اخبار و رویدادها, راهنمای خرید بازی

بازی PES 2021 به عنوان یک سیزن آپدیت دیجیتالی منتشر خواهد شد

بازی PES 2021 به صورت یک بروزرسانی برای PES 2020 منتشر خواهد شد، با همان ویژگی‌ها و گیم‌پلی. این موضوع با لیستی که در فروشگاه مایکروسافت به نمایش درآمد، تایید شد.

25 سالگی مجموعه PES را با سیزن آپدیت e-Football PES 2021 و با قیمتی فوقالعاده جشن بگیرید. این بروزرسانی تغییری در گیم‌پلی بازی نخواهد داد و ما شاهد همان گیم‌پلی نسخه‌ی سال قبل خواهیم بود. اما تیم‌‌ها و بازیکنان همانند سال‌های پیش بروزرسانی خواهند شد. همچنین حالت UEFA EURO که مربوط به جام ملت‌های اروپا سال 2020 است به بازی خواهد آمد.

بازی PES 2021

شما می‌توانید جزئیات بیشتری که در مورد این آپدیت در فروشگاه مایکروسافت منتشر شد را در زیر مطالعه کنید:

با توجه به ادامه یافتن ویروس کووید-19 لیگ‌های واقعی فوتبال و مسابقات مختلف ممکن است دستخوش تغییرات قوانین ناگهانی شوند. پس به این ترتیب ممکن است قوانین داخل بازی به طور کامل با معادل واقعی آنها مطابقت نداشته باشند. در بروزرسانی‌های آینده همچنین ممکن است ما تغییراتی تاثیر گذار بر لیگ‌ها و مسابقات بدون اطلاع قبلی انجام دهیم. 

25 سالگی مجموعه PES را با سیزن آپدیت eFootbal PES 2021 جشن بگیرید. با یک قیمت مناسب به مناسبت تولد این مجموعه خریداری کنید. 

این بازی نسخه‌ی بروزرسانی شده‌ی بازی PES 2020 ( که در سپتامبر 2019 منتشر شد ) است، که شامل آخرین تغییرات بازیکنان و تیم‌های باشگاهی است. در نظر داشته باشید که برخی لیگ‌ها تیم‌های خود را پس از انتشار بازی بروز خواهند کرد.

نگاهی کلی به محصول‌‌

بازی eFootball PES 2021 یک سیزن آپدیت است که شامل همان گیم‌پلی نسخه‌ی سال پیش و با تمام بروزرسانی‌های تیم‌ها و بازیکنان است. همچنین حالت UEFA EURO 2020 نیز به بازی اضافه خواهد شد. و همه‌ی این‌ها با یک قیمت مناسب منتشر خواهند شد.

علاوه بر این اطلاعات یک کاربر توئیتر به نام ItsCamaldinho اطلاعاتی مشابه فروشگاه مایکروسافت منتشر کرد اما این کاربر افزود که این آپدیت در 15 سپتامبر 2020 ( 25 شهریور 1399 ) منتشر خواهد شد.

کونامی تا این لحظه به طور رسمی اظهار نظری درمورد انتشار این آپدیت نکرده است؛ اما حقیقت این است که اطلاعاتی که در صفحه‌ی مایکروسافت منتشر شد به احتمال زیاد کاملا درست است. همچنین ما نمی‌دانیم که برنامه‌ی این شرکت برای انتقال این بازی بر روی کنسول‌های نسل بعدی چیست.

نظر شما در مورد این آپدیت و بازی PES 2021 چیست؟ آیا PES امسال می‌تواند با FIFA رقابت کند؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید