بازی, یادداشت

عجیب ترین شخصیت های سری بازی های Mortal Kombat

بازی بازی Mortal Kombat

در طول تاریخ مجموعه بازی های Mortal Kombat همیشه شخصیت‌هایی جذاب و جالبی وجود داشتند که همه‌ی ما با آن‌ها خاطره داریم، اما برخی از شخصیت‌های این بازی خیلی عجیب و غریب محسوب می‌شوند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. با تیلنو همراه باشید.

بازی های Mortal Kombat همیشه درون خود از مضامینی ترسناک و جدی استفاده می‌کند و به همان اندازه طنزی نهفته نیز به طور عمیقی در لایه‌های آن وجود دارد. Fatalityها که بسیار خشن و بی‌رحم‌اند و کاراکترهایی که خیلی عجیب و کریه به نظر می‌آیند، مورتال کمبت همه‌ی این‌ها را در اختیار دارد. تقلید از فیلم‌های کلاسیک کونگ فویی و هیولایی در طول این سال‌ها، تا حدودی به داستان و کاراکترهای این بازی ضرباتی وارد کرده است.

بعضی از کاراکترهای این مجموعه بازی آن‌قدر عجیب و غریب‌اند که شخصیتی مانند جانی کیج که ستاره‌ای هالیوودی محسوب می‌شود و کمی کارش هم لنگ می‌زند در میان آن‌ها به چشم نمی‌آید. همه‌ی این‌ها در بازی‌های سه بعدی Mortal Kombat  متمرکز شده‌اند که در دنیاهایی اهریمنی در جریان بودند، جایی که Netherrealm مایل بود که هر ایده‌ای را که دارد، اجرایی کند. البته این اتفاق در فیلم‌های اکشن، ترسناک و کتاب‌های کمیک زنده است و عامل غافلگیری نیز نقش مهمی را در این بین ایفا می‌کند. گرچه کسی این مجموعه بازی را بدون خشونت خاص خودش به یاد نمی‌آورد، اما باز هم دیدن کاراکترهای عجیب‌تر از حدش هم خالی از لطف نیست. برای تجربه و خرید بازی Mortal Kombat 11 می‌توانید همین الان از تیلنو اقدام کنید.

شخصیت Mokap در بازی های Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat

یکی از عجیب‌ترین شخصیت‌های این مجموعه بازی ممکن است عادی‌ترین شخصیت آن یعنی همین Mokap باشد. او رزمی کاری عادی از دنیای Earthrealm محسوب می‌شود که جانی کیج او را برای کار در برخی از فیلم‌هایش استخدام کرده است. او با لباس‌های آبی و مشکی Motion Capture مبارزه می‌کند و اتفاقا اشاره‌ای نیز به کارلوس پسینا بازیگر Motion Capture همین سری بازی مورتال کمبت دارد که از اولین نسخه این سری مشغول به کار است. ویژگی اصلی که او را از سایر بازیگران مورتال کمبت متمایز می‌کند، این است که او به جای استفاده از سلاح، حرکات دیگری دارد که روی هنرهای رزمی مختلفی تمرکز می‌کند. امکان دارد که این کاراکتر هرگز برنگردد، اما روحیه و اثرات او در توسعه بازی‌های جدید این مجموعه و احتمالا در تولید فیلم جدید Mortal Kombat نیز زنده است.

شخصیت Havik

Mortal Kombat Strangest Characters

این شخصیت یکی دیگر از کاراکترهای منحصر به فرد بازی‌های Mortal Kombat به شمار می‌رود که البته خیلی خاص‌تر از Mokap است. وقتی Onaga the Dragon King در بازی Mortal Kombat: Deceptuion برای ایجاد نظم در همه‌ی دنیاها و قلمروها ظاهر شد، Havik تصمیم گرفت تا جلوی او را بگیرد. همان ‌طور که پایان Mortal Kombat 11 برای جوکر نشان داد، او هنوز هم جایی در دنیاهای چندگانه و موازی زندگی می‌کند. نیمه پایینی صورت او اسکلتی است و با پیچ و تاب‌هایی خارق‌العاده که به بدنش می‌دهد، مبارزه می‌کند. بسیاری از هواداران دوست دارند که او را دوباره در بازی‌های Mortal Kombat ببینند، اما با جراحت‌هایی که برای او در کمیک‌های Mortal Kombat X پیش آمد، باید دید که چه زمانی به بازی‌های این مجموعه باز خواهد گشت. برای خرید بازی Mortal Kombat X می‌توانید روی لینک داده شده کلیک کنید.

شخصیت Meat در بازی های Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat

اگر کسی در مورد بچگانه بودن بازی‌های Mortal Kombat صحبت کرد، اصلا نیازی نیست که Fatalityهای این بازی را نشانش بدهید. شخصیت پردازی فردی در بازی Mortal Kombat 4 که پوستش را کنده‌اند، خیلی عجیب و البته خشن است. او قبلا به عنوان اسکلتی خون‌آلود و به عنوان فقط ظاهری برای کاراکترها وجود داشت به طوری ‌که بازیکنان حرکات یک کاراکتر را انتخاب می‌کردند و با ظاهر Meat به بازی مشغول می‌شدند. در نسخه آرماگدون او اهمیت بیشتری پیدا کرد و تبدیل به یک کاراکتر کامل شد. او حالا صاحب حرکاتی مانند پرتاب کردن تیکه‌هایی از خود به سوی دشمنانش بود. Meat یکی دیگر از کاراکترهای فوق‌العاده عجیب مجموعه بازی مورتال کمبت به شمار می‌رود که یکی از کاندیداهای این سری برای نسخه‌های آینده محسوب می‌شود، اما خب به عنوان یکی از کاراکترهای نسخه چهارم در تاریخ این سری ماندگار شد.

شخصیت Drahmin

Mortal Kombat Strangest Characters

در آخر، کاراکترهایی در مجموعه بازی Mortal Kombat وجود دارند که واقعا ظاهری هیولاگونه و چندش‌آور دارند. Drahmin کاراکتری است که با ماسکی بر صورت در نسخه Mortal Kombat: Deadly Alliance ظاهر شد. این شخصیت از دنیای Netherrealm برخواسته و در تلاش است که برای رسیدن به امیال شیطانی خود به وسیله استادی اهریمنی، جایگاهی برای خود دست و پا کند. او از نظر فنی مبارزی کاملا ساده محسوب می‌شود، اما ظاهر چندش‌آور او ذهن را درگیر خود می‌کند و همیشه مگس‌هایی دور و بر او وجود دارند که می‌تواند آن‌ها را به سوی دشمنانش پرتاب کند. این سبک مبارزه در حال حاضر توسط ملکه محبوب حشرات یعنی D’Vorah به کار گرفته می‌شود، اما ظاهر خاص و منحصر به فرد Drahmin شاید موجب حضور دگرباره او در نسخه‌های آینده حداقل به عنوان یک Skin شود.

آخرین نسخه از یکی از محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ یعنی God of War در طول توسعه‌اش پستی و بلندی‌هایی داشته و اتفاقاتی در این روندها وجود داشته است که اگر هر کدام از این اتفاقات به نتایجی نهایی منجر می‌شدند با اثری متفاوت روبرو می‌شدیم. برای آشنایی با ۱۰ نکته‌ی عجیب در طول توسعه‌ی بازی God of War که که تاکنون با آن‌ها مواجه نشده‌اید، به بلاگ تیلنو مراجعه نمایید.

کدام‌ یک از این کاراکترها بیشتر از همه عجیب است؟ شما چه کاراکترهای عجیب دیگری را در مجموعه بازی Mortal Kombat دیده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید