راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای بخش Mercenaries در بازی Resident Evil 4 Remake

راهنمای بخش Mercenaries در بازی Resident Evil 4 Remake

در چند سال اخیر و به خصوص از زمان عرضه‌ی عنوان Resident Evil Village بخش Mercenaries به شدت در بین هوادارن این سری بازی محبوب شده است. در Resident Evil 4 Remake اما این مد امتیازی و جالب از ابتدا در دسترس نبود و از همان ابتدا مشخص شده بود که در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۲۳ در قالب یک بسته‌ی الحاقی رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. حالا و چند بعد از موجود شدن این بخش در بازسازی بهترین نسخه‌ی رزیدنت اویل، ما تصمیم گرفتیم راهنمای باز کردن آن، به علاوه توضیحاتش را برای شما قرار دهیم.

بخش Mercenaries چیست؟

مد Mercenaries یک مینی گیم (بازی کوچکی ربطی که به داستان اصلی ندارد) به حساب می‌آید و در بسیار از عناوین سری رزیدنت اویل حضور داشته است. اولین نسخه‌ی این بخش به رزیدنت اویل ۳ برمیگردد، جایی که بلافاصله بعد از عرضه در بین بازیکنان جای خود را پیدا کرد. در این مینی گیم، شما وظیفه دارید موج عظیمی از دشمنان مختلف را در طی چندین بخش شکست دهید و در انجام این کار بالاترین امتیاز را به نام خود ثبت کنید. مقدار زمان باقی در هر راند، مقدار تیر استفاده شده، ضربات اصابت کرده به سر دشمنان و … همگی عواملی هستند که امتیاز شما را در Mercenaries بالا می‌برند. علاوه بر یک لیدربورد جهانی، بازیکن می‌تواند با به دست آوردن امتیازهای بالا جوایزی مانند اسکین‌ها و لباس‌های مختلف را نیز بدست بیاورد. بزرگ‌ترین نکته‌ی مثبت Mercenaries اما، آن است که شما می‌توانید در جایگاه هر کدام از شخصیت‌های بازی، حتی هیولاهای آن قرار بگیرید و با توانایی‌های خاص هر موجود کارهای متفاوت و جالبی انجام دهید.

چگونه بخش Mercenaries در بازی Resident Evil 4 Remake را باز کنیم؟

درست مانند Resident Evil 4 اوریجینال و البته آخرین نسخه قبل از بازسازی یعنی Resident Evil Village برای باز کردن مد Mercenaries بازیکنان باید بخش داستانی بازی را به اتمام برسانند. تنها بعد از انجام این کار است که شما می‌توانید وارد قسمت Mercenaries بشوید. قابل ذکر است که ارتقاهای شما برای تفنگ‌هایتان در بخش داستانی، به بخش Mercenaries نمی‌آید. البته که بعد هر چند راند شما فرصت خرید از Merchant را خواهید داشت.

آیا بخش Mercenaries رایگان است؟

همانطور که در ابتدای این راهنمایی نیز به آن اشاره کردیم، درست به مانند رزیدنت اویل ویلیج، بخش Mercenaries در قالب یک بسته‌ی الحاقی رایگان برای بازیکنان موجود شده است و برای دسترسی به آن کافیست بازی خود را به روز رسانی کنید. در کل این مد به کسانی که بعد از اتمام داستان به دنبال گیم‌پلی بیشتری هستند، گزینه‌های زیادی می‌دهد. البته که Resident Evil 4 Remake از قابلیت نیو گیم پلاس برخوردار است.

منبع: VG247

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای بخش Mercenaries در بازی Resident Evil 4 Remake

  1. وحید گفت:

    من هر کاری میکنم بخش مرسناریو واسم نمیاد خواهشن یکی بهم بگه چکار کنم؟ دیسک بازی میکنم تمام مراحل رو کامل رفتم ولی بازم نمیاد ؟

    1. بهراد گفت:

      سلام دوست عزیز، برای تجربه‌ی بخش مرسنری باید از فروشگاه پلتفرمی که روش بازی می‌کنید، این بخشو دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *