عمومی, اخبار و رویدادها, بازی

سازندگان بازی No Man’s Sky در حال کار بر روی اثر جدید بزرگی هستند

بخشی از تیم سازندگان بازی No Man’s Sky یعنی استودیو Hello Games در حال کار بر روی پروژه‌ی بلند پروازانه‌ی بزرگ جدیدی هستند.

بازی No Man's Sky

شان موری (Sean Murray)، بنیانگذار استودیو Hello Games، در مصاحبه‌ای با Polygon توضیح داد که هلو گیمز در حال حاضر متشکل از 26 نفر است. 3 نفر در حال کار بر روی بازی جدید کوتاه با نام The Last Campfire هستند و 23 نفر باقی‌مانده بر روی کار برای آپدیت‌های جدید No Man’s Sky و یک پروژه‌ی جدید تقسیم شده‌اند. موری از این پروژه‌ی جدید به عنوان یک بازی بزرگ بلند پروازانه جدید یاد کرد. او همچنین توضیح داد که این بازی ادامه‌ی No Man’s Sky نخواهد بود و ارتباطی با آن ندارد.

در مورد بازی جدید، به طور تقریبی اطلاعات خاصی در دسترس نیست، اما هلو گیمز تایید کرد که مراحل ساخت آن خیلی زود شروع شده است و این پروژه‌ی جدید در دست توسعه است. اما به نظر می‌رسد که موری دیگر قصد ندارد مانن بازی No Man’s Sky به تمجید از ساخته‌ی خود بپردازد. موری پیش از انتشار این بازی پرحاشیه، تعریف و تمجید بسیاری از بازی کرده بود و ادعهایی را مطرح کرد که در بازی نهایی دیده نمی‌شد. در پی همین اتفاق، مردم در فضای مجازی استودیو Hello Games و موری را به شدت مورد تمسخر قرار دادند و آن‌ها را به سوژه‌ی خنده‌ی خود تبدیل کرده بودند.

وی به Polygon گفت:

من زیاد به آن فکر می‌کنم و نمی‌دانم چه زمانی به سراغش بروم. یک چیز مثبت در مورد زیاد صحبت کردن درباره‌ی بازی شما وجود دارد. جایی که شما بازیکنان را به بازی علاقه‌مند می‌کنید؛ که اگر در غیر این صورت هم بود کسی بازی را تجربه نمی‌کرد. اما وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، تقریبا از فرصت‌های مطبوعاتی و از این قبیل چیزها استفاده کردیم و به طور تقریبی نیمی از کارهایی که انجام دادیم اضافی بودند و نیازی به انجام آنها نبوده و ما در همان حال هم شانس موفقیت را داشتیم. منظورم را که متوجه می‌شوید؟

قشر عظیمی از جامعه‌ی گیمر‌ها و علاقه مندان به بازی‌های ویدیویی، به احتمال زیاد برای این بازی هیجان زده خواهند بود و دوست دارند که به محض انتشار به تجربه‌ی آن بپردازند، اما کار هلو گیمز با No Man’s Sky هنوز تمام نشده است، زیرا سازندگان به IGN گفتند که محتویات و موراد زیادی برای اکتشاف در این کهکشان فضایی وجود دارد. همچنین بازی The Last Campfire هفته‌ی گذشته منتشر شد و به نظر می‌رسد که در آینده نیز شاهد بازی‌های کوتاه خلاقانه‌ی دیگری از Hello Games Short خواهیم بود.

نظر شما درمورد پروژه‌ی جدید هلو گیمز چیست؟ آیا با توجه به ماجراهای بازی No Man’s Sky مایل به تجربه‌ی بازی جدید این استودیو هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: IGN

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *