اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای خرید بازی

راهنمای پیش خرید نسخه‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla

- بازی Assassin’s Creed Valhalla - Assassin's Creed Valhalla - Ubisoft - یوبی‌سافت

حال که مدتی از انتشار تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد، اطلاعات بیشتری از شرکت یوبیسافت درباره آخرین نسخه‌ی این مجموعه منتشر شده است. این اطلاعات شامل جزییات نسخه‌های بازی و جوایز مخصوص هر نسخه می‌شود. این راهنمای پیش خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla، به شما همه چیزهایی را که باید درباره‌ی پیش سفارش این بازی بدانید مانند قیمت، جوایز و تفاوت نسخه‌ها می‌گوید. با تیلنو همراه باشید.

نسخه‌ی استاندارد ادیشن – Standard Edition

نسخه‌ی استاندارد بازی Assassin’s Creed Valhalla دقیقاً همان چیزی است که شما از آن انتظار دارید. این نسخه با مبلغ 59.99 دلاری در زمان تعطیلات سال 2020 (دی ماه) عرضه خواهد شد. اگر این بازی را بدون هیچ کدام از امکانات و جوایز خاص می‌خواهید، این نسخه‌ای است که به دنبال آن هستید.

لازم به ذکر است که یک جایزه برای پیش خرید این بازی وجود دارد. اگر تصمیم دارید امروز یا هر روزی قبل از انتشار هر نسخه‌ایی از این بازی، آن را خریداری کنید، جایزه ماموریت The Way of Beserker را دریافت خواهید کرد.

نسخه‌ی گلد ادیشن – Gold Edition 

قیمت نسخه‌ی گلد ادیشن بازی Assassin’s Creed Valhalla، برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان 109.99 دلار و برای رایانه شخصی 99.99 دلار خواهد بود. قیمت بازی‌های کنسول نسل بعدی اعلام نشده است، اما برای فرض، بنا را روی قیمت‌های فعلی قرار می‌دهیم. علاوه بر این، ممکن است که این اختلاف قیمت به دلیل قابل دانلود بودن نسخه‌ی رایانه شخصی هم باشد. البته نسخه‌ی کنسولی این نسخه، شامل یک استیل بوک (Steel book) فیزیکی اضافی نیز می‌شود.

این نسخه علاوه بر بازی اصلی شامل سیزن پس (Season Pass) نیز خواهد بود. یوبی سافت اطلاعات زیادی درباره‌ی بسته‌ها‌ی الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla اعلام نکرده است، اما تصاویر تبلیغاتی، خبر از دسترسی صاحبان این بسته‌ی الحاقی به محتوای اضافی، اکتشاف محل‌های جدید و پیدا کردن آیتم‌های تازه در بازی را می‌دهند.

نسخه‌ی آلتیمیت ادیشن – Ultimate Edition

نسخه‌ی آلتیمیت بازی Assassin’s Creed Valhalla، برای تمام پلتفرم‌ها 119.99 دلار خواهد بود. باز هم قیمت بازی‌های کنسول‌های نسل بعدی هنوز اعلام نشده و ما فرض می‌کنیم قیمت آن با قیمت حال حاضر بازی‌ها یکسان است، در نتیجه همین مقدار قیمت را برای نسخه‌های کنسول‌های نسل نهم نیز در نظر می‌گیریم.

این نسخه از بازی، علاوه بر محتوای بازی اصلی و سیزن پس، شامل آلتیمیت پک نیز می‌شود. محتوای این نسخه از چندین قسمت تشکیل شده است که به کامل کردن ماموریت‌های ٰٰشخصیت اصلی بازی یعنی ایور (Eivor) کمک خواهند کرد. این بسته شامل Beserker Gear ،Berserker Settlement ،Beserker Longship و بسیاری موارد و قابلیت‌های دیگر نیز می‌شود. چگونگی تاثیر و استفاده از این موارد در گیم‌پلی هنوز مشخص نیست اما به طور کلی بسیار جالب به نظر می‌رسد.

نسخه‌ی کالکتور ادیشن – Collector’s Edition

آخرین نسخه‌ی این بازی که قیمت بالایش نشان‌ دهنده اهمیت آن است، نسخه‌ی کالکتور Assassin’s Creed Valhalla نام دارد. قیمت این نسخه به احتمال زیاذ 199.99 دلار است. ضمن این که نسخه‌ کالکتور فقط در فروشگاه‌های یوبیسافت در دسترس خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد که این نسخه فقط برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. از آنجایی که نسخه‌های نسل بعدی هنوز معرفی نشده‌اند، همچنان این احتمال وجود دارد که این نسخه برای پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس نیز در دسترس قرار گیرد.

نسخه Assassin’s Creed Valhalla Collector’s Edition شامل تمامی موارد قبلی از جمله آلتیمیت ادیشن (بازی اصلی، سیزن پس،اولتیمیت پک) به علاوه وسایل جذاب فیزیکی برای بازی می‌شود. در اینجا لیستی کامل از همه موارد موجود در نسخه کالکتور ادیشن در صفحه فروشگاه یوبیسافت قرار داده شده است:

  • مجسمه‌ی مونث شخصیت اصلی بازی به نام ایور (اندازه: 30 سانتی‌متر)
  • نسخه‌ی آلتیمیت ادیشن بازی Assassin’s Creed Valhalla
  •  تصاویر هنری (Artwork)‌ بسیار خاص و زیبا
  • استیل‌ بوک اختصاصی فروشگاه یوبی‌سافت با طراحی نمادین با الهام از سمبل‌های درون بازی
  • مجسمه‌ی شخصیت مذکر ایور همراه با کلاغ و تبر مخصوص خود (اندازه: 5 سانتی‌متر)
  • گواهی حق بیمه و اعتبار با شماره‌ی منحصر به فرد نسخه‌ی کالکتور شما
  • سه سنگ حکاکی شده که برخی ازخیره کننده‌ترین هنرهای مفهومی ایجاد شده‌ی بازی را نشان می‌دهند.
  • موسیقی متن بازی

 

برای اخبار و اطلاعات بیشتر درباره‌ی اساسین کرید با تیلنو همراه باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *