تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Outriders

بازی Outriders

استودیو People Can Fly سابقه‌ی ساخت آثار باکیفیتی در سبک اکشن دارد. آن‌ها یکی از بهترین و البته نادیده گرفته‌شده‌ترین آثار اکشن نسل هفتم یعنی Bulletstorm را ساخته‌اند. اثری که به معنای واقعی کلمه در طراحی مبارزات دیوانه‌وار و القای حس هیجان عالی عمل می‌کرد. حال این استودیو، دست به ساخت یک بازی اکشن آنلاین زده که بازیکنان را در تیم‌های یک تا سه نفره، به سیاره‌ای با نام Enoch می‌فرستد تا آن را به مکانی قابل زندگی برای انسان‌ها تبدیل کنند. بازی Outriders اثر جدید آن‌ها، الهام زیادی از آثار سبک Looter Shooter گرفته و المان‌های مشابهی با Destiny 2 و یا Borderlands 3 دارد. یک بخش داستانی کامل در کنار تعداد زیادی مراحل فرعی و چالش‌های مختلف، محتوای بازی Outriders را تشکیل می‌دهند که در طول زمان نیز با پشتیبانی تیم سازنده به آن‌ها اضافه خواهد شد. اگر شما این بازی را تهیه کرده‌اید و می‌خواهید تروفی‌های آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست بیاورید با تیلنو و ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

  • میانگین زمان لازم برای به دست آوردن تروفی پلاتینیوم: ۳۵ الی ۵۰ ساعت
  • تعداد تروفی‌های آنلاین: ۴۴ عدد (این بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت دارد.)
  • آیا درجه‌ی سختی در دریافت تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر
  • آیا کلاس شخصیت شما در دریافت تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ خیر

پلاتینیوم

طلا – ۴ تروفی

نقره – ۷ تروفی

برنز – ۳۲ تروفی

The Vanguard of Humanity

تمام تروفی‌های بازی Outriders را به دست بیاورید.

One Last Chance

بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید. این تروفی به صورت خودکار به دست می‌آید.

Squaretasking

تمام مراحل فرعی بازی را تکمیل کنید. در مجموع شما با ۵۵ مرحله‌ی فرعی مواجه هستید که روی نقشه‌ی هر منطقه با علامت تعجب‌هایی زرد رنگ قابل نمایش هستند. با پیش‌روی در بخش داستانی اصلی مراحل فرعی مختلف نیز آزاد می‌شوند و شما حتی می‌توانید آن‌ها را پس از تکمیل بخش داستانی انجام دهید. زمانی که در نقشه‌ی دنیای بازی هستید، اگر روی هر منطقه بروید می‌توانید مراحل تکمیل شده و باقی‌مانده را با جزئیات کامل مشاهده کنید. این مورد به شما کمک می‌کند تا آمار دقیقی از فعالیت‌های خود در هر منطقه داشته باشید.

Gravedigger’s BFF

تعداد ۷۵۰۰ نفر از دشمنان‌تان را بکشید. این تروفی همان‌طور که از توضیحش پیداست، به مرور زمان و با انجام مراحل اصلی و فرعی به دست می‌آید. اگر با انجام این دو دسته ماموریت‌ها نتوانستید به میزان مورد نظر برسید، قطعا پس از انجام چالش‌های Accolades که مخصوص کلاس شخصیت شما هستند، این تروفی را به دست خواهید آورد.

Been Everywhere, Done It All

به سطح ۲۰ در چالش‌های Accolades برسید. این چالش‌ها صرفا حکم دستاورد‌های مختلف در حین تجربه‌ی بازی را دارند و در شش دسته‌ی زیر تقسیم بندی می‌شوند.

  • دسته‌ی Combat شامل کشتن دشمنان با سلاح‌های مختلف می‌شود.
  • دسته‌ی Progression شامل ارتقای شخصیت اصلی و انجام ماموریت‌ها می‌شود.
  • دسته‌ی Hunt مربوط به کشتن دشمنان مختلف می‌شود.
  • دسته‌ی Teamwork مربوط به انجام فعالیت‌ها به صورت چند نفره می‌شود. (برای رسیدن به سطح ۲۰ نیازی به انجام چالش‌های این دست ندارید.)
  • دسته‌ی Item Management مربوط به ساخت و ساز و فروش آیتم‌ها مختلف می‌شود.
  • دسته‌ی Class نیز شامل استفاده از قابلیت‌های ویژه‌ی کلاس شخصیتی شما می‌شود.

One Way Ride

ماشین خود را برای ورود به جنگل آماده کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Multitasking

۲۵ مرحله‌ی فرعی را تکمیل کنید. برای راهنمایی به تروفی Squaretasking مراجعه کنید.

Leave Humanity Behind

به سطح ۳۰ در بازی برسید. شما با تکمیل بخش داستانی به سطح ۲۵ خواهید رسید. پس از اتمام این بخش به انجام مراحل فرعی بپردازید تا به سطح مورد نظر برسید.

Inventor’s Almanac

۱۲۵ عدد ماد ویژه را برای سلاح‌ها و زره‌های خود آزاد کنید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید به Disassemble کردن آیتم‌هایی که نیاز ندارید بپردازید. با انجام این کار، شما ماد‌های مختلفی را به دست خواهید آورید. البته به این نکته نیز توجه کنید که باید ۱۲۵ ماد «ویژه» را در اختیار داشته باشید. این مورد به معنای این است که اگر دو ماد یک شکل را به صورت همزمان در دست داشته باشید، بازی آن را یک ماد حساب خواهد کرد.

Legacy of Enoch

با شخصیت خود تنها از آیتم‌های Legendary و یا Epic استفاده کنید. برای به دست آوردن این تروفی شما باید در هر شاخه‌ی آیتم‌ها، حداقل یک عدد آیتم با دو سطح گفته شده داشته باشید. در حالت عادی تروفی مد نظر باید در بخش داستانی بازی Outriders تکمیل شود اما اگر چنین اتفاقی رخ نداد، می‌توانید در هر شاخه، آیتم‌هایی که سطح مد نظر را دارند انتخاب کنید تا این تروفی به دست بیاید.

One for the Books

۳۰۰ صفحه از ژورنال را پیدا کنید. در مجموع ۳۳۹ صفحه از اطلاعات این ژورنال در دنیای بازی وجود دارد که در کلاس‌های مختلفی مانند شخصیت‌ها، دشمنان و تاریخچه دسته‌بندی می‌شوند. هرگاه که شما با یک دشمن یا شخصیت جدید روبه‌رو شوید یک صفحه از این ژورنال تکمیل می‌شود. با انجام مراحل اصلی و فرعی، در مجموع ۲۵۰ عدد از این صفحات به دست می‌آید و شما نیاز به پیدا کردن ۵۰ صفحه‌ی دیگر دارید.

Outrider, First Class

تمام چالش‌های مربوط به قابلیت‌های خاص کلاس خود را تکمیل کنید. این چالش‌ها شامل مواردی مانند کشتن تعداد مشخصی از دشمنان با یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی شما و مواردی از این دست می‌شوند. این تروفی زمان زیادی از تجربه‌ی شما را به خودش اختصاص می‌دهد زیرا هر کلاس دارای هشت قابلیت است و شما باید چالش‌های هر هشت قابلیت را تا بالاترین سطح ممکن تکمیل کنید. بهترین و سریع‌ترین راه برای تکمیل این تروفی، این است که به انجام مراحل داستانی در آسان‌ترین درجه‌ی سختی بپردازید تا دشمنان را در سریع‌ترین زمان ممکن بکشید. استفاده از ماد‌های مختلف و آپگرید کردن قابلیت Cooldown مهارت‌های مختلف نیز می‌توانند کمک زیادی به شما برای تکمیل این تروفی بکنند.

Awoken to a Nightmare

در تاریک‌ترین دوره‌ی سیاره‌ی Enoch از خواب برخیزید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

In Rode A Hero

شخصیت Gauss را بکشید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Wavelengths and Wishes

جهت و منبع سیگنال ارسالی را پیدا کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Malpractice

شخصیت Scurlock را نابود کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Breaking the Seal

دروازه‌ای که به جنگل ختم می‌شود را باز کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Fatherhood Ain’t Easy, Boss

شخصیت Yagak را بکشید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Descent to Fury

ریشه‌ی Feral ها را پیدا کنید. این تروفی مربوط به بخش داستانی است و به صورت خودکار به دست می‌آید.

Patron of the Past

خط داستانی Historian را تکمیل کنید. شما این تروفی را به صورت خودکار و با انجام تمام مراحل فرعی به دست می‌آورید.

Hand of Death

خط داستانی Wanted را تکمیل کنید. شما این تروفی را به صورت خودکار و با انجام تمام مراحل فرعی به دست می‌آورید.

Big Game Hunter

خط داستانی Hunter را تکمیل کنید. شما این تروفی را به صورت خودکار و با انجام تمام مراحل فرعی به دست می‌آورید.

The Burdens We Bear

مرحله‌ی فرعی The Outriders Legacy را تکمیل کنید. این مرحله در منطقه‌ای به نام «Trench Town» و پس از پیش‌روی در داستان اصلی قابل انجام است. در نزدیکی کمپ این منطقه یک جسد آویزان قابل رویت است. برای شروع این مرحله باید با این جسد تعامل کنید.

Urgent Task

یک مرحله‌ی فرعی را تکمیل کنید. برای راهنمایی به تروفی Squartasking مراجعه کنید.

Overtime at the Morgue

۳۵۰۰ نفر از دشمنان خود را بکشید. برای راهنمایی به تروفی Gravedigger’s BFF مراجعه کنید.

Snap of the Fingers

به دشمنان خود بیش از یک میلیون Damage را وارد کنید. این عدد علی‌رغم بزرگ بودن، در دنیای بازی Outriders زیاد نیست و شما این تروفی را در اواسط بخش داستانی به دست خواهید آورد. (به این نکته توجه داشته باشید که مجموع دمیج‌هایی که به تمام دشمنان در طول بازی وارد می‌کنید، برای این تروفی لحاظ می‌شود.)

Misfortune Loves Company

۱۰ عدد دشمن را با فاصله‌ی زمانی کمتر از دو ثانیه بکشید. یکی از بهترین مکان‌ها برای انجام این تروفی، مرحله‌ی فرعی Endless Dark است. در این مرحله شما باید یک حیاط را از تعداد زیادی دشمنان مختلف خالی کنید. دشمنان خود را در یک سمت جمع کنید و از قوی‌ترین قابلیت یا سلاح خود استفاده کنید تا ۱۰ نفر را به صورت همزمان بکشید.

Coup de Grâce

یکی از دشمنان را پس از این که توسط حداقل چهار المان مختلف ضربه خورد، نابود کنید. شما برای استفاده از المان‌های مختلف روی سلاح‌های خود، باید ماد‌های مخصوصی را پیدا کنید. کمی قبل‌تر درباره‌ی چگونگی به دست آوردن ماد‌ها گفتیم. در مجموع هشت المان در بازی Outriders وجود دارد که شما می‌توانید به صورت همزمان از دو المان روی یک اسلحه استفاده کنید. دو سلاح را کاملا به المان‌ها مسلح کنید و سپس به دشمن خود دو تیر با هر دو اسلحه‌ی خود بزنید تا تروفی مد نظر را به دست بیاورید. در تصویر زیر می‌توانید تمام ماد‌هایی که دارای المان‌های حاضر در این بازی هستند را ببینید.

بازی Outriders

Hitting the Jackpot

۱۰۰۰ نفر از دشمنان را در بخش Expeditions بکشید. این بخش از بازی پس از پایان حالت داستانی باز می‌شود و شامل فعالیت‌های فرعی است. این تروفی نیز پس از مدتی تجربه‌ی این بخش به دست می‌آید.

Ace in the Hole

از یک اسکیل استفاده کنید که توسط چهار ماد مختلف ارتقا داده شده است. برای به دست آوردن این تروفی شما باید چهار ماد را در زره‌هایی قرار دهید که هرکدام یک اسکیل مشترک را ارتقا می‌دهند. برای گرفتن ماد‌های مد نظر نیز به Disassemble کردن آیتم‌های زرد، بنفش و یا آبی رنگ بپردازید تا بالاخره پس از مدتی چهار ماد که یک اسکیل مشترک را ارتقا می‌دهند، به دست بیاورید. پس از انجام این کار، از اسکیل مد نظر استفاده کنید تا تروفی به دست بیاید.

Fistbump

با استفاده از ضربات Melee، تعداد ۵۰ نفر از دشمنان خود را بکشید. پیشنهاد ما به شما این است که موارد گفته شده در تروفی مد نظر را در درجه‌ی سختی آسان انجام دهید زیرا دشمنان در این درجه تنها با یک یا دو ضربه کشته خواهند شد.

Fortune Favors the Bold

به سطح ۱۰ برسید. برای راهنمایی به تروفی Leave Humanity Behind مراجعه کنید.

A Gathering Storm

یک شاخه از درخت مهارت کلاس خود را آزاد کنید. پس از تجربه‌ی بازی برای مدتی و ارتقا پیدا کردن، شما امتیاز‌هایی تحت عنوان Class Points دریافت می‌کنید. این امتیاز‌ها را در بخش Class خرج کنید تا تروفی مد نظر را آزاد کنید.

Surpassing the Tempest

تمام اسکیل‌های یک شاخه از درخت‌های مهارت را آزاد کنید. این تروفی کاملا مانند تروفی قبلی است و تنها تفاوت در تعداد اسکیل‌ها است.

Hard Bargainer

۳۰۰ آیتم را بفروشید. در بازی Outriders شما آیتم‌های پرتعدادی را دریافت می‌کنید. اما باید به این توجه داشته باشید که فروختن آیتم‌های زرد، بنفش و یا آبی به منزله‌ی از دست رفتن ماد‌های مختلف است. پس سعی کنید تا حد ممکن آیتم‌های سفید و یا سبز را بفروشید و موارد دیگر را برای تروفی‌هایی که مربوط به ماد‌ها می‌شوند نگه دارید.

One Man’s Junk

۳۰۰ آیتم را Dismantle کنید. شما در طول تجربه‌ی خود و به خصوص اواخر بازی تعداد بسیار زیادی آیتم دریافت می‌کنید و این تروفی نمی‌تواند چالش زیادی برای شما ایجاد کند. برای انجام این کار نیز می‌توانید وارد Inventory شده و سپس آیتم مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن با فشار دادن دکمه‌ی مثلت آن را Dismantle کنید.

True Potential

ارزش (Rarity) ۱۵ آیتم خود را ارتقا دهید. برای این کار شما نیاز به متریال‌هایی دارید که نسبت به ارزش هر آیتم کم یا بیشتر خواهد بود. پیشنهاد ما به شما این است که آیتم‌های سبز رنگ (Uncommon) خود را برای ارتقا انتخاب کنید زیرا این آیتم‌ها کمترین میزان متریال را لازم دارند.

بازی Outriders

Extreme Engineering

۱۰ عدد از ماد‌های آیتم‌های مختلف را جایگزین کنید. برای این کار شما باید یکی از آیتم‌هایی که در حال حاضر دارید را انتخاب کرده و سپس گزینه‌ی Mod Gear انتخاب کنید تا این تروفی را به دست بیاورید. این کار فقط روی آیتم‌هایی که زرد، آبی و یا بنفش هستند قابل انجام است زیرا آیتم‌های دیگر قابلیت نصب ماد ندارند.

Spoils of War

یک آیتم افسانه‌ای (Legendary) به دست بیاورید. شما قطعا در طول تجربه‌ی خود از بخش داستانی، یک آیتم افسانه‌ای به دست خواهید آورد.

Prospector

۳۰ بار در طول تجربه‌ی خود، سنگ معدن استخراج کنید. سنگ‌های معدن در دنیای بازی Outriders در نقاط مشخصی قرار دارند و شما می‌توانید سنگ‌های مورد نیاز خود را با فشار دادن دکمه‌ی مربع از آن‌ها استخراج کنید.

راهنمایی تروفی بازی Outriders

Knowledge is Power

۱۵۰ صفحه از ژورنال حاضر در بازی Outriders را پیدا کنید. برای راهنمایی به تروفی One for the Books مراجعه کنید.

Classy

بالاترین سطح ممکن از چالش‌های مربوط به کلاس‌های شخصیتی را تکمیل کنید. برای راهنمایی به تروفی Outrider, First Class مراجعه کنید.

Been There, Done That

در چالش‌های Accolade به سطح ۱۰ برسید. برای راهنمایی به تروفی Been Everywhere, Done It All مراجعه کنید.

آیا راهنمای تروفی ما برای شما مفید واقع شد؟ لطفا دیدگاه و نظرات خودتان را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

برای خرید بازی Outriders با بهترین قیمت، می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید