اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

بازی Ghostwire Tokyo :تریلر جدید در رویداد پلی استیشن به نمایش گذاشته شد

بازی Ghostwire Tokyo

تریلر جدیدی از بازی Ghostwire: Tokyo به کارگردانی شینجی میکامی (Shinji Mikami) که در سال گذشته معرفی شد، در رویداد پلی استیشن به نمایش گذاشته شد.

توکیو، شهری تسخیر شده توسط ارواح

جدیدترین بازی شینجی میکامی و تیم تانگو گیم ورکس (Tango Gameworks) یعنی بازی Ghostwire Tokyo در سال 2021 بر روی ps5 منتشر خواهد شد. در نظر داشته باشید که گفته شده بعدها همچنین بر روی کامپیوتر نیز در دسترس خواهد بود. تیم تانگو گیم ورکس سعی کرده که برای ایجاد دنیایی خیره کننده و اسرار آمیز، در مراحل ساخت بازی از تمام قدرت و توان کنسول PS5 استفاده کند. در تازه ترین اثر شینجی میکامی یعنی بازی Ghostwire Tokyo در خیابان‌های شهری پر از ارواح و تهدید‌هایی که از جهان‌های دیگر هستند، قدم خواهید زد.

در ادامه می‌توانید تریلر بازی پخش شده در رویداد پلی استیشن را تماشا کنید:

در بازی Ghostwire Tokyo، توکیو به شهری تحت محاصره تبدیل شده است. غرق تهدیدات ماوراء الطبیعه که فراتر از درک ما است. پس از وقوع یک واقعه مخفی مخرب، 99٪ از جمعیت شهر، ناپدید شدند. فقط شما در این شهر بزرگ باقی مانده‌اید. پس از ناپدید شدن مردم، یک رویارویی عجیب باعث می شود توانایی های ماورایی طبیعی شما شکل بگیرد. با از بین بردن پلیدی از شهر خود، شاهد یک شهر زیبا خواهید بود که از مناظر فوق العاده مدرن و حرم های باستانی خیره کننده بهره می‌برد.

در طول بازی Ghostwire Tokyo با چند قدرت قابل ارتقا به رویارویی با ارواحی که شهر را در خود غرق کرده‌اند، می‌روید.

بازی Ghostwire Tokyo

انواع ارواح در طول بازی

Amewarashi: این موجود به عنوان یک کودک خردسال در یک کت بارانی زرد ظاهر می‌شود. او از احساسات غم و اندوه ناشی از جدایی از والدینش، و همچنین روح بی گناه اما شیطانی برخوردار است. او در صورت احساس تهدید، از روح های دیگر کمک می‌طلبد.

Shiromuku: این موجود در لباس محلی سفید ژاپنی عروس ظاهر می‌شود. اگرچه به نظر می رسد او عروس باشد، ولی او در واقع احساسات قدرتمند خود را آشکار می‌کند. این موجود برای اینکه هرگز نتوانسته بود با کسی که دوست داشت ازدواج کند افسوس زیادی می‌خورد.

Kuchisake: الهام گرفته شده از یک داستان واقعی. او یک حریف قوی و چابک است که می‌تواند به سرعت یک مسافت را طی کند و با تیغه‌های بزرگ خود به شما برسد. مراقب باشید اگر او از شما سؤال کند که آیا شما او را جذاب می‌دانید، هیچ پاسخ درستی برای او وجود ندارد. چون اگر بله جواب بدهید کارتان تمام است، و اگر خیر جواب بدهید احتملا خودتان می‌توانید حدس بزنید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

هر یک از ارواح سبک مبارزه و نقاط ضعفی را دارند. بنابراین لازم است توانایی‌های خود را به روش‌های مختلف متناسب با سبک مبارزه ارواح ترکیب کنید.

اما تنها تهدید موجود، ارواح سرگردان در خیابان نیستند. ناپدید شدن جمعیت، ظاهر شدن بازدید کنندگان و حتی توانایی های فوق طبیعی شما، همه‌ی این‌ها تهدید‌های موجود هستند. در طول بازی افرادی با ماسک‌های Hannya وجود دارند. اینکه آن‌ها چه کسی هستند، چه می‌خواهند و چه تعاملاتی با شما برقرار می کنند، تا انتشار بازی یک راز باقی خواهد ماند. تعیین تکلیف آن‌ها و کشف رازهای بازی بر عهده شما خواهد بود.

شما راجع به بازی Ghostwire Tokyo چه فکری می‌کنید؟ آیا این اثر مانند بازی‌های قبلی میکامی موفق خواهد شد؟

میکامی پیش از این با بازی‌هایی مانند دو نسخه‌ی Resident Evil 2، Dino Crisis و دو نسخه‌ی بازی The Evil within موفقیت زیادی کسب کرده است.

نظر‌های خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *