اخبار و رویدادها, بازی

بازی های ماه مارس سرویس PS Now پلی استیشن

پلی استیشن فهرست عناوین ماه مارس سرویس اشتراکی خود را منتشر کرد. بازی‌های ماه مارس سرویس PlayStation Now بازیکنان را به جنگ بین انسان‌ها و زامبی‌ها، استفاده از قدرت‌های فرابشری و هدایت جنگنده‌های رام نشدنی می‌برد. با تیلنو همراه باشید.

چهار بازی جدید به فهرست بزرگ بازی‌های این سرویس پلی استیشن می‌پیوندند که بازی‌های World War Z ،InFamous Second Son ،Ace Combat 7: Unknown Skies و Superhot چهار عنوان جدید الحاقی به سرویس PlayStation Now محسوب می‌شوند. در ادامه نگاهی دقیق‌تر به این بازی‌ها می‌اندازیم.

بازی World War Z برای پلی استیشن

پلی استیشن

در این بازی ادامه نسل بشر به خطر افتاده است و چند گروه سرسخت با یک‌دیگر برای شکست ارتش مردگان در حال تلاش‌اند. بازی World War Z شما را به جنگ‌هایی نفس‌گیر در برابر زامبی‌ها، درست مانند فیلم این عنوان خواهد برد و به شما اجازه می‌دهد که با دوستانتان یا دیگر بازیکنان تیمی چهار نفره برای این ماجراجویی‌ها تشکیل دهید. به علاوه در این بازی حالت‌هایی چند نفره وجود دارند که شما را برای بقا در مقابل دیگر بازیکنان یا زامبی‌ها قرار می‌دهد و این حالت‌ها به هیجانی‌تر شدن تجربه شما کمک بسیاری می‌کنند. هم‌اکنون می‌توانید این بازی را در سرویس PS Now پلی استیشن تجربه کنید.

بازی Ace Combat 7: Unknown Skies

PlayStation Now March Games

با بازی Ace Combat 7: Unknown Skies خود را درون جنگنده‌ای سرکش میان ابرها خواهید یافت و با انجام کارهای نمایشی و زیبا به انجام تاکتیک‌های دقیق در میان آسمان‌ها بپردازید. در این بازی که هم‌اکنون می‌توانید آن را در سرویس PS Now پلی استیشن تجربه کنید، امکان این را دارید تا با شبیه سازی دقیق از هدایت جنگنده‌ها و سخت‌اقزارهای نظامی فعلی و آینده نگرانه، خود را در نبردی برق آسا غوطه ور کنید.در این بازی قادر به انتخاب از میان فهرستی از جنگنده‌های مدرن خواهید بود و باید آن‌ها را به اسلحه‌های مرگبار مجهز کنید تا بتوانید در نبردهایی خطرناک و بی‌رحم در دل آسمان‌ها راه خود را باز کنید و ماموریت‌ها را یکی پس از دیگری با موفقیت سپری کنید. این بازی هم‌چنین دارای سازگاری و محتوایی برای PS VR است که تجربه شما را داغ‌تر می‌کند.

بازی InFamous Second Son برای پلی استیشن

پلی استیشن

این بازی توسط خالق بازی Ghost of Tsushima ساخته شده که یک بازی اکشن با کاراکتری با قدرت‌هایی فرا انسانی است که در آمریکایی مدرن روایت می‌شود. در این بازی انحصاری پلی استیشن قدرت مافوق بشری Delsin Rowe، کاراکتر اصلی در دستان شماست. در این بازی می‌توانید قدرت‌های خود را تا حد بسیار بالایی ارتقا دهید و تاثیر انتخاب‌های خود را بر مردم شهر سیاتل و مردم ببینید. در بازی InFamous Second Son می‌توانید قدرت ابر انسان‌های دیگر را از آن خود کنید، در آسمان سیاتل اوج بگیرید و داستان خود را در این بازی رقم بزنید.

بازی Superhot

PlayStation Now March Games

در این بازی مرزهای بین استراتژی و خشونت‌های افسار گسیخته بسیار کم‌رنگ می‌شوند و دشمنان تنها موقعی حرکت می‌کنند که شما حرکت ‌کنید. از نکات قابل توجه این بازی عدم وجود نوار سلامتی است و مهمات به راحتی در اختیار شما قرار داده نمی‌شود. در این بازی شمایید و سلاح‌هایی که از دشمنان باقی می‌مانند که باید در میان خیل عظیمی از گلوله‌ها که به صورت صحنه آهسته به سمت شما می‌آیند، مانور بدهید.

به تازگی خبر خوبی برای طرفداران VR منتشر شده که سونی در حال ساخت نسل دوم پلی استیشن VR است. برای خواندن این خبر به بلاگ تیلنو مراجعه نمایید. فراموش نکنید که بخش فروشگاهی تیلنو نیز آماده خدمت رسانی است و شما می‌توانید برای خرید بازی PS4 و خرید بازی کارکرده PS4 اقدام کنید.

نظر شما در مورد بازی‌های این ماه PS Now چیست؟ شما دوست چه بازی‌هایی در ماه‌های آینده به این سرویس پلی استیشن ملحق شوند؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: blog.playstation.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید