پرداختن به هر موضوعی، قصد داریم شما را با اهمیت Trading یا خرید و فروش آشنا کنیم.

بازی fifa 23

چرا Trading از اهمیت بالایی برخوردار است؟

اگر می‌خواهید پول زیاد جمع کرده و یک ترکیب قدرتمند تشکیل دهید، باید در زمینه Trading به مهارت برسید. همان‌طور که گفته شد، FIFA Ultimate Team تا حدی Pay-to-Win است و کسانی که پول بیش‌تری خرج کنند، ترکیب بهتری خواهند داشت. در واقع احتمال به دست آوردن بازیکنانی مثل مسی، رونالدو، صلاح و امباپه بدون خرج پول واقعی به شدت کم است.

اما اگر می‌خواهید ترکیب فوق‌العاده‌ای در FUT به دست آورید، باید در زمینه خرید و فروش بازیکنان و سایر آیتم‌های ممکن عملکرد خوبی داشته باشید. اگر در زمینه خرید و فروش درست عمل کنید، FIFA Coin بیش‌تری به دست خواهید آورد. در واقع شما نمی‌توانید با تکمیل مسابقه‌ها و انجام چالش‌ها فیفا کوین مورد نیاز را جمع کنید و بهترین راه موجود، همین بحث Trading است. البته که بحث خرید و فروش بازیکنان کمی ریسکی بوده و ممکن است به از دست دادن فیفا کوین‌هایی که دارید منجر شود؛ اما ما سعی می‌کنیم در طی این مقاله به معرفی روش‌هایی بپردازیم که ریسک مذکور را به پایین‌ترین حد ممکن برساند.

1– حواس خود را نسبت به بازیکنان در معرض فروش جمع کنید

اسنایپ کردن (یا خرید) بازیکنان در Transfer Market راهی فوق‌العاده هوشمندانه برای بهبود ترکیب شما است. در واقع گیمرهای زیادی وجود دارند که کارت‌های خود را با قیمت کم‌تری نسبت به رقم مرسوم در معرض فروش قرار می‌دهند. فقط توجه داشته باشید که بهتر است به سمت Auctionهای فعال نروید و به خرید کارت‌هایی بپردازید که گزینه Buy-Now ارزان قیمتی دارند. برای این کار بهتر است Transfer Market را به صورت مرتب Refresh کنید تا کارت‌های مناسب و ارزان قیمتی به چشم‌تان بخورند. بخش عظیمی از گیمرها به خاطر عدم آگاهی از قیمت واقعی، بازیکنان خود را با قیمت به مراتب کم‌تری  از حد معقول می‌فروشند و این به نفع شما است. فقط در این میان به Chemistry Style کارت‌ها توجه بسیاری داشته باشید؛ چرا که آن‌ها از ارزش بیش‌تری نسبت به کارت‌های معمولی برخوردار هستند. در این میان اگر به Hunter Chemistry Style بر بخورید، می‌توانید کوین زیادی در بازی FIFA 23 به دست آورید.

2Chemistry Styleها و Position Cardها

Chemistry Styleها و Position Cardها به خاطر تغییرات جدید اعمال شده، از ارزش به شدت بالایی برخوردار هستند و به مانند یک منبع طلا می‌مانند. گران قیمت‌ترین Chemistry Style موجود در این میان، Hunter نام دارد که می‌توانید از طریق آن پول قابل توجهی به دست آورید؛ چرا که بسیاری از گیمرها از ارزش واقعی این کارت‌ها بی‌خبر هستند و آن‌ها را با قیمت به مراتب کم‌تری می‌فروشند. بنا بر تمامی موضوعات ذکر شده در حین خرید، حواس خود را به Chemistry Style جمع کنید و ترجیحا به سمت Hunter بروید.

حال هنگامی که کارت خود را با قیمت مناسبی خریدید، جوانب را در نظر بگیرید و سپس آن را با قیمت بیش‌تری در معرض فروش قرار دهید تا در این میان سود کرده باشید. البته باید قیمت معقولی روی کارت خود بگذارید تا گیمرها دیگر نسبت به خرید آن ترغیب شوند. اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، احتمال به فروش رفتن کارت‌های شما به شدت پایین می‌‌آید و ممکن است از برنامه‌های خود عقب بیفتید.

اما نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم، به Position Cardهای بازی FIFA 23 مربوط است که به واسطه آن‌ها، می‌توانید پست اصلی بازیکنان را تغییر دهید. برای مثال، شما می‌توانید یک وینگ چپ را به دفاع چپ تبدیل کنید و سپس او را بفروشید. در واقع از آنجایی که بیش‌تر افراد از سیستم چهار دفاعه استفاده می‌کنند، LBها و RBها از ارزش بیش‌تری نسبت به LWBها و RWBها برخوردار هستند.

بازی fifa 23

3– پک‌های سیلور و برنز بازیکنان را باز کنید

همان‌طور که به احتمال زیاد می‌دانید، کارت‌های Silver و Bronze زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. اما همین کارت‌ها در شرایط منحصر به فرد حسابی به کار می‌آیند و می‌تواند شما را یک قدم رو به جلو ببرند. برای مثال همین کارت‌های برنزی و نقره‌ای در حین تکمیل SBC یا Squad Building Challengeها حسابی به کار می‌آیند و باعث پیشرفت‌تان می‌شوند. علاوه بر این، برخی از کارت‌های مورد بحث بیش از 5,000 کوین ارزش دارند و می‌توانند به منبع درآمد خوبی تبدیل شوند. بنابراین SBCها و Objectiveها را زیر ن‍ظر بگیرید و آن‌ها را با استفاده از بازیکنان برنز و سیلور تکمیل کنید.

پک‌های Bronze و Silver ارزان‌ترین پک‌های بازی FIFA 23 به شمار می‌روند؛ اما در شرایط و زمان درست فوق‌العاده ارزشمند هستند. اما برای ادامه روند پک‌های سیلور و برنز را باز کنید، قیمت آیتم‌هایشان را ببینید و سپس آن‌ها را در Transfer Market برای فروش بگذارید. سپس پس از تکمیل این روند، با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که در بحث خرید و فروش سود کرده‌اید یا دچار ضرر و از دست دادن FIFA Coin شده‌اید.

4– روی Dynamic Cardها سرمایه گذاری کنید

Dynamic Cardها که با توجه به عملکرد بازیکنان در دنیای واقعی تغییر می‌کنند، راه مناسبی برای جمع کردن پول هستند. در واقع اگر یک بازیکن در دنیای واقعی عملکرد خوبی از خود نشان دهد، Dynamic Card وی ارتقا پیدا می‌کند و اعداد بیش‌تری را به خود اختصاص می‌دهد. اگر در زمان و موقعیت مناسبی روی Dynamic Cardها سرمایه گذاری کنید، پول خوبی به دست خواهید آورد. برای مثال آن دسته از افرادی که توجه خود را به سمت ارلینگ هالند جذب کرده بودند، با گل‌های متعدد وی سرمایه گذاری مناسبی داشته‌اند. فقط توجه داشته باشید که برای پول درآوردن از طریق این روش، باید به سراغ سایر روش‌های موجود در مقاله بروید  و از طریق آن‌ها FIFA Coin جذب کنید. به عبارتی دیگر، برای پول درآوردن از طریق Dynamic Cardها به پول قابل توجهی نیاز خواهید داشت.

در این نقطه به پایان مقاله نحوه به دست آوردن فیفا کوین در بخش آلتیمیت تیم بازی FIFA 23 می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ آیا راه دیگری را می‌شناسید که برای پول به دست آوردن مناسب باشد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Earlygame

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *