اخبار و رویدادها, بازی

بتلفیلد جدید بخش بتل رویال رایگان خواهد داشت؟

بتلفیلد 2042

بعد از معرفی رسمی بتلفیلد جدید توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، یکی از لیکر‌ها مدعی شده که اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آورده است. بخش بتل رویال رایگان، وجود بتل پس و کراس پلتفرم بین کنسول‌های نسل نهمی و PC، بخشی از این اطلاعات به شمار می‌روند. همراه تیلنو باشید.

چند روز پیش بود که مدیر عامل الکترونیک آرتز در طی مصاحبه‌ای نسخه جدید سری بازی بتلفیلد (Battlefield) را معرفی کرد. اندرو ویسلون مدیر عامل الکترونیک آرتز، گفت بتلفیلد جدید برای تعطیلات ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و نوید انتشار اطلاعات بیشتری از بازی را در آینده نزدیک به طرفداران این سری بازی دوست‌داشتنی داد. بعد از این معرفی نوبت به لیکر‌ها رسید تا با سرک کشیدن در کار‌های این شرکت بازی‌سازی اطلاعات زود هنگامی را از بازی منتشر کنند. هرچند بنظر می رسد مدت زمان زیادی تا انتشار اطلاعات بیشتر از بازی نداریم اما تا به امروز لیکر‌ها اطلاعات جالبی را از بازی کشف کرده‌اند. در ویدئو منتشر شده از تام هندرسون یکی از لیکر‌های بازی، شاهد اطلاعات جذابی از این بازی موردانتظار هستیم. بنظر می‌رسد EA از موفقیت‌های بخش وارزون (Warzone) رقیب همیشگی، یعنی سری کال آف دیوتی (Call of Duty) درس گرفته و شاهد بخش بتل رویال رایگان در بازی خواهیم بود. بتل پس و کراس پلتفرم بین کنسول‌های نسل نهمی و PC دیگر اطلاعات منتشر شده از سوی این لیکر هستند. قبل از این اطلاعات، هندرسون اخبار جالب دیگری از تخریب‌پذیری بازی به گوش گیمر‌ها رسانده بود. هندرسون درباره تخریب‌پذیری بی‌نظیر تمام محیط‌های بازی در بخش مولتی‌پلیر صحبت کرد. تخریب‌پذیری محیطی سال‌ها است یکی از ویژگی‌های جذاب سری بتلفیلد به حساب می‌آید و بدون‌شک بتلفیلد جدید هم از آن مثتثنی نیست. تخریب‌پذیری محیطی در سری بتلفیلد نسخه به نسخه بهبود یافته و در بتلفیلد 5 (Battlefield V) به اوج خود رسیده بود. نابودی بخش عظیمی از ساختمان‌ها و محیط‌های درون بازی، نابودی خانه‌ها با شلیک تانک ها و پرتاب نارنجک، نابودی بر اثر برخورد راکت موشک انداز‌ها و… بخشی از جزئیات بی‌نظیر فیزیک محیطی در بتلفید 5 به حساب می‌آیند. حال بنظر می‌رسد بتلفیلد جدید پا را فراتر گذاشته و شاهد جزئیات بیشتری خواهیم بود.

بتلفیلد جدید

هندروسن درباره بتل پس‌های بازی اطلاعات منتشر کرده؛ بنظر می‌رسد هر فصل بازی بین ۸ تا ۱۰ هفته به طول می‌انجامد و آیتم‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بعد از عرضه بازی Apex Legends از سوی EA و انتشاز بخش بتل رویال رقیبی مانند کال اف دیوتی، انتشار این بخش دور از انتظار نیست. بدون‌شک تجربه بتل رویال رایگان آن هم در بتلفیلد، جدید چیزی نیست که بتوان به این سادگی‌ها از آن رد شد. علاوه‌بر بخش بتل رویال اطلاعاتی نیز از کلاس‌های بازی منتشر شده که بنظر می‌رسد شاهد همان کلاس‌های قدیمی و محبوب خواهیم بود. یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین ویژگی‌هایی که هندرسون اشاره کرده کراس پلتفرم بازی است. ویژیگی جذابی که در نسخه‌های قبل شاهد آن نبودیم و این نسخه آن را برای طرفداران در دسترس قرار خواهد داد. بنظر می‌رسد شاهد کراس پلتفرم عظیمی برای بازی خواهیم بود و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، PS5 و کاربران ویندوز، از همان روز اول این ویژگی را در دسترس خواهند داشت. کاربران PS4 و ایکس باکس وان نیز با توجه به درآمدزایی بالایی که این بخش بری EA رقم خواهد زد بعد از مدتی این ویژگی را دریافت می‌کنند. با توجه به اطلاعات هندرسون، بخش بتل رویال بازی با گذشت چندماه از انتشار بتلفیلد جدید در دسترس قرار می‌گیرد تا کار روی آن به طور کامل اتمام یابد. امیدوارم این بخش بتل رویال جدید بیشتر از حالت Firestorm مورد استقبال قرار بگیرد و گیمرها را بیشتر و بهتر از قبل سرگرم کند.

توجه داشته باشید که تمام اطلاعات بالا از سوی لیکر‌ها منتشر شده و در حال حاضر، هیچ‌کدام از این اطلاعات قطغی نیست. سابقه خوب لیکر‌ها، می‌تواند تا حدی این اطلاعات را موثق‌تر جلوه دهد اما بهتر است تا اعلام رسمی، منتظر بمانید.

نظر شما درباره نسخه جدید سری بتلفیلد چیست؟ بنظر شما این بازی و ویژگی‌های که در راه دارد می‌توانند موفق شوند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: GameRant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید