اخبار و رویدادها, بازی

شخصیت لوییجی بعد از 25 سال در بازی سوپر ماریو 64 دیده شد

شخصیت لوییجی در بازی ماریو 64

بعد از 25 سال، یک پسر توانست با بررسی سورس کد‌های لو رفته‌ی بازی سوپر ماریو 64، مدل شخصیت لوییجی را مشاهده کند.

سوپر ماریو 64

شرکت نینتندو با عرضه بازی سوپر ماریو 64، لوله کش محبوب دنیای ویدیو گیم یعنی ماریو را وارد دنیای سه بعدی کرد. اما متاسفانه در دنیای سه بعدی جدید، لوییجی، برادر دوست داشتنی و وفادار ماریو او را همراهی نمی‌کرد. از سال 1983 تا زمان عرضه بازی سوپر ماریو 64، این اولین بار بود که برادر ماریو در ماجراجویی‌هایش او را همراهی نمی‌کند. غیبت لوییجی در بازی سوپر ماریو 64 و راه‌های حضور او در بازی بعد از سال‌ها، به یک افسانه تبدیل شده است. اما به نظر می‌رسد که پس از این همه وقت برادر مفقود شده ماریو پیدا شده است.

تصویری از بازی ماریو 64

حالا پس از 25 سال با لو رفتن سورس کد‌های بازی سوپر ماریو 64، طرفداران این بازی با کنار هم قرار دادن فایل‌های توسعه توانستند مدل لوییجی را بسازند و آن را در فضای مجازی منتشر کنند.

توئیتی در رابطه با کد‌های توسعه بازی ماریو 64

کد‌های توسعه بازی ماریو 64 لو رفت. این یک مدل رسمی از شخصیت لوییجی است. (ترجمه تصویر بالا)

کشف مدل مخفی شخصیت لوییجی کار غیر منتظره‌ای نبود. شیگورو میاموتو (خالق و کارگردان دنیای ماریو) در طی مصاحبه‌ای تایید کرده است که، قرار بر این بود برادر ماریو در بازی سوپر ماریو 64 حضور داشته یابد، اما به دلیل مشکلات مربوط به حافظه تیم توسعه دهنده تصمیم گرفت که لوییجی را از بازی حذف کند. همچنین در ادامه مصاحبه گفته شده است که، شخصیت یوشی هم قرار بود از بازی حذف شود؛ که در نهایت چنین اتفاقی نمی‌افتد و یوشی در بازی باقی می‌ماند. این مصاحبه در راهنمای رسمی استراتژی انجام شده بود و توسط Shmuplations محافظت شده است.

شخصیت لوییجی در بازی ماریو 64

بالاخره لوییجی در سورس کد‌های بازی سوپر ماریو 64 پیدا شد. به نظر می‌رسد که بلاخره می‌توانیم با طراحی‌های طرفداران خداحافظی کنیم.

لوییجی از زمان عرضه سوپر ماریو 64 راهی طولانی‌ را طی کرده و در این سال‌ها در سه قسمت از مجموعه‌ی مستقل عمارت لوییجی حضور داشته است. این حدس همواره وجود دارد که راز‌های زیادی پشت پرده شخصیت لوییجی وجود دارد که به احتمال زیاد، دیر یا زود آشکار می‌شوند.توییتی درباره‌ی مدل لوییجی در بازی ماریو 64

نظر شما کاربران تیلنو در این باره چیست؟ آیا شما طرفدار دنیای نینتندو هستید و ماجرا‌های ماریو را دنبال می‌کنید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: gamespot

هم چنین اگر تمایل به تجربه‌ی سایر بازی‌های سوپر ماریو دارید، می‌توانید با کلیک بر دو لینک زیر، با ماریو و برادرش لوییجی بیشتر آشنا شوید.

خرید بازی Mario Kart 8 Deluxe برای نیتندو سوییچ از فروشگاه سرگرمی تیلنو

خرید بازی Super Mario Maker 2 برای نیتندو سوییچ از فروشگاه سرگرمی تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *