راهنمای خرید بازی PS5, اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای خرید بازی, نمایش و پیش نمایش

بازی Marvel’s Spider-Man 2 چند گیگابایت است؟

بازی Marvel's Spider-Man 2 چند گیگابایت است؟

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man 2 روز به روز اطلاعات بیشتری از این اثر مورد انتظار در دسترس قرار می‌گیرد. اخیرا و با توجه به باز شدن امکان “پری لود” یا همان قابلیت دانلود عنوان پیش خرید شده قبل از تاریخ عرضه، حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2 مشخص شده و از آن چیزی که قبلا شایعه شده بود، کمتر است. با توجه به شرایط اینترنت‌ها و بسیاری از عوامل دیگر، فضایی که بازی‌ها اشغال می‌کنند برای ما ایرانیان اهمیت ویژه‌تری دارند.

حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2 چقدر است؟

همانطور که گفتیم، قبلا و با پخش شدن یک خبر با توجه به اطلاعات باندل کنسول پلی‌استیشن ۵ بازی Marvel’s Spider-Man 2 همگی تصور می‌کردیم که حجم این عنوان ۹۶ گیگابایت خواهد بود. با شروع پریلود‌ها اما، حجم بازی دقیقا ۸۶.۲۶۸ گیگابایت تشخیص داده شده است. البته که در هنگام عرضه و با در نظر گرفتن مواردی همچون آپدیت روز اول، ممکن است در نهایت این اثر ۹۶ گیگابایت از فضای دستگاه شما را اشغال کند.

با وجود آن که ۸۶ گیگابایت بحرحال حجم بسیار بالایی است، اما اینسامنیاک موفق شده در مقایسه با دیگر عناوین AAA و با وجود داشتن امکاناتی همچون قابلیت عوض کردن شخصیت بدون وقفه، دست به کاری بزرگ بزند. البته که در نهایت اگر بازی ۱۰۰ گیگابایتی دیگری در کنسول خود دارید، کم کم باید به فکر باز کردن فضا و یا اضافه کردن آن باشید.

بازی Marvel's Spider-Man 2 چند گیگابایت است؟

در مقاله‌ی تمام آنچه‌ که در مورد بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌دانیم به نکات دیگری از اتفاقات پیش از عرضه پرداختیم. موردی که از آن مقاله باید بگوییم اما، آن است که با وجود امکان پری‌لود، شما نمی‌توانید بازی را زودتر از تاریخ انتشار یعنی ۲۸ مهرماه، تجربه کنید. پس درگیر هیجان قبل از عرضه نشوید، زیرا پیش‌خرید این اثر، تاثیر زیادی در تجربه‌ی شما نخواهد بود.

منبع: AfkGaming

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *