راهنمایی و آموزش, اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای بازی

راهنمای دسترسی به Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2

راهنمای دسترسی به Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2

آپدیت میان فصلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به نام Reloaded دیروز منتشر شد و با خود مراحل Raid را به این عنوان محبوب اضافه کرد. متاسفانه اما شما نمی‌توانید بلافاصله بعد از آپدیت به تجربه‌ی این Raid‌ها بپردازید، و قبل از بدست آوردن امکان دسترسی به آن‌ها، باید یک سری کارهای مشخص انجام بدید که ما در این مقاله راهنمایی کاملی برای شما آماده کردیم. به گفته‌ی بسیاری از بازیکنان، Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 شباهت بسیاری به عنوان Destiny 2 دارند.

Raid‌ها در عنوان Modern Warfare 2 به چه شکل هستند؟

Raid‌ها در این اثر به نوعی دنباله‌ی قسمت داستانی بازی به حساب می‌آیند و یک تیم سه نفره را همراه با المان‌های مخفی کاری، اکشن و حل پازل، به میدان جنگ می‌فرستند. اولین قسمت از این Raid‌های ذکر شده، با نام Atomgrad همانطور که گفتیم در روز ۲۳ آذر و با آپدیت میان فصلی، به بازی اضافه شد. اینفینتی وارد (سازنده‌ی این عنوان) نیز تایید کرده که در هر فصل یک قسمت جدید از این مراحل به مدرن وارفر ۲ می‌آید. بر این اساس و با توجه به سنت کال آف دیوتی در سال‌های گذشته، می‌توانیم انتظار ۵ قسمت را در مجموع داشته باشیم.

راهنمای دسترسی به Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2

چگونه به Raid دسترسی پیدا کنیم؟

متاسفانه شما نمی‌توانید با استفاده از بازی رایگان Warzone 2.0 به این مراحل دسترسی پیدا کنید و حتما باید عنوان Call of Duty Modern Warfare 2 را برای تجربه‌ی آن‌ها خریداری کنید. علاوه بر این مسئله، بازیکنان باید بعد از گذراندن چند چالش، یک Raid Assignment، برای باز کردن این Raid‌ها بدست بیاورند.

شما می‌توانید از طریق یکی از سه راه زیر بلیط Raid Assignment خود را بدست بیاورید:

  • یک چالش مشخص را در بخش Multiplayer و یا Spec Ops کامل کنید.
  • در یک مچ، در هر کدام از حالت‌های بازی Warzone 2.0، بین ۲۰ نفر برتر قرار بگیرید.
  • در حالت DMZ هنگام خروج به کمک هلیکوپتر Exfill حداقل ۳۰‌هزار دلار همراه خود داشته باشید.

بعد از بدست آوردن بلیط خود می‌توانید دو نفر دیگر را نیز برای این Raid‌ها ببرید و یا اینکه می‌توانید به یکی از دوستانتان که قبلا این چالش را کامل کرده، بپیوندید. در کل فقط یک نفر از اسکواد ۳ نفره‌ی شما نیاز دارد که Raid Assignment داشته باشد. هر کدام از این بلیط‌های ذکر شده، تنها یک هفته انقضا دارند و بعد از گذشت این مدت زمان، یکی از شما باید دوباره به سراغ چالش‌های ذکر شده برود.

راهنمای دسترسی به Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2

روش پیشنهادی ما به شما برای بدست آوردن Raid Assignment خود، کامل کردن چالش بخش مولتی‌پلیر است، زیرا که چالش Spec Ops زمان و انرژی بیشتری را از شما می‌گیرد. در سمت بتل رویال نیز از آنجایی که دریافت ۳۰ هزار دلار در DMZ سخت‌تر از قرار گرفتن در بین ۲۰ تیم برتر است، بهتر است به سراغ وارزون ۲ بروید.

هم تیمی‌ها خود را قبل از Raid پیدا کنید

متاسفانه Raid‌های بازی Call of Duty Modern Warfare 2 قابلیت مچ‌میکینگ و پیدا کردن هم تیمی برای شما را ندارند و از طرفی بازی به شما اجازه نمی‌دهد که این مراحل را به صورت تک‌نفره و یا دو نفره شروع کنید. شما ملزم هستید که برای تکمیل یک تیم سه نفره، به غیر از خود، دو تن از دوستانتان را نیز آماده‌ کنید. در جدید‌ترین ویدیو از سمت اینفینیتی وارد، تایید شد که مچ‌میکینگ به علت اهمیت بالای ارتباط برقرار کردن با هم‌تیمی‌ها جهت پیروزی، به این Raid‌ها اضافه نخواهد شد و هیچکس به گفته‌ی آن‌ها،  “تنها نمی‌جنگد”.

چگونه درجه‌ی سختی Hard را باز کنیم؟

Raid‌های بازی دارای یک درجه‌ی سختی بالا‌تر و اختیاری هستند که شما برای باز کردن آن باید حداقل یکبار Raid مد نظر را در حالت عادی آن به اتمام برسانید. در مود Hard نیز درست مانند شرایط اصلی، شما باید از قبل یک تیم سه نفره، جهت شروع بازی داشته باشید. درست مانند Raid Assignment نیز اگر یک هفته بگذرد، شما باید دوباره مرحله‌ را در حالت آسان تمام کنید.

در نهایت باید بگوییم که Raid‌ها از سیستم کیت‌های بخش Spec Ops استفاده می‌کنند و بهتر است که قبل از شروع آن‌ها یکی از کیت‌های خود را به لول آخر برسانید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *