اخبار و رویدادها, بازی

بازی لگو Star Wars The Skywalker Saga ویژگی‌های جذابی را در اختیار بازیکنان می‌گذارد

بازی Star Wars The Skywalker Saga

بنظر می‌رسد بازی لگو LEGO Star Wars The Skywalker Saga قصد ارائه تجربه انقلابی در سبک خود را دارد. ۳۰۰ کاراکتر قابل بازی و ۲۵ محیط خاص که مختص به این بازی طراحی شده‌اند، بخشی از ویژگی‌های این بازی مورد انتظار خواهند بود. همراه تیلنو باشید.

صنعت و مجموعه‌های لگو بعد از معرفی به دنیا، بخش جدیدی را به مجموعه‌های سرگرمی دنیا باز کردند. ظاهر جدید و جذاب، دوست‌داشتنی بودن برای تمام سنین، انعطاف پذیری بالا و…، بخش عظیمی از ویژگی‌های لگو، برای تبدیل شدن به یک صنعت بزرگ بود. بعد از این که لگو و دنیای زیبای اسباب بازی‌های آن به دنیا معرفی شدند، وقت گسترش دنیای این کاراکتر‌های بامزه رسید. ساخت انیمیشن، بازی و کلی اثر جدید از لگو‌ها، این اسباب بازی‌ها را خیلی بیشتر از قبل به دنیا معرفی کرد و جدی‌تر از قبل شناخته شدند. در بازی‌های ویدیویی نیز تا به امروز اثر خوب از لگو کم نداشته‌ایم و بازی‌هایی تا به امروز عرضه شدند که تجربه خیلی خوبی را در اختیار گیمرها قرار داده‌اند. مجموعه جنگ ستارگان به عنوان یکی از غنی ترین دنیاهای موجود در سرگرمی، بازی‌های لگو را نیز در کارنامه خود دارد و دارث ویدر و یودا، چند بازی در قامت لگو، پیش چشم طرفداران ظاهر شده‌اند. حال بازی LEGO Star Wars The Skywalker Saga با ارائه تجربه‌ای جدید، قصد انقلابی بزرگ در بازی‌های لگویی را دارد.

بازی لگو Star Wars The Skywalker Saga

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی مجله پلی استیشن، بازی Star Wars The Skywalker Saga با پیوند داستان نسخه‌های قبلی این سری و الهام از سبک مبارزات بازی‌های مختلف و تجربه‌های قبلی خود، قصد دارد گیم پلی جذاب و انقلابی را ارائه دهد. استودیو سازنده با طراحی ۸۰۰ کاراکتر مختلف از دنیای استار وارز قصد دارد تجربه کاملی را با تمام شخصیت‌های دوست‌داشتنی این سری رقم بزند. تیم سازنده بازی برای گیمر ۳۰۰ شخصیت قابل بازی طراحی کرده است که از این حیث تعداد بی‌نظیری به حساب می‌آید. تیم سازنده علاوه ‌بر این تعداد شخصیت قابل بازی، ۲۵ محیط کاملا جدید را برای بازی خود طراحی کرده که گیمر را وارد بخش‌های جدیدی از دنیای استار وارز می‌کند. رفتن به دنیای مجموعه جنگ ستارگان این بار با قامت یک لگو و روبرو شدن با کاراکتر‌های آشنای این سری می‌تواند برای طرفداران پر و پا قرص جنگ ستارگان حسابی جذاب باشد. حال باید منتظر ماند و دید عاقبت این اثر به کجا ختم می‌شود. تو این بازی شما می‌توانید به هر ترتیبی که می‌خواهید، ۹ فیلم اصلی مجموعه را در قالب بازی تجربه کنید.

بازی لگو Star Wars The Skywalker Saga در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۱ برای PC ،PS4 ،PS5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد. برای خرید بازی PS4 و خرید بازی PS5 می‌توانید به بخش فروشگاه تیلنو مراجعه فرمایید.

نظر شما درباره دنیای لگو‌ها چیست؟ دوست دارید شاهد چه اتفاقاتی در بازی Star Wars The Skywalker Saga باشید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: GameRant

می‌توانید برای خرید بازی Lego Star Wars The Force Awakens برای PS4 به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید