اخبار و رویدادها, بازی

کارگردان سریال The Last of Us تغییر کرد

سریال The Last of Us 2

سریال The Last of Us که در زمان معرفی‌اش سر و صدای زیادی به پا کرد و کارگردان مینی سریال موفق چرنوبیل یعنی یوهان رنک (Johan Renck) وظیفه‌ی کارگردانی آن را بر عهده داشت. حالا به علت تداخل در برنامه‌های مختلف، او از کارگردانی این سریال کناره‌گیری کرده و شخص دیگری به عنوان کارگردان این اقتباس معرفی شد. با تیلنو و جزئیات این خبر همراه باشید.

بازی The Last of Us

چند روز پیش بود که مجله‌ی هالیوود ریپورتر با انتشار مطلبی، از کناره گیری یوهان رنک و جایگزینی او با فیلم‌ساز جوان روسی یعنی کانتمیر بالاگوف (Kantemir Balagov) خبر داد. این کارگردان روسی که تنها ۲۹ سال سن دارد، سابقه‌ی کار بر روی فیلم‌هایی مانند Closeness و Beanpole را در کارنامه‌ی خود دارد و کاملا از توانایی ساخت فیلم‌هایی با اتمسفر تاریک و ترسناک برخوردار است.

نیل دراکمن، کارگردان بازی The Last Of Us نیز از بالاگوف حمایت کرده و اعلام کرد که در نوشتن فیلم‌نامه‌ی سریال به او کمک خواهد کرد. دراکمن در فضای مجازی واکنش خود نسبت به این موضوع را این‌گونه بیان کرد:

کانتمیر یک کارگردان فوق‌العاده است که عشق و علاقه‌ی ما را با الی، جوئل و ماجراجویی‌شان به اشتراک می‌گذارد. بسیار هیجان زده هستم که حالا او نیز عضوی از خانواده‌ی The Last Of Us خواهد بود.

البته باید این نکته را نیز خاطر نشان کرد که کریگ مازین (Craig Mazin)، خالق مجموعه‌ی چرنوبیل هم‌چنان در پروسه‌ی ساخت و نویسندگی سریال با دراکمن و بالاگوف همکاری خواهد کرد. او هم‌چنین در یکی از مصاحبه‌هایش اعلام کرد که سریال The Last Of Us جزئیات داستانی و دنیای این اثر را گسترش می‌دهد و مخاطبان با یک اقتباس سینمایی ساده طرف نیستند.

Mazin در مصاحبه‌ی خود درباره‌ی این موضوع توضیحاتی داد و گفت:

زمانی که یک مجموعه و فرانچایز بسیار پرطرفدار تحت لایسنس یک تیم دیگر قرار می‌گیرد، طرفداران نگران این موضوع هستند که خالقان این اقتباس داستان و دنیای اثر را درک نکرده و یا این‌که آن را تغییر دهند. اما برای سریال The Last Of Us، من با کسی همکاری می‌کنم که خالق این فرانچایز است (دراکمن) و تغییراتی که ما در حال اعمال آن‌ها هستیم، نه برای دوباره کاری بلکه گسترش داستان و دنیای مجموعه است.

شرکت Sony در کنار سریال The Last Of Us، هفت سریال دیگر و سه فیلم سینمایی را نیز برای اقتباس در اختیار فیلم‌سازان و کارگردان‌های مختلف قرار داده که شاید مهم‌ترین آن‌ها، فیلم سینمایی Uncharted باشد. اگر تا به امروز موفق به تجربه‌ی این بازی استودیو ناتی داگ نشده‌اید، می‌توانید برای خرید بازی The Last of Us 2 از تیلنو اقدام کنید.

نظر شما درباره‌ی سریال The Last Of Us و تیمی که بر روی آن کار می‌کنند چیست؟ دیدگاه خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید