آنباکس, بررسی ویدیویی, راهنمای خرید بازی Nintendo Switch

آنباکس و بررسی اولیه Mario Kart Live: Home Circuit

بازی Mario Kart Live: Home Circuit با ترکیب دنیای واقعی و جهان ماریو کارت، تجربه‌ای متفاوت اما لذت‌بخش و سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد. با انباکس و بررسی اولیه این بازی همراه تیلنو باشید.

آنباکس و بررسی اولیه بازی Mario Kart Live: Home Circuit را در زیر مشاهده می‌کنید:

سری Mario Kart، یکی از مشهورترین مجموعه‌های تاریخ شرکت نینتندو است که علاقه‌مندان بسیاری در سراسر جهان دارد. به مناسبت سی‌وپنجمین سالگرد مجموعه سوپر ماریو، شرکت Nintendo با همکاری Velan Studios اقدام به معرفی اثر جدید و متفاوتی از سری ماریو کارت تحت عنوان بازی Mario Kart Live: Home Circuit کرد. وجه تمایز اثر مذکور با دیگر بازی‌های مجموعه Mario Kart، استفاده از ماشین‌های اسباب‌بازی و انجام مسابقات کارتینگ در دنیای واقعی است. برای تجربه بازی مذکور، بازیکنان باید با استفاده از آیتم‌های موجود پیست خود را ایجاد کرده و به واسطه دوربین‌های موجود روی ماشین‌ها و کنسول نینتندو سوییچ، آن را به پایان برسانند. در حالت Grand Prix می‌توانید با شخصیت‌هایی همچون Bowser Jr رقابت کرده و موارد شخصی‌سازی و پوشش‌های مختلف دریافت کنید.

بازی Mario Kart Live: Home Circuit

بازی Mario Kart Live: Home Circuit با تحسین منتقدین رو‌به‌رو شد و فروشی معادل با ۱.۲۷ میلیون نسخه، نشان از محبوبیت آن در بین مخاطبین دارد. در صورتی که انباکس و بررسی اولیه بازی Mario Kart Live: Home Circuit نظر شما را جلب کرده و قصد خرید آن را دارید، از لینک زیر می‌توانید اقدام به تهیه این بازی کنید:

نظر شما راجع به بازی Mario Kart Live: Home Circuit چیست؟ آیا این اثر قادر است تجربه بازی‌های ویدیویی را متحول کند؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *