راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

بهترین کلاس بازی Remnant 2 برای تجربه به صورت تک نفره

بهترین کلاس بازی Remnant 2 برای تجربه به صورت تک نفره

Remnant 2 عنوانی است که با تمرکز بر المان‎‌های مولتی پلیر ساخته شده، اما این موضوع دلیل بر نبود امکان تجربه بازی به صورت تک نفره بدون هیچ مشکل و ایرادی نیست. تمام Archetypeها (کلاس‌‎ها)،  برای تجربه Remnant 2 به صورت تک نفره و بدون همراه مناسب هستند، اما یکی از آن‌ها کامل‌‎ترین Archetype بازی محسوب می‎‌شود، پس جهت دانستن بهترین کلاس بازی Remnant 2 برای تجربه‌ای تک نفره در ادامه مطلب همراه ما بمانید.

بهترین کلاس بازی Remnant 2 برای تجربه به صورت تک نفره

دوباره هم باید تاکید کنیم که تمام Archetypeها را در Remnant 2 می‎‌توان برای تجربه بازی به صورت تک نفره انتخاب کرد، اما بهترین گزینه برای شما کلاس Handler خواهد بود. این کلاس با همراه دوست داشتنی‌ای که دارد، می‎‌تواند آسیب زیادی به دشمن وارد کند، Aggro (تمرکز دشمنان) را از شما دور کند و حتی اگر Relic مورد نیاز را داشته باشید، شخصیت را زمانی که آسیب دیده است Revive کند.

درواقع به خاطر سگ همراهی که دراختیار دارید، احساس خواهید کرد که یک بازیکن دیگر همراه شما است. در مبارزات می‌‏توانید با سه قابلیت خاص و دستور حمله به دشمنان از ویژگی‌‎های این همراه استفاده کنید و در نبردها پیروز شوید. این قابلیت‎‌ها شامل افزایش مقدار آسیب، Bonusهای دفاعی و افزایش سرعت بازگشت سلامتی شخصیت هستند. حتی اگر تصمیم بگیرید با یک بازیکن دیگر به بازی بپردازید، این Bonusها بر روی او نیز اثر می‎‌کنند.

یکی دیگر از نقاط قوت کلاس Handler، سرعت حرکت بیشتر آن نسبت به بقیه کلاس‌‌‎ها است. در اوایل بازی با 10 درصد سرعت بیشتر می‎‌توانید در میدان نبرد حرکت کنید، همچنین مانند ویژگی‎‌های سگ شما، این قابلیت بر روی بازیکنان دیگر به شرطی که در 10 متری شما باشند نیز اثر می‎‌کند. در نتیجه اگر در زمانی دوستانتان نیز به بازی اضافه شدند، کلاس هندلر همچنان می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

قابلیت (Trait) خاص این کلاس Kinship است، که آسیب Friendly Fire (شلیک به همراهان) را به شدت کاهش می‌دهد. Kinship به این دلیل وجود دارد که شما به همان دشمنی شلیک می‎‌کنید که سگ همراهتان نیز به او حمله کرده و ممکن است که تیر شما خطا برود و به یارتان برخورد کند، پس کم شدن آسیب Friendly Fire بسیار کاربردی خواهد بود. این قابلیت با بالا رفتن لول کلی شخصیت، ارتقا پیدا می‌کند.

بهترین کلاس بازی Remnant 2 برای تجربه به صورت تک نفره

بااینکه برای انتخاب دومین Archetype دستتان باز خواهد بود و می‎ توانید هرکدام که دوست داشتید را انتخاب کنید، اما پیشنهاد ما کلاس‎ های Medic و Summoner هستند. Medic به شما اجازه می‌دهد که در هر شرایطی سلامتی خود را بازگردانید، درحالی که با استفاده Summoner قادر خواهید بود یک موجود دیگر را نیز احضار و از قابلیت ‎های او برای پیروز شدن در مبارزات استفاده کنید. با این همراهان اضافه، کنترل کردن تعداد بیشتر دشمنان بسیار راحت‌تر خواهد شد.

فرقی ندارد که کدام Archetype را به عنوان دومین گزینه‌ی خود انتخاب کنید، کلاس Handler کلاس مناسبی برای تجربه Remnant 2 به صورت تک نفره است و می‌تواند شما تبدیل به یک ارتش تک‌نفره بکند. همچنین داشتن یک همراه دوست داشتنی در طول بازی قطعا تجربه لذت بخش‌‎تری به همراه دارد، و بله شما می‎‌توانید این سگ را نوازش کنید.

اگر تجربه Remnant 2 را به تازگی آغاز کرده‎‌اید،  فراموش نکنید که سری به مطلب راهنمای بازی برای مبتدیان بزنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *