اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

اولین پیش نمایش از بازی Mass Effect جدید

بازی Mass Effect

یک پیش‌نمایش از بازی Mass Effect جدید در مراسم The Game Awards، رونمایی شد. احتمالا فصل دیگری از داستان به جا مانده از سه‌گانه این مجموعه‌ی محبوب، باز می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

طبق تیزری که اخیرا نمایش داده شد، یک بازی Mass Effect جدید توسط بایوور در دست توسعه است، یک تریلر سینمایی در مراسم The Game Awards قرار گرفت که می‌تواند دارای پیامدهایی برای این سری داشته باشد.

شما می‌توانید ویدیو کامل و رسمی این پیش نمایش را در پایین تماشا کنید.

مجموعه بازی Mass Effect تحرک‌های بزرگی با شایعات زیادی به دنبال تایید این موضوع داشت که یک نسخه ریمستر از سه گانه محبوب Mass Efeect، در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. جزییات زیاد دیگری از این نسخه ریمستر پیش‌رو وجود ندارد، غیر از این‌که طبق برنامه قرار است در نیمه اول سال آینده عرضه شود. اخیرا، آرتی از چهار هیکل انسانی ایستاده در کنار کشتی بزرگی به نام Mud Skipper باعث جرقه‌ای شد که یک بازی جدید ادامه دهنده داستان Mass Effect، در حال ساخت است.

حالا، در جریان پخش مراسم The Game Awards، یک پیش‌پرده کوتاه تایید شد که یک بازی Mass Effect جدید و پیش‌رو، به تازگی در BioWare در دست توسعه قرار گرفته است که احتمالا از آن‌چه برای طرفداران در نظر گرفته شده بود، پرده‌برداری کرد. عکس‌های قبلی دیده شده، طرفداران را به فکر فرو برد که این مجموعه در آندرومدا پیگیری شود، ایده‌ای که با آن‌چه در پیش نمایش تبلیغاتی Mass Effect جدید نشان داده شد، کاملا منتفی و رد شده نیست.

انتشار ریمستر سه گانه که Mass Effect: Legendary Edition نام دارد، می‌توانست قبل از قسمت دیگر این مجموعه توسط بایوور، برنامه‌ریزی شود. بسته به پایانی که بازیکن در Mass Effect 3 تجربه می‌کند، پایان‌های خوب، کات‌سین‌های مبهمی را نمایش خواهند داد که همیشه تصور می‌شد فصل بعدی این مجموعه را برانگیزند. قبلا، Andromeda امیدهای بازگشت فرمانده شپرد را تا حدودی از بین برده بود، اما امید حضور دیگری از او در این سری بازی هنوز کاملا از بین نرفته است.

بازی Mass Effect

نیمه نخست تیزر بازی Mass Effect جدید، تنها گرافیک خیره کننده بایوور از کهکشان‌ها را به نمایش می‌گذارد، در ادامه آن‌چه دیده می‌شود، به نظر می‌آید که بقایای کشتی‌های فضایی تخریب شده که در فضا شناورند، باشد. سپس، Mud Skipper در تصویر به پرواز در می‌آید، دوربین فردی را نشان می‌دهد که از میان برف‌ها عبور می‌کند، تنها برای برداشتن تکه‌ای از یک زره و گردگیری آن، نشان آشنای N7، مشخص می‌شود.

هیچ چیزی تایید نشده است، اما این می‌تواند به این معنی باشد که به جای دنبال کردن یک پایان باز مثل نسخه آندرومدا گرفت، این داستان می‌تواند به دنبال متحدان شپرد بعد از وقایع فاجعه بار سه گانه Mass Effect باشد. داستان آندرومدا در بین قسمت دوم و سوم این مجموعه می‌گذشت، و این پیش‌نمایش به نظر می‌رسد، یکی از بهترین یا بهترین پایان بازی Mass Effect 3 را دنبال کند.

به تازگی نسحه ریمستر سه گانه محبوب Mass Effect، معرفی شد. بازی Mass Effect Legendary Edition ریمستر این سه گانه محسوب می‌شود که شما می‌توانید پیش نمایش آن را به همراه متن خبر، در بلاگ تیلنو مشاهده کنید.

آیا شما دوست داشتید قسمت دیگری از این مجموعه ساخته شود؟ شما ترجیح می‌دهید که این بازی Mass Effect دنباله‌ای بر آندرومدا یا قسمت سوم این مجموعه باشد؟ ما در تیلنو از دیدن نظرات شما خوشحال می‌شویم.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید