نمایش و پیش نمایش

هرآنچه درباره بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم

هرآنچه درباره بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از تحسین شده‌ترین آثار سال 2017 بود. از همین رو، طرفداران مجموعه زلدا با معرفی شدن دنباله این بازی در رویداد E3 2019 توسط شرکت نینتندو (Nintendo) کاملا ذوق‌زده شدند. ما در این مطلب قرار است هرآنچه درباره بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم، با شما به اشتراک بگذاریم. با تیلنو همراه باشید.

دومین تریلر از بازی The Legend of Zelda 2 در رویداد E3 2021 منتشر شد و طرفداران این مجموعه را بیش از پیش هیجان‌زده کرد. این بازی و شخصیت لینک (Link) طرفداران بسیار زیادی دارند و شرکت نینتندو نیز نشان داده که اهمیت زیادی برای فرنچایز Zelda قائل است. نسخه اول از سری زلدا توانست موفقیت‌‌های زیادی کسب کند و می‌توان آن را یکی از بهترین بازی های جهان باز قلمداد کرد. شرکت نینتندو امیدوار است که دنباله این بازی نیز بتواند موفقیت‌های نسخه پیشین را کسب کند. همچنین طرفداران نیز امیدوارند که دنباله سری زلدا بتواند انتظارات را برآوره کند. در ادامه ما تمامی اطلاعات موجود از این بازی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تاریخ عرضه بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

هرآنچه درباره بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم

همان طور که می‌دانید، بزرگترین سوالی که ذهن طرفداران را مشغول می‌کند، مربوط به تاریخ عرضه این بازی می‌شود. همه ما دوست داریم بدانیم که چه زمانی قرار است ماجراجویی جدیدی را در سرزمین Hyrule آغاز کنیم. متاسفانه تا این لحظه تاریخ عرضه دقیقی برای بازی Breath of the Wild 2 اعلام نشده است؛ با این حال، به نظر می‌رسد که نینتندو قصد دارد این بازی را در سال 2022 منتشر کند. البته این صرفا یک تخمین است و بعید نیست که انتشار دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بیش از یک سال دیگر به تعویق بیفتد.

شایعات اخیر حاکی از این بوده که این بازی قرار است هم‌زمان با نسخه جدید کنسول نینتندو عرضه شود. اما این شایعات کاملا بی اساس هستند و چیزی در این مورد تایید نشده است.

نام و داستان بازی

هرآنچه درباره بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم

دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک نام مخصوص دارد که ما هنوز چیزی درباره‌اش نمی‌دانیم. بیل ترینن (Bill Trinen)، یکی از کارمندان Nintendo Treehouse، در مصاحبه‌ای با رسانه IGN گفت که نام اصلی بازی هنوز اعلام نشده است، زیرا این اسم درباره داستان این نسخه سرنخ‌هایی می‌دهد. با توجه به این صحبت‌ها، ما نیز فعلا چاره‌ای نداریم جز این که بازی را The Legend of Zelda 2 خطاب کنیم.

اگرچه تریلر اول بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 که در رویداد E3 2019 نمایش داده شد کمی کوتاه است، اما از همان هم می‌توان سرنخ‌های زیادی استخراج کرد. اولین چیزی که در این تریلر می‌بینیم، ماده سیاه و قرمز رنگی است که Malice نام دارد و به شخصیت Ganondorf مربوط می‌شود. در ادامه نیز شاهد یک جسد هستیم که ناگهان چشمان‌اش درخشان می‌شوند. آیا این جسد مربوط به شخصیت Ganondorf است؟ شاید.

همچنین در این تریلر یک دست جادویی با جلوه‌ای درخشان می‌بینیم که مچ دست لینک را می‌گیرد. در اواخر این ویدیو می‌بینیم که زمین دچار لرزش می‌شود؛ پس این دست یا لینک را نجات می‌دهد، یا قصد دزدیدن او را دارد. همچنین این موضوع شاید به قابل بازی شدن شخصیت زلدا منتهی شود. علاوه بر این، تریلر اول بازی Breath of the Wild 2، زلدا را با موهایی کوتاه نمایش می‌دهد که یعنی او در این نسخه، از نظر ظاهری نیز شباهت بیشتری به لینک دارد.

دومین تریلر

هرآنچه درباره بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانیم

دومین تریلر بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در رویداد E3 2021 نمایش داده شد و ما را با ویژگی‌های دیگری از این نسخه آشنا کرد. با دیدن این تریلر می‌توان تشخیص داد که در این نسخه قرار است جزیره‌های بیشتری را در جهان این اثر کاوش کنیم. درست مانند تریلر اول، در این ویدیو نیز مشخص می‌شود که در بازی با موادی به نام Malice سروکار خواهیم داشت.

بیراه نیست اگر فرض کنیم که در نسخه جدید از مجموعه زلدا، لینک (یا زلدا) نیروهای جدیدی خواهند داشت. ما در این تریلر می‌بینیم که لینک با دست راستش از قدرت Stasis بهره می‌برد و از دست چپ خود برای به آتش کشیدن دشمنان استفاده می‌کند.

همچنین او می‌تواند از درون سنگ‌ها عبور کند که این قدرت با هاله‌هایی از نور سبز همراه است. اگر یادتان باشد ما یک دست با جلوه‌ای درخشان به رنگ سبز در تریلر اول دیده بودیم؛ شاید این ویژگی جدید لینک ناشی از ارتباط او با همان دست باشد.

اما شاید جالب‌ترین نکته تریلر دوم بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2، این باشد که ما در آن چهره لینک را نمی‌بینیم. البته در همان لحظات ابتدایی تریلر، وقتی او در حال سقوط است، لحظه‌ای چهره‌اش را می‌بینیم؛ اما این آخرین بار است که در ویدیو چهره لینک نمایش داده می‌شود. در نتیجه همان طور که پیشتر گفتیم، ممکن است در این نسخه شخصیت زلدا قابل بازی باشد.

این بود هرآنچه ما از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 می‌دانستیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. شما درباره این بازی چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید