راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

چگونه در بازی جی تی ای آنلاین پولدار شویم

چگونه در بازی جی تی ای آنلاین پولدار شویم آموزش پول در اوردن در جی تی ای وی آنلاین

اگر بدانید چگونه در بازی جی تی ای آنلاین پولدار شوید، پس یک قدم از سایر بازیکنان جلوتر هستید. زیرا کسب درآمد در بازی GTA Online بسیار مهم است و پیشرفت شما را در جهان آنلاین راک‌استار (Rockstar) محقق می‌کند. کارهایی نظیر خریدن خودروهای لوکس، سلاح‌های قدرتمند یا گسترش سازمان جنایی‌تان با سرمایه گذاری در مکان‌های بیشتر، همه و همه به داشتن درآمدی زیاد وابسته است.

البته اگر فکر می‌کنید خوش شانس هستید و خودتان را فرد ریسک پذیری می‌دانید، می‌توانید به کازینوهای شهر سر بزنید و شانس‌تان را در آن جا امتحان کنید تا سریع‌تر به نتیجه برسید. همه ما می‌دانیم که می‌توان با خرید Shark Card به کمک پول واقعی، پول دیجیتالی را در بازی جی تی ای آنلاین دریافت کرد. اما شما مجبور نیستید پولی که در دنیای واقعی به سختی به دست می‌آورید را در اثری خرج کنید که می‌توان با راه‌های ساده‌تر در آن پول‌دار شد.

راه‌های زیادی در بازی جی تی ای آنلاین وجود دارد که می‌توانید به کمک آن‌ها به سرعت پولدار شوید. اگر دوست داشته باشید می‌توانید باشگاه‌ها و دفاتر مختلف را اداره کنید، به خرید و فروش اسلحه بپردازید یا کارهای متنوع دیگر را امتحان کنید. در هر صورت روش‌های مختلفی برای پول در آوردن در بازی جی تی ای آنلاین وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

در حقیقت با ترفندهای متفاوتی می‌توان سوددهی و بازده مالی را در بازی GTA Online افزایش داد اما برخی از راه‌ها ممکن است کمی زمان‌بر و دشوارتر باشند و این بدان معناست که شما باید کمی دندان روی جگر بگذارید تا بتوانید در آن روش‌ها حرفه‌ای شوید.

ما شما را در مسیر درست قرار می‌دهیم و هر روش را به طور مختصر معرفی می‌کنیم تا راحت‌تر به نتیجه برسید. شما از بین روش‌های زیر می‌توانید هر کدام که برای‌تان در بازی جی تی ای آنلاین مناسب‌تر است را انتخاب کنید و با آن پیش بروید. در ادامه با آموزش پولدار شدن در جی تی آنلاین همراه باشید.

راه اول پولدار شدن: هایست‌ها (Heists)

سود بالقوه: 400 هزار دلار در ساعت

راه های پول در اوردن در جی تی ایاگر سه نفر از دوستان‌تان نیز در بازی GTA Online حضور دارند و یکی از آن‌ها یک آپارتمان مجلل دارد، می‌توانید در کنار هم به تجربه‌ی هایست‌ها بپردازید. در حقیقت برای جمع‌های دوستانه هایست بهترین راه برای کسب درآمد در بازی جی تی ای آنلاین است (مخصوصا هایست Pacific Standard). قبل از هرچیز شما باید از توانایی خود مطمئن باشید و سطح‌تان نیز به اندازه کافی بالا باشد تا بتوانید مراحل را پشت‌سر بگذارید. اگر در هایست‌ها عملکرد خوبی داشته باشید و خرابکاری نکنید، حساب بانکی‌تان به سرعت رشد می‌کند. هایست‌های The Doomsday نیز برای جمع‌های دو یا سه نفری بسیار مناسب هستند اما برای رفتن به سراغ آن‌ها باید سرمایه اولیه بیشتری داشته باشید که بتوانید پایگاه‌های (Facility) گران قیمت را تهیه کنید.

باز هم باید تکرار کرد که اگر شما هایست‌ها را با کمترین مشکل پشت‌سر بگذارید می‌توانید پول خوبی را به دست آورید. احتمالا افراد زیادی هستند که هدفی مشابه با شما دارند و دوست دارند که هایست‌ها را تجربه کنند، پس می‌توانید با سایر کاربران که در محیط بازی هستند نیز به بازی بپردازید. البته در این حالت کمی اوضاع دشوار می‌شود چون باید برای برخی از مراحل با سایر کاربران ارتباط صوتی داشته باشید و همچنین بهتر است نقاط ضعف و قدرت همدیگر را بدانید. یادتان نرود که هایست Cayo Perico نیز در بازی جی تی ای آنلاین وجود دارد که می‌توانید آن را بدون کمک سایرین و به تنهایی کامل کنید.

راه دوم پولدار شدن: محموله‌های ویژه و خودروها (Special & Vehicle Cargo)

سود بالقوه: 300 هزار دلار در ساعت

پولدار شدن در جی تی ای این دو روش برای کاربرانی که به تنهایی در جی تی ای آنلاین به بازی می‌پردازند و به کارهایی دیگر نیز مشغول هستند بهترین درآمد را به ازای هر ساعت به همراه دارد. هر دوی این روش‌ها به شرطی انجام پذیر هستند که شما قبل از هر چیز یک دفتر کار (Office) و یک انبار (Warehouse) برای خودروها داشته باشید. این پیش نیازها خرج زیادی روی دست‌تان می‌گذراند ولی از سوی دیگر پس از استفاده از این دو روش می‌توانید درآمد قابل توجهی را کسب کنید.

برای خودروها پیشنهاد می‌کنیم که 10 وسیله نقلیه متفاوت را در انبار قرار دهید و از ماشین‌های شبیه به هم استفاده نکنید. در این بخش می‌توانید ماشین‌ها را که در سه سطح استاندارد، متوسط و بالارده هستند، به فروش برسانید و به ازای هر کدام سود خوبی را دریافت کنید. قابل ذکر است که برای هر فروش باید مدتی منتظر بمانید تا بازی به شما اجازه فروش مجدد را بدهد.

راه سوم پولدار شدن: VIP Work

سود بالقوه: 150 هزار دلار در ساعت

راه های پول در اوردن در gta onlineاگر می‌خواهید پول بیشتری در بازی جی تی ای آنلاین به دست آورید، باید زمان بیشتری را به بازی اختصاص دهید. در این حالت ما به شما بخش VIP Work را پیشنهاد می‌کنیم. زمانی که شما در نقش یک VIP یا CEO اداره‌ی یک سازمان را برعهده می‌گیرید، می‌توانید از طریق Interaction Menu وارد بخش VIP Work شوید و از بین ماموریت‌های مختلف یکی را انتخاب کنید و آن را پیش ببرید.

این روش برای پر کردن زمان بین فروش هر ماشین در بخش Vehicle Cargo بسیار مفید است و می‌تواند درآمد ساعتی شما را بالا ببرد. اگر تمام تمرکزتان را روی این روش بگذارید، می‌توانید به اندازه‌ی سایر راه‌های کسب درآمد در بازی GTA Online پول به دست آورید. ماموریت‌های Headhunter ،Hostile Takeover و Sightseer مهم‌ترین ماموریت‌های این بخش هستند.

در تیلنو بخوانید:

شایعات عجیب جی تی ای وی (GTA V) که به واقعیت پیوستند

هرآنچه باید برای شروع بازی جی تی ای آنلاین بدانید

راهنمای مبتدی جی تی ای آنلاین

راه چهارم پولدار شدن: تجارت اسلحه و باشگاه موتورسواری (Gunrunning/Motorcycle Club)

سود بالقوه: 80 هزار دلار در ساعت

آموزش جی تی ای آنلاین پولدار شدنشاید سود بالقوه این روش چندان هم دهن پر کن نباشد اما نکته مثبت‌اش این جا است که نیازی نیست شما کار خاصی را انجام دهید. این بدان معناست که محصول برای شما تولید می‌شود و پس از فروش، سود آن جیب شما را پر می‌کند و در همین حین شما می‌توانید از راه‌های دیگری نیز کسب درآمد کنید. یک Bunker برای بخش Gunrunning در بازی جی تی ای آنلاین بخرید یا از طریق Motorcycle Club و معاملات کوکائین، بدون زحمت اضافی شروع به کسب درآمد کنید.

شما می‌توانید تجهیزات مورد نیازتان را بخرید یا حتی آن‌ها را بدزدید؛ سپس آن‌ها را تبدیل به محصولات قابل فروش کنید و با سود دریافتی از فروش آن‌ها حساب بانکی خود را پر کنید. پیشنهاد ما این است که تجهیزات را به جای دزدیدن بخرید، زیرا در این حالت در زمان‌تان صرفه جویی خواهد شد. پس از انباشتن تجهیزات در محل مورد نظر، می‌توانید آن‌ها را به فروش برسانید و سود حاصل از آن را دریافت کنید. حواس‌تان باشد که محصولات را به موقع بفروشید زیرا اگر بیش از حد معطل کنید انبار پر می‌شود و برای فروش نیاز به کاربران دیگری نیز خواهید داشت. در نتیجه اگر به تنهایی بازی GTA Online را پیش می‌برید، بهترین راه برای شما فروش زود به زود محصولات است.

راه پنجم پولدار شدن: مسابقه زمان (Time Trials)

سود بالقوه: 50 هزار دلار در ساعت

how to make a lot of money in gta onlineاگر شما در مسابقات زمان‌محور با استعداد و کار بلد باشید، می‌توانید پول خوبی را از این بخش به دست آورید. درست مثل بخش VIP Work، به صورت هفتگی می‌توانید در بخش Time Trials شرکت کنید. شما در این بخش از بازی جی تی ای آنلاین کافی است تنها چند دقیقه رانندگی کنید تا 50 هزار دلار به جیب بزنید. مزیت این بخش هم چیزی نیست جز صرف زمان کمتر نسبت به سایر بخش‌ها. البته برخی از این موارد ممکن است مقداری چالش برانگیز باشند و در این صورت شما می‌توانید با کمک آموزش‌های آنلاین آن‌ها را پشت‌سر بگذارید.

راه ششم: محموله‌های هوایی و کلاب‌های شبانه (Air Freight Cargo/Nightclubs)

سود بالقوه: کمتر از روش‌های دیگر

راه های پول در اوردن زیاد در بازی جی تی ای آنلاینبخش محموله‌های هوایی نسخه‌ای از بخش محموله‌های ویژه است اما با سوددهی کمتر. Nightclubها نیز مانند بخش Gunrunning هستند که سوددهی کمتری دارند. زیاد دل‌تان را به این روش خوش نکنید و بیشتر روی بخش‌هایی که قبلا ذکر کردیم تمرکز کنید. این روش صرفا به درد این می‌خورد که اگر حوصله‌تان از سایر بخش‌ها سر رفت، کاری جدید را در بازی جی تی ای آنلاین تجربه کنید.

در هر صورت نباید یادمان برود که لذت بردن از بازی در اولویت قرار دارد و اگر هم کسب درآمد در بازی GTA Online برای‌تان خیلی مهم است زیاد به این بخش توجه نکنید. اما باز هم باید تکرار کرد که همیشه به این فکر کنید که پول درآوردن در بازی جی تی ای آنلاین به چه کارتان می‌آید و بیشتر به روند لذت‌بخش کسب درآمد فکر کنید.

سایر روش‌ها

چگونه در بازی جی تی ای آنلاین پول‌دار شویم

روش‌های بسیار بیشتری در بازی جی تی ای آنلاین وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای پول‌دار شدن استفاده کنید. برای مثال می‌توان به کارهایی اشاره کرد که از طریق مخاطبان تلفن همراه‌تان به شما محول می‌شود. همچنین مسابقات مختلف و چندین راه دیگر نیز در بخش آنلاین بازی GTA V وجود دارند، اما هیچ کدام سودآورتر از روش‌های ذکر شده در این مقاله نیستند.

این بود روش‌های مهمی که می‌توانید به کمک آن‌ها در بازی جی تی ای آنلاین پول‌دار شوید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. شما چه روش‌هایی را می‌شناسید که برای کسب درآمد در بازی GTA Online مفید هستند؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *