عمومی

نیل دراکمن به عنوان مدیر دوم استودیو ناتی داگ منصوب شد

نیل دراکمن

ایوان ولز، رئیس اصلی استودیو ناتی داگ، اعلام کرد که نیل دراکمن کارگردان محبوب این کمپانی به عنوان مدیر دوم این استودیو منصوب شده است. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

ناتی داگ، یکی از بزرگ ترین و محبوب‌ترین استودیو‌های بازی‌سازی سونی است؛ استودیویی که با ساخت سری آنچارتد و لست آف آس در طی این سال‌ها به محبوبیبت بی‌نظیری دست پیدا کرده است. کیفیت بی‌نظیر بازی‌های ناتی داگ از داستان گرفته تا گیم پلی و حتی طراحی‌های گرافیکی همه و همه باعث شده تا با یکی از بهترین و محبوب‌ترین استودیو های نه تنها سونی بلکه کل دنیا طرف باشیم. چند وقت پیش بود که دستور ساخت فصل اول سریال The Last of Us صادر شد، سریالی که با دخالت مستقیم ناتی داگ و نیل دراکمن خالق اصلی این مجموعه ساخته می‌شود. نیل دراکمن، یکی از اعضا اصلی ناتی داگ است که با کارگردانی آنچارتد ۴ و The Last of Us Part II توانست در میان طرفداران نیز حسابی محبوب شود. چند وقتی هست که نیل دراکمن مدام پیشرفت می‌کند و در ناتی داگ و سونی به رتبه های بالاتری دست پیدا می کند؛ حال ایوان ولز رئیس اصلی ناتی داگ او را به عنوان مدیر دوم این استودیو منصوب کرد.

نیل دراکمن

نیل دراکمن سابقه‌ای ۱۷ ساله در ناتی داگ دارد و پست‌ها و سمت‌های مختلفی را نیز برعهده داشته، او سه سال نیز به عنوان نائب رئیس ناتی داگ فعالیت کرده است. ترفیع شغلی دراکمن با بهبود وضعیت کاری و ترفیع شغلی چند تن دیگر از کارمندان ناتی‌داگ همراه شد.  آلیسون موری، مدیر عملیاتی و کریستین گیرلینگ، مدیر دوم برنامه‌نویسی، به‌صورت مشترک به ‌جای دراکمن به ‌عنوان معاونان ناتی داگ انتخاب شدند. سابقه طولانی کار در ناتی داگ، کارگردانی بی‌نظیر و حتی موفقیت The Last of Us Part 2، می‌توانند در این ترفیع درجه موثر باشند.

راستی، اگر هنوز بازی‌های مجموعه لست آف آس را تهیه نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید The Last of Us Remastered و خرید The Last of Us Part 2 این دو بازی جذاب را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید. فراموش نکنید که برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز می‌توانید از تیلنو اقدام کنید.

نظر شما درباره نیل دراکمن و بازی هایی که او کارگردانی کرده چیست؟ احتمال می‌دادید دراکمن چنین ترفیع درجه‌ای دریافت کند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید