راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

بازی فار کرای 6 جدیدترین نسخه از فرنچایز اول شخص یوبیسافت (Ubisoft) است که توانسته بازخوردهای خوبی دریافت کند. در این بازی درست مثل نسخه‌های پیشین ماموریت‌های زیادی وجود دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به ماموریت‌های Teasure Hunt اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم نحوه تکمیل این ماموریت‌ها در بازی Far Cry 6 را به شما آموزش دهیم. پس در ادامه همراه تیلنو باشید.

Treasure Huntها در نسخه‌های مختلف فار کرای وجود داشته‌اند و یکی از محبوب‌ترین ماموریت‌های جانبی این مجموعه محسوب می‌شوند. این ماموریت‌ها کاملا سرگرم‌کننده هستند و به خوبی می‌توانند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کنند. برای تکمیل Treasure Huntها شما باید از تمام مهارت‌های خود استفاده کنید و روی رویکردتان تمرکز داشته باشید. پس از تکمیل آن‌ها پاداش‌های خوبی نسیبتان خواهد شد.

در بازی فار کرای 6 می‌توانید Teasure Huntهای زیادی پیدا کنید. البته پیدا کردن آن‌ها خیلی هم ساده نیست. برای این کار باید محیط بازی را کاوش کرده و با NPCهای مختلف صحبت کنید. در ادامه ما محل این ماموریت‌ها را به شما خواهیم گفت و نحوه تکمیل کردنشان را نیز ذکر می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید در یارا (Yara) کار راحت‌تری داشته باشید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

The Legend Of La Princesa

محل: Costa Del Mar، غار Blue Hole
پاداش: Pesos ،Permit meat ،Tarpon meat ،Bait charm ،150XP و 1000Yaran

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازیFar Cry 6 (بخش اول)

Legend of La Princessa یکی از اولین Teasure Huntهایی است که شما در بازی Far Cry 6 با آن مواجه می‌شوید. برای پیدا کردن آن در Costa Del Mar به سمت غار Blue Hole بروید. از روی صخره‌ها به داخل آب بپرید، ولی حواستان به عروس‌های دریایی باشد.

در این راه باید مدت طولانی نفس خود را حبس کنید، پس یادتان باشد که دنی (Dani) باید به سرعت حرکت کند. در نتیجه به هیچ وجه خود را با چیزهای جزئی و بی‌اهمیت مشغول نکنید. وقتی غار را پیدا کردید، واردش شوید. برای رسیدن به نقطه مورد نظر باید به اعماق آب بروید؛ جایی که معمولا زیستگاه عروس‌های دریایی است. سعی کنید از این آبزیان دوری کنید. پس از گذراندن این بخش تمام پاداش‌های ذکر شده در بالا نسبیتان خواهد شد.

بازی Far Cry 6: ماموریت The Mongoose And The Man

محل: Costa Del Mar ،Aguda Cliffs ،Siniestra
پاداش: اسلحه Lethal Dose

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازیFar Cry 6 (بخش اول)

در روستای Siniestra یک کاراکتر را پیدا می‌کنید که اخیرا توسط حیوانی به نام خدنگ (Mongoose) مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. برای دستیابی به پاداش ذکر شده باید به خانه این شخص رفته و به قفل دروازه شلیک کنید.

پس از ورود با یک درب قرمز رنگ مواجه می‌شوید که کلیدش روی پله‌ها قرار دارد. باید آماده مواجهه با این موجود باشید. La Comadreja را تعقیب کرده و آن را از بین ببرید. سپس می‌توانید کلید مربوط به انبار را به دست آورید. پس از ورود به محل می‌توانید تدارکات، پول و البته اسلحه Lethal Dose را بردارید.

Ida’s Triada Relic

محل: Lozania ،Monjas Valley
پاداش: Ida’s Sigil

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازیFar Cry 6 (بخش اول)

در این Treasure Hunt از بازی فار کرای 6 باید مهارت‌های خود در بالا رفتن از موانع را محک بزنید. این ماموریت کاملا سر راست است. شما باید از یک کوه بالا رفته و سپس از طریق Zipline وارد یک غار بشوید. پس از پشت سر گذاشتن این چالش‌ها می‌توانید اولین اثر Triada را به دست آورید. XP و Ida’s Sigil دیگر مواردی هستند که به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

بازی Far Cry 6: ماموریت Crocodile Tears

محل: Aguas Lindas ،Cobre Shores
پاداش: اسلحه Surf ‘n Turf

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازیFar Cry 6 (بخش اول)

زمین لوئیس (Luis) باید پاک‌سازی شود تا دیگر هیچ کروکودیلی در آن خطرساز نباشد. وقتی کار کروکودیلی به نام Beatriz را یکسره کردید، از محل خارج شده و به سمت آسیاب بادی بروید. از این جا شما می‌توانید وارد خانه لوئیس شده و سلاح Surf ‘n Turf را به دست آورید.

High Supply

محل: Lozania ،Palma Forest
پاداش: اسلحه M16 A1، باروت، XP و مواد خام برای Supermo

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

این ماموریت هم مهارت شما در بالا رفتن از ارتفاعات را به چالش می‌کشد و شما باید در آن بالای کوه بروید. در ادامه باید وارد یک غار شده و مسیر خود را تا انتهای آن ادامه دهید. سپس باید به تعدادی از سنگ‌ها شلیک کرده تا جابه‌جا شوند. پس از آن به پاداش‌های فوق‌الذکر دست پیدا خواهید کرد.

بازی Far Cry 6: ماموریت Cache Money

محل: Aguas Lindas ،Oasis Plains
پاداش: اسلحه Sobek Special

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

در FND Storage Hub تدارکاتی وجود دارد که تلاش برای تصاحبشان ارزشش را دارد. شما در محل یک ساختمان می‌بینید. باید بالای آن رفته و یک سوییچ را فعال کنید. در ادامه باید با شلیک به یک ورودی و منفجر کردن آن مهارت تیراندازی خود را به نمایش بگذارید. سپس وارد انبار شده و یک دریچه دیگر را باز کنید. پس از آن قفل را شکسته و برای باز کردن درب بعدی از Keycard استفاده کنید و وارد اقامتگاه افسر شوید. پشت میز یک دکمه قرمز وجود دارد که باید آن را فشار دهید. سپس اسلحه Sobek Special را به دست خواهید آورد.

Liquid Courage

محل: Noventarmas ،Del Toro Port
پاداش: راکت‌انداز Into Orbit

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

پس از تصاحب یک کارخانه محلی توسط ماریا مارکسا (Maria Marquessa)، مالک آن جا خود را در دفتر کارش حبص کرده و آنقدر نوشیدنی می‌خورد تا بمیرد. برای ورود به محل باید چند کار متفاوت انجام دهید. باید تعدادی از شیرها را باز کرده و فشار را به سطحی نزدیک به انفجار بالا ببرید. اولین شیر در گوشه سمت چپ خمره راکت اصلی قرار دارد. شیر دیگر را نیز در زیر راه پله می‌توانید پیدا کنید. سومین مورد را نیز در زیر پیدا خواهید کرد. از پله‌ها بالا رفته و روی لوله‌ها بپرید. سپس در مسیر آن‌ها حرکت کنید تا شیر را بیابید. پس از آن شیر روی خمره راکت را باز کنید. در این هنگام انفجاری رخ می‌دهد که موجب فروپاشی سقف می‌شود. از طناب برای بالا رفتن از آن جا استفاده کنید. از کانال سقفی عبور کرده و در ادامه یکی از بهترین راکت‌اندازهای بازی Far Cry 6 را به دست خواهید آورد.

The Missing Muse

محل: Cruz Del Salvador ،Cape Santa Maria
پاداش: ماسک Dark Tech و Life Preserver

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

در این Treasure Hunt از بازی فار کرای 6 شما ابتدا به یک بار بالکونی می‌روید. در واقع هدف شما پیدا کردن یک قایق گمشده است. در سمت راست فرمان قایق، روی میز یک کلید قرار دارد که باید آن را بردارید. سپس از Zipline برای رسیدن به نزدیکی صخره‌ها استفاده کنید. از صخره‌ها بالا بروید تا آخرین سرنخ مربوطه را بیابید. از آن جا به داخل آب بپرید. در اعماق آب می‌توانید قایق Rosa را پیدا کنید. علاوه بر این، در این محل می‌توانید تجهیزات خوبی پیدا کنید که در روند شورش به شما کمک می‌کنند.

بازی Far Cry 6: ماموریت And The Beat Goes On

محل: Cruz Del Salvador ،Arroz Flatlands
پاداش: USB Stick و  اسلحه 1911

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

پس از این که یک کلاب زیرزمینی دچار آب گرفتگی می‌شود. این دنی است که باید باقی مانده تدارکات محل را جمع آوری کند. ابتدا از درب قابل مشاهده وارد غار بشوید. در آن محل یک سوییچ می‌بینید که باید فعالش کنید. حالا اوضاع کمی تغییر می‌کند. با فعال شدن برق شما باید به اتاقک DJ بروید. البته این کار به این راحتی‌ها هم نیست. باید مراقب باشید که دچار برق گرفتگی نشوید. پس باید حواستان به زمان‌بندیتان در انجام حرکات باشد. پس از رسیدن به محل خواسته شده می‌توانید سلاح 1911 و مقداری XP به دست آورید.

Oku’s Triada Relic

محل: Cruz Del Salvador, Arroz Flatlands
پاداش: Oku’s Deliverance و Doubloon

نحوه تکمیل Teasure Huntهای بازی Far Cry 6 (بخش اول)

این ماموریت ترسناک در بازی Far Cry 6 فقط در طول شب قابل انجام است. پس حواستان باشد که در زمان تاریکی هوا به سراغ Fort Oro بروید. وقتی وارد شدید در سمت چپ وارد اتاق غذاخوری شوید. حواستان به آینه‌های موجود در اتاق باشد؛ ممکن است ابتدا کمی با دیدن آن‌ها شوکه شوید. در سمت راست ورودی یک آینه وجود دارد که خرد نشده است. برای تکمیل کار شما یک سوییچ مخفی پیدا می‌کنید. آن را فشار دهید تا بتوانید وارد اتاق بعدی شوید. در آن جا چند تلویزیون و سه سوییچ دیگر می‌بینید. اول سوییچ وسطی را فشار دهید. سپس سمت چپی و در آخر سمت راستی. سپس بالای راه پله رفته و کلیدی که در آن جا وجود دارد را بردارید. درب زیرزمین را باز کرده و وارد اتاق شوید. سپس از پله‌ها پاییین بروید. وارد اتاق سمت راست شوید. از کنار مجسمه‌های سربازها رد شده و سوییچ قابل مشاهده را فشار دهید. سپس وارد دربی که در پشت سوییچ قرار دارد، شوید و به مسیر ادامه دهید. پس از طی کردن این مسیر می‌توانید پاداش‌های ذکر شده را دریافت کنید.

این بود بخش اول نحوه تکمیل Treasure Huntها در بازی Far Cry 6. بخش‌های بعدی این مقاله به زودی در تیلنو منتشر می‌شود. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره بازی فار کرای 6 و چالش‌های مختلفش چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

اینستاگرام تیلنو

براساس اعلام HowLongToBeat به پایان رساندن داستان اصلی بازی Far Cry 6 در حدود ۱۷ ساعت طول کشیده و با صرف حدودا ۴۱ ساعت می‌توانید تمامی بخش‌های بازی را کامل کنید.

این بازی روایت تلاش‌های دنی روهاس به همراه گروه انقلابی برای مبارزه با دیکتاتور جزیره یارا یعنی آنتون کاستیو است.

نسخه‌های پی سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بازی Far Cry 6 به ترتیب امتیازات 7۶، ۷۵ و ۸۰ را در وب‌سایت متاکریتیک ثبت کرده‌اند.

پلتفرم‌های مقصد بازی Far Cry 6 عبارتند از: پی سی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری ایکس

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *