راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

چگونه Health Elixirهای خود را در بازی Assassin’s Creed Mirage بیشتر کنیم؟

چگونه Health Elixirهای خود را در بازی Assassin's Creed Mirage بیشتر کنیم؟

همانطور که احتمالا می‌دانید، بازی Assassin’s Creed Mirage مخلوطی از نسخه‌های قدیمی و جدید سری است. درست به همین دلیل، گیم‌پلی بازی که به گفته‌ی بسیار قوی‌ترین نکته‌ی آن به حساب می‌آید، با وجود فاصله گرفتن از المان‌های نقش آفرینی، برای راضی نگه‌داشتن برخی از هوادارا، مکانیک‌هایی دارد که از سادگی بیش از حد آن مانند نسخه‌های اول جلوگیری می‌کند. یکی از این عوامل کشته شدن بسیم در صورت دریافت تنها چند ضربه است. به همین خاطر Health Elixir در بازی Assassin’s Creed Mirage از اهمیت فوق‌العاده برخوردار است. این آیتم که سلامتی شما را بازمی‌گرداند، در ابتدا به صورت محدود در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما با پیشرفت در بازی تعداد آن را بیشتر می‌کنید. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه تعداد زیادی Health Elixir بدست آورید.

چگونه آیتم‌های Health بیشتری در بازی Assassin’s Creed Mirage جمع کنیم؟

شما کار خود را در میراژ، با دو Health Elixir شروع می‌کنید، در حالی که این تعداد آنقدر زیاد نیست می‌توانید یکی به آن اضافه کنید. برای اضافه کردن یک عدد به Health Elixir در بین لوازم خود، کافیست اسکیل Elixir Pocket را در درخت مهارت بسیم خریداری کنید. این مهارت یک Health Elixir اضافه به شما می‌دهد و دو امتیاز به علاوه یک امتیاز اضافه برای باز کردن Auto Collect هزینه خواهد داشت.

تا جایی که ما می‌دانیم، هیچ روشی دیگر برای اضافه کردن به تعداد Health Elixir در بازی Assassin’s Creed Mirage وجود ندارد. اما این مسئله به این معنی نخواهد بود که در هر ماموریت فقط ۳ آیتم برای بازگرداندن سلامتی خود خواهید داشت. شما می‌توانید هر از چندگاهی آیتم‌های مصرف کردنی، لوازم و… خود را دوباره با پیدا کردن صندوقچه‌های آبی در جهان بازی به خصوص در مناطق ممنوعه، پر کنید.

چگونه Health Elixirهای خود را در بازی Assassin's Creed Mirage بیشتر کنیم؟

هر کدام از این صندوقچه‌های آبی تمام آیتم‌های از دست رفته‌ی شما را بازگردانی می‌کنند.به نظر می‌آید که این تصمیم سازندگان بازی بوده تا با محدود کردن Health Elixirها مقداری مبارزات را چالش برانگیزتر کنند و در کنار آن با پر کردن دوباره‌ی آیتم‌ها مانع کلافگی بازیکن هم بشوند. البته که این اتفاق خوبی است، زیرا با وجود تمام توانایی‌های باسیم، او خیلی زود می‌تواند توسط دشمنان محاصره شود، این بدان معنی است که سه آیتم Healing برای برخی بازیکنان کافی نخواهد بود. علاوه بر صندوقچه‌های آبی شما می‌تواند با زدن جیب NPCها نیز Health Elixir خود را پر کنید.

اگر با وجود امکان پر کردن دوباره‌ی آیتم‌ها، شما همچنان به گزینه‌های بیشتری برای پر کردن نوار سلامتی خود نیاز دارید، بهتر است به دنبال آیتم‌های خوردنی که معمولا کنار مغازه‌های خیابانی و در دیگ‌های بزرگ پخت و پز وجود دارند، باشید. نمی‌توانید که آیتم‌های خوردنی را در وسایل خود نگه دارید اما هر بار که در مکان ذکر شده از آن‌ها استفاده کنید، بخش بزرگی از سلامتی شما بازمی‌گردد.

در نهایت پیشنهاد می‌کنیم اسکیل Elixir Pocket را در همان ساعات ابتدایی آزاد کنید و با پیدا کردن صندوقچه‌های آبی، هیچگاه طعم حس کمبود سلامتی را نچشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *