اخبار و رویدادها, بازی

تصاویر نسخه Red Dead Redemption: The Outlaws Collection جعلی است

Red Dead

در آخر هفته، اسکرین شاتی از صفحه سایت Amazon که احتمالا حذف شده برای پیش فروش Red Dead Redemption: The Outlaws Collection به سرعت در فضای مجازی پخش شد.

 

ظاهراً این مجموعه، شامل بازسازی و ریمیک نسخه اول بازی Red Dead Redemption و نسخه پیشرفته Red Dead Redemption 2 برای Xbox One، PS5، PS4 و ایکس باکس سری X / S است. برخی از کاربران (و صفحات مجازی) این موضوع را باور کردند و واکنش‌های زیادی نشان دادند اما این تصویر و خبر نادرست است.

در حالی که نتوانستیم منبع واقعی ارسال کننده این تصویر را پیدا کنیم اما اولین بار توسط Gaming Leaks & Rumors در توییتر ارسال شد.

Red Deadبرای کسانی که اطلاعات زیادی از جزییات ندارند، شرح توضیحات بازی مانند اطلاعات رسمی که سایت آمازون نشان می‌دهد، نیست. علاوه بر این، چندین تناقض مانند تاریخ انتشار و تاریخ بازگشت (در کشورهای دیگر قانونی است که بازی را پس از خرید در صورت عدم رضایت از محتوای بازی، پس داده شود) در لیست وجود دارد. همانطور که توسط کاربری دیگر در توویتر اشاره شد که تصویر روی جلد یک کار فتوشاپی است که قطعات مختلفی را از کارهای هنری مختلف را در بر می‌گیرد و سپس تبدیل به این کاوری که ما دیدیم، کرده است. شما می‌توانید برای مطالعه بازی Red Dead Redemption 2: مخوف‌ترین راز‌های بازی، بر روی مطلب کلیک کنید.

همچنین به نظر نمی‌رسد کسی که تصویر صفحه را به اشتراک گذاشته پیوند و آدرسی برای این صفحه حذف شده ارائه داده باشد که این امر باعث می‌شود که جستجو در یک صفحه ذخیره شده در Google آسان باشد و یا یک ورودی بایگانی وب بگیرد که در آخر متوجه شویم این صفحه وجود داشته یا خیر.

 

همانطوری که از قدیم، شایعات زیادی حول استودیو Rockstar اتفاق می‌افتد، ما این قضیه را به عنوان تصویری جعلی معرفی می‌کنیم. با این حال، اگر در نهایت سازنده قصد ساخت این کالکشن فوق‌‌العاده را را فاش کند، ما می‌پدیریم که اشتباه کردیم و این مطلب را در آینده اصلاح خواهیم کرد.

شما برای خرید Red Dead Redemption 2 روی PS4 و برای خرید Red Dead Redemption برای Xbox One روی لینک‌های داده شده کلیک کنید. همچنین برای خرید PS5 و خرید ایکس باکس سری ایکس می‌توانید همین حالا وارد فروشگاه تیلنو شوید.

نظر شما در رابطه با این تصاویر و صحت‌شان چیست؟ آیا این کالکشن امکان تولید دارد؟ لطفا نطرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

 

منبع: Playstationlifestyle

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید