اخبار و رویدادها, بازی, پی سی

زمان زیادی تا عرضه بخش داستانی بازی Star Citizen باقی مانده است

استار سیتیزن

باتوجه به صحبت های کریس رابرتز سازنده استار سیتیزن مدت زیادی تا عرضه Squadron 42، بخش داستانی بازی Star Citizen باقی مانده است و زمان عرضه بازی در سایت سازنده یعنی Cloud Imperium Games نیز حذف شد. همراه تیلنو باشید.

استار سیتیزن، بازی جاه‌طلبانه‌ای که با کمک کمپین‌های کیک استارتر (کیک استارتر به کمپین هایی گفته می‌شود که از کمک‌های مردمی برای ساخت اثر خود استفاده می‌کنند) در حال ساخت است راه زیادی تا انتشار پیشرو دارد. حدود یک دهه از آغاز ساخت Star Citizen می‌گذرد و سازندگان قصد دارند یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های فضایی این صنعت را تقدیم مخاطبان کنند. آمار خیره کننده کمپین‌ کیک استارتر بازی کمک شایانی به ساخت بازی و هرچه بهتر شدن آن کرده است. بطوری که تا ماه می سال ۲۰۲۰ حدود ۳۱۵ میلیون دلار از سوی کمپین‌های کیک استارتر برای تیم سازنده جمع آوری شد. مدت‌ها پیش بود که اعلام خبر انتشار Squadron 42 به عنوان بخش داستانی Star Citizen حسابی دنبال کنندگان اخبار این بازی را شوکه و خوشحال کرد. وجود بازیگرانی مانند هنری کویل، گری اولدمن، مارک همیل، اندی سرکیس و لیام کانینگهام در کنار اتمسفر، گیم پلی و المان‌های مختلف بازی طرفداران را تا مرز جنون پیش برد. خبر بد این است که حداقل فعلا نباید منتظر انتشار Squadron 42 باشیم.

استار سیتیزن

کریس رابرتز، که این روز‌ها در استودیو Cloud Imperium Games مشغول ساخت استار سیتیزن است و ۳۰ سال پیش بازی موفق Wing Commander را طراحی کرده بود؛ در مصاحبه‌ای اعلام کرد برای پاسخ به سوالات طرفداران درباره Squadron 42 گفت:

ما از نمایش‌های Squadron 42 و انتشار اطلاعات درباره روند ساخت آن در سال گذشته راضی نیستیم و تلاش‌های تیم آن طور که باید و شاید به مخاطبان اعلام نشده است. استار سیتیزن پروژه پیچیده‌ای است و خیلی سخت بون لو دادن بخش از آن می‌توان اطلاعات مختلفی را منتشر کرد. تلاش ما این است که اطلاعاتی که منتشر می‌کنیم به تجربه نهایی کاربران آسیب نرساند.

کارگردان استار سیتیزن ادامه داد:

هر زمان کار برروی Squadron 42 به اتمام رسید و آماده عرضه بود زمان انتشار آن را اعلام می‌کنیم. من به عنوان کارگردان دوست ندارم با اعلام تاریخ انتشار فرصت‌های تیم را محدود کنم و اجازه ندهم که تمام ایده‌ای Cloud Imperium Games و اعضا آن در بازی پیاده سازی شوند. هرچند تیم سازنده Squadron 42 و خود من دوست داریم که هرچه سریع‌تر این بازی را به دست مخاطبان برسانیم، اما عجله در ساخت زحمت‌های تیم سازنده را به هدر می‌دهد و اجازه نمی‌دهد Squadron 42 آنطور عظیم و جذاب که باید باشد به دست مخاطبان برسد.

در سال ۲۰۱۸ نیز اعلام شد که قرار است فاز بتا Squadron 42 در سال ۲۰۲۰ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت،‌ اما در سال گذشته خبری از بتا این اثر نبود و صفحه اطلاع‌رسانی استویدیو Cloud Imperium Games این بخش را به طور کامل حذف کرد. رابرتی طی صحبتی اعلام کرد:

ساخت بخش تک‌نفره Squadron 42 هر موقع به اتمام برسد به اطلاع شما خواهد رسید و قصد نداریم تاریخ مشخصی اعلام کنیم.

نظر شما درباره استار سیتیزن چیست؟ بنظر شما Cloud Imperium Games می‌تواند به وعده‌هایی که درباره بازی خود داده عمل کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Dual Shockers

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید