راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

موقعیت آرامگاه عمه می در بازی Marvel’s Spider-Man 2

موقعیت آرامگاه عمه می در بازی Marvel's Spider-Man 2

برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم در عنوان تحسین شده Marvel’s Spider-Man 2 باید سری به آرامگاه عمه می بزنید. سال‎‌ها است که سازندگان سعی دارند با قرار دادن یادبودهایی در بازی‎‌های خود، مانند سه‎‌گانه Batman Arkham، آن‌ها را به دنیای واقعی نزدیک و احساسات بازیکن را برانگیزند. پس اگر می‌خواهید تروفی You Know What To Do را باز کنید در ادامه همراه ما باشید.

آرامگاه عمه می در بازی Marvel’s Spider-Man 2 در چه منطقه‌ای قرار دارد؟

همانطور که در تصویر زیر می‎‌توانید مشاهده کنید، آرامگاه عمه می در قبرستانی در شمال غربی نقشه یا منطقه Harlem قرار دارد. آرامگاه او تقریبا در مرکز قبرستان قرار دارد، و زمانی که به آن نزدیک شوید گزینه‌‎ای برای تعامل برای شما نمایش داده می‎‌شود. پیتر چند کلمه‎‌ای با عمه‌ی خود صحبت می‎‌کند، و زمانی که دیالوگ‎‌های او تمام می‎‌شود تروفی مورد بحث را کسب خواهید کرد. You Know What To Do آخرین جمله‌ایست که می به پیتر قبل از مرگ خود می‌گوید و او را به سمت انتخاب درست برای نجات عده‌ای کثیر بجای یک نفر، تشویق می‌کند.

موقعیت آرامگاه عمه می در بازی Marvel's Spider-Man 2

با اینکه استودیو Insomniac تروفی برای این فعالیت درنظر نگرفته است، اما از آرامگاه پدر مایلز مورالز که در بازی مختص به او کشته شد، نیز می‎‌توانید دیدن کنید، جفرسون دیویس در غرب آرامگاه عمه می قرار دارد. البته که مایلز هم برای چند لحظه با پدر خود به صحبت می‌پردازد. باید دید که آیا در پایان اسپایدرمن ۲ دو قهرمان داستان ما می‌توانند پدر و عمه‌ی خود را سربلند کنند یا خیر.

اگر می‌خواهید بدانید دقیقا چه بلایی بر سر افراد عزیز مایلز و پیتر آمده سری به مقاله‌ی وقایع قبل از بازی Marvel’s Spider-Man 2 بخش اول و دوم بزنید. در آنجا به صورت کامل اتفاقات گذشته را برای شما توضیح دادیم. همچنین در آینده برای راهنمای تروفی بازی نیز به سایت ما سر بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *