اخبار و رویدادها, بازی, راهنمای خرید بازی

تخفیف‌های جمعه‌ی سیاه (Black Friday) فروشگاه پلی استیشن

پلی استیشن

با نزدیک شدن به حمعه‌ی سیاه تمامی جهان در حال پایین آوردن قیمت و تخفیف زدن اجناس مختلف خود هستند و پلی استیشن هم از این قضیه مستثنا نیست. همراه تیلنو باشید.

با اینکه جمعه‌ی سیاه یا همان بلک فرایدی (Black Friday) تا هفته‌ی آینده شروع نمی‌شود، تعداد زیادی تخفیف وجود دارد که کاربران پلی استیشن می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. PSN و PlayStation Direct اکنون پیشنهادهایی دارند که هم به نفع دارندگان PS4 و هم دارندگان PS5 است.

PS Plus در حال حاضر با تخفیف خوبی و با قیمت 44.99 دلار بر روی فروشگاه آمازون و PS Direct موجود است. بر روی فروشگاه آمازون تاریخ تخفیف‌ها مشخص نیست، اما در PS Direct تمام تخفیف‌ها از 20 نوامبر (30 آبان) تا 6 دسامبر (16 آذر) ادامه دارد.

پلی استیشن

در پی اس دایرکت چندین بازی 30 دلار تخفیف خورده‌اند. مانند  The Last of Us 2 (با قیمت 30 دلار)، TLOU  Collector’s Edition (قیمت 140 دلار) و Nioh 2 ( با تنها 10 دلار). همچنین در این فروشگاه آثاری با 20 دلار تخفیف نیز به چشم می‌خورند. از جمله: Days Gone، Marvel’s Iron Man VR، Dreams و Death Stranding. همچنین بازی Ghost of Tsushima هم اکنون با قیمت فوق‌العاده‌ی 40 دلاری بر روی این فروشگاه در دسترس است. همچنین با پرداخت تنها 10 دلار بازیکنان می‌توانند بازی‌هایی انحصاری مثل Bloodborne، God of War، Horizon: Zero Dawn و Gran Turismo Sport را تجربه کنند.

اما تخفیف‌های فروشگاه پلی استیشن به طور مستقیم انجام می‌شوند و تنها تعداد کمی از پرفروش‌ها و بازی‌های محبوب سال قیمتشان کاهش یافته است. دو بازی Ghost of Tsushima و TLOU 2 با قیمت مشابه در پی اس دایرکت قرار دارند. سایر تخفیف‌های قابل توجه 2020 عبارتند از: Watch Dogs:Legion (قیمت 40.19 دلار)، NBA 2K21 (قیمت 30 دلار)، DOOM Eternal (قیمت 19.79 دلار)، Resident Evil 3 (قیمت 19.79 دلار) و Tony Hawks Pro Skater (قیمت 30 دلار). همچنیئ بازی Nioh 2 که در PS Direct 10 دلار قیمت دارد، در فروشگاه پلی استیشن با قیمت 24.79 دلاری در دسترس است.

در حالی که هیچ اثری که تنها برای PS5 باشد در دسترس نیست، اما تعدادی بازی هستند که علاوه بر نسخه‌ی اصلی یک نسخه PlayStation 5 نیز به همراه دارد.

اما تخفیف‌های عناوین 2020 همینجا به پایان نمی‌رسند. بازی Mafia: Definitive Edition در PSN با دارای قیمت 30 دلاری است. همچنین بازی NFS Heat’s Deluxe Edition با 70 درصد تخفیف تنها 20.99 دلار قیمت دارد. بازیکنان می‌توانند نسخه‌ی جدید PS4 بازی Cuphead را با قیمت 14.99 دلار تهیه کنند. Marvel’s Avengers نیز با قیمت 30 دلار به جمع آثار تخفیف خورده‌ی بلک فرایدی پیوست.

همانطور که گفتیم تحفیف‌های PS Direct تا 6 دسامبر (16 آذر) ادامه دارد، اما PSN این طور نیست و تخفیف‌ها تنها تا 1 دسامبر (11 آذر) در دسترس هستند.

به زودی تخفیف‌های فروشگاه تیلنو به مناسبت بلک فرایدی شروع می‌شوند و شما می‌توانید در این دوره خرید خوبی را تجربه کنید. این تخفیفات تا شب یلدا هم ادامه پیدا می‌کنند و در قرعه‌کشی‌های تیلنو می‌توانید شانستان برای یک بازی رایگان را نیز امتحان کنید. هم اکنون می‌توانید برای خرید PS5 و خرید ایکس باکس سری ایکس به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما در مورد تخفیف‌های بلک فرایدی چیست؟ آیا مایل به خرید از پلی استیشن در این تخفیفات هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید