اخبار و رویدادها, بازی

آیا بازی Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن باز می‌گردد؟

بازی Cyberpunk 2077

با وجود این که استودیو CD Projekt Red تلاش‌های زیادی برای رفع مشکلات فنی بازی Cyberpunk 2077 انجام داد، بازگشت این بازی به فروشگاه پلی استیشن هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست که سرانجام این ماجرا به کجا ختم می‌شود.

در طی جلسه‌ای که استودیو CD Projekt به صحبت با سرمایه‌گذاران بازی Cyberpunk 2077 نشست، مشخص شد که سونی هنوز اجازه بازگشت این بازی به فروشگاه پلی استیشن را صادر نکرده است. این موضوع، در حالی است که سازندگان پس از عرضه ناموفق بازی، به روز رسانی‌های ریز و درشتی را برای آن منتشر کردند و حجم بزرگی از مشکلات بازی را به دست فراموشی سپردند. در حال حاضر، تنها صفحه‌ی مربوط به سایبرپانک در فروشگاه سونی مربوط به صفحه پس دادن یا Refund بازی است و هنوز مشخص نیست که این وضعیت در چه زمانی پایان خواهد یافت.

آدام کیسینسکی (Adam Kiciński)، مدیر ارشد استودیو CD Projekt، درباره بازگشت سایبرپانک 2077 به فروشگاه PlayStation این گونه می‌گوید:

ما هنوز در حال مذاکره هستیم و بازی با هر پچ (Patch) در حال بهتر شدن است و یک روند قابل مشاهده وجود دارد. اما همان‌طور که گفتیم این انتخاب یک تصمیم مختص به خود سونی است؛ پس ما منتظر اطلاعات از تصمیم آن‌ها برای بازگرداندن بازی (به فروشگاه) می‌مانیم.

بازی Cyberpunk 2077

با وجود تمامی این مصائب، بازی Cyberpunk 2077 هنوز هم یک موفقیت بزرگ برای سازندگان لهستانی حساب می‌شود و برای پی بردن به این موضوع کافی است نگاهی به آمار فروش بازی بیندازید. البته، با این حال و همان‌طور که خود سی دی پراجت اذعان کرد، تحریم سایبرپانک از سوی سونی تاثیرات منفی خود روی فروش بازی را گذاشته است.

نکته به شدت مهمی که باید به آن اشاره کنیم، این است که بازی Cyberpunk 2077 هنوز راه بلندی را در پیش دارد و هنوز می‌تواند به دستاوردهای دیگری برسد. نسخه نسل نهمی مخصوص کنسول‌های PS5 و Xbox Series X|S برای نیمه دوم سال جاری میلادی برنامه ریزی شده و به احتمال زیاد شاهد بسته‌های الحاقی جدیدی هم خواهیم بود. البته با توجه به مشکلات Cd Proejkt و حملات سایبری هنوز خبر خاصی در مورد محتویات جدید پخش نشده است.

در پایان اگر قصد دارید پیش از بازگشت جدیدترین ساخته استودیو CD Projekt Red به فروشگاه PSN به تجربه آن بپردازید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Cyberpunk 2077 برای PS4، خرید بازی Cyberpunk 2077 برای PS5 و خرید بازی Cyberpunk 2077 برای Xbox مراجعه کنید.

نظر شما در مورد آینده سایبرپانک 2077 چیست؟ آیا سونی بالاخره به این روند پایان خواهد داد و اجازه بازگشت بازی را می‌دهد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Kotaku

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *