اخبار و رویدادها, بازی

بدترین بازی های ویدیویی سال ۲۰۲۰ از دید سایت متاکریتیک

بازی های ویدیویی

اگر بخواهیم در سایت متاکریتیک به دنبال بدترین بازی های ویدیویی سال بگردیم، می‌توانیم بازی Tiny Racer که بر روی Nintendo Switch منتشر شده است را در صدر این لیست مشاهده کنیم.

سال ۲۰۲۰ با تمام سختی‌ها و رویدادهای غیر قابل انتظارش رو به پایان است. سالی که باعث به وجود آمدن یک دوره‌ی جدید در تاریخ کره‌ی زمین شد و با همراه شدن با ویروس کرونا، کاری کرد که فعالیت‌های بشریت برای چند وقتی از حالت معمول و روزمره‌ی خود خارج شود. اما ۲۰۲۰ با تمام سختی‌هایش برای دوستداران سرگرمی‌های مدرن حسابی هیجان انگیز بود. از اکران و انتشار فیلم Tenet گرفته تا عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی The Last of Us و بازی Cyberpunk 2077.

به طور کلی، اگر بخواهید در سطح اینترنت و رسانه‌های مربوط به سرگرمی جست و جو کنید، به طور معمول با بهترین و پروفروش‌ترین آثار سال و معرفی آن‌ها روبرو می‌شوید. آثاری که در این دو دسته قرار می‌گیرند، به طور معمول نیازی به معرفی ندارند و بسیاری از طرفداران، از پیش با آن‌ها آشنایی لازم را دارند. اما امروز ما تصمیم گرفتیم تا با فاصله گرفته از روند معمول، بدترین بازی های ویدیویی سال ۲۰۲۰ بر اساس سایت Metacritic را برای شما معرفی کنیم که نام‌های آشنایی در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.

بازی های ویدیویی

بدترین بازی های ویدیویی سال ۲۰۲۰

ضعیف‌ترین بازی امسال از لحاظ میانگین نمرات منتقدان، مربوط به یکی از بازی‌هایی است که چند وقت پیش برای کنسول دستی Nintendo Switch منتشر شد. بازی Tiny Racer که با الهام گیری از مجموعه‌های مشابه مانند Micro Machines  ساخته شده، یک بازی Racing است که موفق به ثبت عدد ۲۹ از ۱۰۰ در سایت Metacritic شده است. برخلاف این لیست، شما می‌توانید با مراجعه به مقاله‌ی نینتندو سوییچ: ۱۰ بازی برتر آن که باید تجربه کنید با آثار برتر کنسول دستی نینتندو بیش‌تر آشنا شوید.

اما در هنگام مرور کردن لیست بدترین‌ها، با یک نام عجیب و غریب روبرو می‌شویم. بازی The Elder Scrolls: Blades که نام یکی از معروف و محبوب‌ترین مجموعه‌های تاریخ را با خود به دنبال می‌کشد، حضور غیرمنتظره‌ای دارد. اثری که در ابتدا برای تلفن‌های هوشمند عرضه شد و حالا راه خود را به کنسول دستی و خوش ساخت نینتندو هم باز کرده است. نام آشنای دیگری که می‌تواند جالب باشد، بازی Fast and Furious Crossroads است که با الهام گیری از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن ساخته شده. علاوه بر Fast and Furious و The Elder Scrolls، نام‌های نه چندان آشنایی مانند Arc of Alchemist و Dawn of Fear نیز به چشم می‌خورد. در ادامه، به لیست بدترین بازی های ویدیویی سال ۲۰۲۰ می‌پردازیم.

  1. Tiny Racer (نینتندو سوییچ)
  2. Xlll Remake (ایکس باکس وان)
  3. Dawn of Fear (پلی استیشن 4)
  4. Fast and Furios Crossroads (رایانه های شخصی)
  5. Arch of Alchemist (نینتندو سوییچ)
  6. Remothered: Broken Porcelain (رایانه‌های شخصی)
  7. Tamarin (پلی استیشن 4)
  8. Street Power Soccer (پلی استیشن 4)
  9. Gleamlight (نینتندو سوییچ)
  10. The Elder Scrolls: Blades (نینتندو سوییچ)

بازی‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم، در پنجره‌ی میان ۱ ژانویه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ منتشر شده‌اند. هم چنین، تنها آثاری در این لیست قرار می‌گیرند که حداقل ۷ بار توسط منتقدان حرفه‌ای مورد بررسی قرار گرفته باشند و اگر اثری کم‌تر از ۷ نقد داشته باشد، در لیست ما جایی ندارد. از آن جایی که برخی از این بازی‌ها روی چندین پلتفرم مختلف منتشر شده‌اند، ما نسخه‌ی آن پلتفرمی را انتخاب کرده‌ایم که کم‌ترین نمره را به خود اختصاص داده است. برای مثال بازی The Elder Scrolls: Blades در ابتدا برای تلفن‌های همراه هم منتشر شده است اما از آن جایی که بر روی نینتندو سوییچ نمره‌های ضعیف‌تری دریافت کرده، ما نسخه‌ی نینتندوی آن را در لیست قرار داده‌ایم.

نظر شما در مورد لیست بدترین بازی های ویدیویی سال ۲۰۲۰ چیست؟ آیا شما هم با دیدن نام‌هایی مانند Fast and Furious و The Elder Scrolls تعجب زده شدید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Nintendo Life

author-avatar

درباره ارحام ادبخواه

سلام، من ارحام هستم. زندگی من با سه کلمه گره خورده، ویدئو گیم، فوتبال و سینما. زندگی من بدون این سه تا بی معنی میشه و هویت خودشو از دست میده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *