اخبار و رویدادها, کنسول

بازی های رایگان ماه آوریل سرویس PS Plus معرفی شدند؛ Days Gone رایگان شد

بازی های رایگان ماه آوریل سرویس ps plus

به رسم هر ماه، سونی از بازی های رایگان پلی استیشن پلاس رونمایی کرد. مشترکین سرویس PS Plus در ماه آوریل می‌توانند آثار جذابی را به اکانت خود اضافه کنند. همراه تیلنو باشید.

سرویس PS Plus، یکی از مهم‌ترین سرویس‌های اشتراکی سونی و پلی استیشن محسوب می‌شود. سرویسی که کاربران کنسول‌های سونی، باید برای تجربه بازی‌های آنلاین، باید اشتراک آن را تهیه کنند. سونی برای مشتری ‌مداری و فروش ‌بیشتر، به صورت ماهیانه بازی‌های خاصی را برای کاربران این سرویس رایگان می‌کند. کاربران PS Plus می‌توانند با اضافه کردن این بازی به اکانت خود، تا زمانی که اشتراک پلی استیشن پلاس دارند به تجربه بازی‌ها بپردازند. Oddworld Soulstorm جدیدترین نسخه سری بازی محبوب Oddworld، در ۱۷ فروردین به صورت رایگان، برای کاربران PS Plus که پلی استیشن 5 را در اختیار دارند، قرار خواهد گرفت. بازی Oddworld Soulstorm یکی از اولین آثاری بود که برای پلی استیشن 5 ویژگی‌های جدیدی را دریافت کرد. بهبود‌های گرافیکی، استفاده از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس و بهبود‌های ریز و درشت در گیم پلی، تغییراتی هستند که این بازی برای انتشار روی کنسول نسل نهمی سونی متحمل شد. البته لیست بازی‌های رایگان سرویس PS Plus به Oddworld Soulstorm ختم نمی‌شود و سونی لیست جذابی را تدارک دیده است.

پی اس پلاس

بازی دیز گان (Days Gone) یکی از آثار انحصاری سونی بود که قبل از عرضه حسابی سر و صدا به پا کرد. چند وقت پیش هم سونی اعلام کرد که Days Gone برای پلتفرم PC هم عرضه خواهد شد تا کاربران این پلتفرم، از تجربه تلاش برای زنده ماندن در دنیایی خونین و پر شده از فریکر دیز گان محروم نشوند. بازی Zombie Army 4 Dead War نیز آخرین اثری است که به صورت رایگان از ۱۷ فروردین تا ۱۳ اردیبهشت روی سرویس PS Plus قرار دارد. بازی های رایگان ماه آوریل PS Plus، حسابی برای طرفداران زامبی‌ها و بازی‌های زامبی محور جذاب است و می‌توانند به دو بازی خیلی خوب دسترسی داشته باشند. چند ماهی است سونی بازی‌های خیلی خوبی را به صورت رایگان در اختیار کاربران سرویس PS Plus قرار می‌دهد و آنطور که به نظر می‌رسد این روند ادامه خواهد داشت. دور از انتظار نیست که با رقیب بزرگی مانند سرویس گیم پس، سونی قصد داشته باشد با این بازی‌ها، تا حدی در مقابل مایکروسافت و سرویس اشتراکی جذاب آن‌ها قد علم کند. حال باید منتظر ماند و دید این روند تا کجا ادامه داشته و سونی چه سیاست‌هایی را در پیش می‌گیرد.

نظر شما درباره بازی‌های رایگان این ماه چیست؟ به نظر شما سونی چه سیاستی را در قبال گیم پس پیش‌خواهد گرفت؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدیویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های سونی، به فروشگاه سر بزنید و برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال اقدام کرده و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید. راستی، کنترلر Dual Sense  نیز در فروشگاه قرار دارد و می‌توانید نگاهی به این محصول نیز بیندازید.

منبع: GameRant

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *