راهنمایی و آموزش, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

زمانی که بازی Remnant 2 را آغاز می‌‎کنید، تنها اجازه انتخاب یک Archetype را دارید. با این حال، با پیشروی در روند داستان می‌‎توانید دومین Archetype را نیز انتخاب و مهارت‎‌های خود را تکمیل کنید. همچنین همانطور که در مطلب راهنمای Remnant 2 برای مبتدیان اشاره کردیم، محدودیتی در تغییر Archetype اصلی و فرعی وجود ندارد. تعداد زیادی از این کلاس‌ها وجود دارند که ما در ادامه راهنمای باز کردن آن‌ها را قرار دادیم.

برای آزاد کردن Archetypeها ابتدا باید Engram مربوط به کلاس را پیدا کنید، سپس آن را به شخصیت Wallace برسانید تا او از آن‌ها آیتم‌‎های مختلفی بسازد. Wallace را می‌‎توانید در پله‎‌های نزدیک به اسکله پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که ساخت هر Archetype ده کریستال و 1500 Scrap هزینه خواهد داشت، پس در انتخاب آن‌ها دقت کنید.

در ادامه به Engramهایی که در Ward 13 و دیگر نقاط جهان Remnant 2 دست پیدا می‌‎کنید خواهیم پرداخت:

کلاس Challenger

آیتم Old Metal Tool را از Reggie خریداری کنید، او را پشت ساختمانی در منطقه Common درحالی که با شخصیت Mudthooth شطرنج بازی می‎‌کند پیدا خواهید کرد، سپس آیتم خریداری شده را به Wallace برسانید و Steel Enswell را Craft کنید.

کلاس Handler

Old Whistle را از Mudthooth بخرید و سپس از طریق Wallace آیتم Silent Whistle را Craft کنید. Mudthooth را نیز درکنار Reggie درحال بازی کردن شطرنج پیدا خواهید کرد.

کلاس Hunter

درکنار میدان تیر کارکتر Brabas را پیدا و از او War Medal را خریداری کنید. بعد از خرید War Medal به Wallace بازگردید و Sniper War Medal را Craft کنید.

کلاس Medic

در بخش Medical Bay از دکتر Norah آیتم Medic Pin را بخرید. سپس به Wallace برگردید و Caduceus Idol را Craft کنید.

کلاس Gunslinger

کلاس Gunslinger از طریق پیش خرید Remnant 2 دردسترس بازیکنان قرار می‎‌گرفت، اما راه دیگری نیز برای آزاد کردن این Archetype وجود دارد. در واقع برای آزاد کردن کلاس Gunslinger باید بخش زیادی از Campaign بازی را به اتمام رسانده باشید، سپس باید سری به شخصیت Mudthooth بزنید و پای صحبت‎‌های طولانی او بنشینید. می‌‎توانید صحب‌ت‎های او را با دقت گوش بدید یا آن‌ها را رد کنید، اما باید انقدر سوال بپرسید تا صحبت‎‌های او تمام شود. همچنین Mudthooth ممکن است به شما بگوید برای شنیدن ادامه قصه پس از مدتی دوباره برگردید، پس به انجام مراحل مشغول شوید و سپس دوباره به صحبت‎‌های او گوش دهید. درنهایت زمانی که داستان‎‌ها تمام شود، آیتم Worn Cylinder را به دست خواهید آورد، آن را به Wallace ببرید و Iron Cylinder را Craft کنید.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Explorer

کلاس Explorer تا زمانی که بازی را به اتمام نرسانید دردسترس قرار نخواهد گرفت، اما برای به دست آوردن آن باید مراحلی که در ادامه توضیح می‌دهیم را دنبال کنید. پس از به اتمام رساندن Remnant 2 و شکست دادن آخرین باس فایت، آیتمی با نام Broken Compass کسب خواهید کرد، درست مانند Archetypeهای قبلی آن را به Wallace برسانید تا Golden Compass را بسازد.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Summoner

برای آزاد کردن Summoner نیاز به آیتم Bloodmoon Essence خواهید داشت، که آن را تنها در جهان Yaesha پیدا خواهید کرد. اولین هدف شما جمع آوری پانزده Bloodmoon Essence که با شلیک به Orbهای قرمز رنگ به دست می‌‎آیند است. آن‌ها در زمان Blood Moon در تعداد بسیار زیادی پدیدار می‌‎شوند، پس تا جایی که می‌‎توانید Bloodmoon Essence جمع کنید. پس از تکمیل اولین هدف، حالا باید به دنبال Bloodmoon Altar بگردید. مکان این Altar به صورت تصادفی در نقشه به وجود می‌‎آید، پس باید کمی در جهان بازی به گشت و گذار بپردازید. البته موقعی که به آن نزدیک شوید یک سنگ آبی در نقشه ظاهر خواهد شد. با Altar تعامل برقرار کنید تا منو خرید و فروش برای شما باز شود، از این منو Faded Grimoire را انتخاب کنید و در ادامه راهی Ward 13 شوید. در شهر Wallace را پیدا کنید و از او بخواهید که آیتم Tome of the Bringer را برای شما Craftکند تا این مورد از Archetypeهای بازی Remnant 2 نیز برای شما آزاد شود.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Engineer

کلاس Engineer به خوبی از دیدها پنهان شده و برای به دست آوردن آن باید وارد یک تله مرگبار شوید. برای آزاد کردن Engineer نیاز به پیدا کردن آیتم Alien Device دارید، که تنها در دومین Overworld از N’Erud آن را پیدا خواهید کرد. زمانی که به The Eon Vault یا Timeless Horizon می‎‌رسید، جست و جوی خسته کننده و طولانی در مه برای پیدا کردن یک خانه مرموز خواهید داشت. البته اگر با N’Erud آشنا باشید، می‎‌دانید که دیدن محیط در مه بسیار سخت است و به سرعت بیمار نیز خواهید شد. زمانی که منطقه مورد نظر رسیدید، در گوشه‎‌های نقشه بمانید تا از مه در امان باشید. به دنبال منطقه‌‎ای بگردید که سمت چپ آن یک دره و تعدادی سنگ بلند در آنجا قرار داشته باشد و البته جایی که از میان آن‌ها بتوانید عبور کنید. از این نقطه به بعد وارد مه خواهید شد و جان سالم به در نمی‎‌برید، پس باید مطمئن شویم قبل از مردن آیتم را به دست بیاوریم. هرزمانی که آماده بودید، نقشه از این قرار است:

 • وارد مه شوید، در این نقطه شخصیت حالت تهوع می‌‎گیرد.
 • پس از آن، از شکافی که می‌بیند بپرید.
 • زره Technician را که در جلوی شما قرار دارد بردارید.
 • از سمت چپ زره، به پایین بروید.
 • آیتم Alien Device را بردارید.
 • درنهایت زنده نخواهید ماند و Respawn می‌‎شوید.

حالا که Alien Device را دراختیار دارید، به Wallace برگردید و Drzyr Caliper را Craft کنید.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Alchemist

قلع و قمع کردن دشمنان در هر بازی‌ای لذت بخش است، اما برای یک بار هم که شده برای به دست آوردن کلاس Alchemist و آیتم مورد نیاز آن یعنی Mysterious Stone باید اجازه دهید یک دشمن خاص به شما آسیب وارد کند. درواقع داخل یکی از منطقه‎‌های فقیر نشین  Losomn باید به دنبال  میله‌‎های شکسته شده فاضلاب بگردید. باید در این منطقه به گشت و گذار بپردازید تا درنهایت توسط یک دشمن بی‎هوش شوید. کارکتر شما در یک محیط کاملا جدید به هوش می‎‌آ‎ید، و باید با دشمنی گرگینه مانند مبارزه کند. با شکست دادن او، Mysterious Stone را به دست خواهید آورد، آن را به Wallace برسانید و Philosopher’s Stone را Craft کنید.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Archon

به دست آوردن کلاس Archon پیچیده‌‎ترین و سخت‌‎ترین Archetype بازی Remnant 2 است، درواقع حتی از روش‌‎های آزاد کردن آن نیز اطلاعات کاملی دردسترس نیست، اما در ادامه به اطلاعاتی که داریم می‌‎پردازیم. قبل از وارد شدن به دری مخفی در هزارتو، باید تعدادی آیتم‌‎هایی جمع آوری کنید که شامل موارد زیر می‎‌شوند:

 • رساندن Archetype کلاس Invader به سطح 5 و انتخاب قابلیت Worm Hole
 • رساندن Archetype کلاس Explorer به سطح 10 و انتخاب قابلیت Fortune Hunter
 • Leto Amulet
 • Amber Moonstone
 • Anastasija’s Inspiration
 • Zania’s Malice
 • Black Cat Band
 • انتخاب زره Realmwalker
 • Ford’s Scattergun
 • Cube Gun
 • Labyrinth Staff
 • Void Heart Relic

پس از انتخاب این آیتم‌‎ها باید به هزارتو بروید، البته دقت داشته باشید که راهنمای زیر بر این اساس است که شما یک بار آن را به اتمام رسانده باشید. از World Stone منطقه Fractured Ingress از پله‎‌ها پایین و به سمت چپ بروید. سپس به سمت راست رفته و از دری که شکل صلیب دارد عبور کنید، سپس پورتالی خواهید دید که مقصد آن هر چند ثانیه تعویض می‌‎شود، منتظر بمانید تا تصویری که شبیه به مرگ خودتان است نمایش داده شود، سپس وارد پورتال شوید. پس از چند ثانیه وارد یک مسیر سنگی خواهید شد، این مسیر را ادامه دهید تا در سمت راست یک دروازه Biome آلوده ببینید، مطمئن شوید که تمام آیتم‌‎ها را دراختیار دارید و سپس از کلید پورتال Biome استفاده کنید. حالا در Backrooms هستید، هزارتویی که برای کاوش در آن محدودیت زمانی دارید، پس باید سریع عمل کنید. آیتم‎‌های زیادی در اینجا پیدا می‌‎کنید، اما برای آزاد کردن کلاس Archon باید Strange Box را بیابید که درانتهای سمت چپ این هزارتو قرار دارد. پس از پیدا کردن Strange Box آن را به Wallace بدهید تا او Hexahedron را برای شما آماده کند.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

کلاس Invader

برای به دست آوردن کلاس Invader باید آماده یک سفر طولانی باشید، اما زمانی که آماده بودید به Morrow Parish در Losomn بروید. این منطقه در همه Playthroughها حضور ندارد، به همین دلیل ممکن است مجبور شوید حالت بازی را یک یا دو بار به Adventure Mode تغییر دهید. در منطقه Morrow Parish به دنبال Sanatorium بگردید. Sanatorium بیمارستانی  است پر رازهای ترسناک و مخوف، اما از رفتن به آنجا تنها یک هدف خواهید داشت آن هم پیدا کردن سه عروسک با نام Stone Carved Doll است.

 • اولین عروسک در طبقه همکف در یک صندوقچه قرار دارد.
 • دومین عروسک در فاصله نزدیکی از مبارزه‌‎ای که با Ripsaw داشتید قرار دارد. همچنین فراموش نکنید که کلید طبقه سوم تیمارستان را از آن منطقه بگیرید.
 • سومین و آخرین عروسک را نیز می‌‎توانید در طبقه آخر ساختمان پیدا کنید.

پس از به دست آوردن هر سه عروسک، به سومین طبقه تیمارستان رفته و کلید سلول زندان را پیدا کنید. سپس به زیرزمین بروید، در آنجا باید با یک خانوم صحبت کنید و سه عروسکی که پیدا کردید را به هدیه دهید. او دری را باز می‎‌کند که داخل آن Nightweaver Stone Doll قرار دارد. سپس باید داستان Losomn را ادامه دهید تا به تیمارستان Tormented، که نسخه متفاوتی از Sanatorium است برسید.

دوباره به سلول خانمی  که با او صحبت کردید برگردید، اما این بار اتاق او پر تار عنکبوت است، با تارها تعامل برقرار کنید تا درنهایت آیتم Dreamcatcher را کسب کنید. پس از به دست آوردن این آیتم، باید مراحل داستانی را به اتمام برسانید، تا به بخش نهایی Remnant 2 با نام Root Earth برسید. در ادامه باید به  Corrupted Harbor بروید و به پایین‌‎ترین نقطه کشتی بزرگی که در آنجا قرار دارد و درانتها به منطقه‎‌ای نسبتا بزرگ برسید.

در این منطقه یک Amulet با نام Escalation Protocol را نیز پیدا خواهید کرد که برای تمام کلاس‌‎ها کاربردی خواهد بود، اما این Amulet ارتباطی با هدف ما ندارد، سپس از Dreamcatcher بر روی Pod استفاده کنید تا Walker’s Dream را به دست آورید. از Invetory خود آیتم Walker’s Dream را استفاده کنید تا به محیط Twilight Vale وارد شوید، باس فایتی به نام Bane را شکست دهید و Wooden Shiv را کسب کنید. برای آخرین قدم این مسیر و ماجراجویی طولانی، باید Wooden Shiv را به Wallace بدهید تا او Root Blade را برای شما بسازد.

راهنمای آزاد کردن تمام Archetypeهای بازی Remnant 2

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *