اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس معرفی شدند؛ اضافه شدن بازی UFC 4

گیم پس

مایکروسافت از لیست بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) رونمایی کرد که می‌توانیم در آن نام‌های آشنایی مانند UFC 4 و Farming Simulator 2019 را مشاهده کنیم.

مایکروسافت طبق روال همیشه نهایت سعی خود را برای اضافه کردن بازی‌های جدید به سرویس ایکس باکس گیم پس به کار گرفته است تا مشترکین خود را راضی نگه دارد. با این که همین چند روز پیش آثاری مانند Bug Fables: The Everlasting Sapling و Limbo به سرویس اشتراکی مایکروسافت اضافه شدند، مایکروسافت تصمیم گرفت تا چند بازی دیگر را هم راهی گیم پس کند.

روند اضافه شدن آثار جدید در تاریخ ۱۷ تیر (۸ جولای) با بازی Tropico 6 شروع می‌شود. این بازی در تاریخ مذکور برای مشترکین Xbox Game Pass در کنسول‌ها، PC و Cloud در دسترس قرار می‌گیرد. کاربران کنسول‌های ایکس باکس هم می‌توانند در همین تاریخ به تجربه بازی UFC 4 بپردازند. قابل ذکر است که بازی UFC 4 از طریق سرویس EA Play قابل تجربه بوده و تنها مشترکین Xbox Game Pass Ultimate‌ به آن دسترسی خواهند داشت. همچنین اگر جزو طرفداران بازی Dragon Quest Builders 2 به شمار می‌روید، می‌توانید در ۱۷ تیر با استفاده از Cloud به تجربه این بازی بپردازید.

گیم پس

اما این پایان کار نیست و بازی Farming Simulator 2019 به همراه بازی Bloodroots در تاریخ ۲۴ تیر (۱۵ جولای) در دسترس تمامی مشترکین ایکس باکس گیم پس قرار می‌گیرند. قابل ذکر است که این دو بازی از طریق کنسول‌ها، PC و Cloud قابل تجربه هستند. بازی Medium هم که پیش از این و در روز عرضه ابتدایی روی سرویس اشتراکی مایکروسافت در دسترس قرار گرفته بود، از ۲۴ تیر روی Cloud‌ قرار می‌گیرد تا بتوانید هر جایی که هستید به تجربه بازی جدید و ترسناک استودیو Bloober Team‌ بپردازید.

البته مانند همیشه اضافه شدن آثار جدید به معنی خروج برخی از بازی‌ها دیگر است. در ادامه می‌توانید لیست بازی‌های خارج شده از Xbox Game Pass را  مشاهده کنید:

  • دو بازی UFC و UFC 2 (خروج از ۲۳ تیر)
  • سه بازی Endless Space 2، Downwell و CrossCode (خروج از ۲۴ تیر)

در پایان اگر می‌خواهید به تجربه آثار مذکور بپردازید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به جمع مشترکین ایکس باکس گیم پس اضافه شوید:

نظر شما در مورد بازی‌های جدید چیست؟ آیا مایکروسافت به روند خوب خود در اضافه کردن بازی‌های باکیفیت ادامه داده است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *