اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

شرکت Capcom در حال ثبت‌نام برای بتا چندنفره بازی Resident Evil 8 است

بازی رزیدنت اویل 8

کپکام (Capcom) از طرفداران برای شرکت در بخش چندنفره یکی از بازی‌های درحال ساخت خود دعوت کرده است. هرچند به طور مستقیم اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد این بتا به بازی رزیدنت ایول 8 مربوط است. همراه تیلنو باشید.

سری رزیدنت ایول (Resident Evil) به محض انتشار نسخه اول، تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک تاریخ شد. ۲۵ سال از انتشار نسخه اول این سری گذشته و تا به امروز رزیدنت اویل، از یک سری بازی تبدیل به یک مجموعه بزرگ شده است. بازی‌ها، انیمیشن‌ها و فیلم‌های سینمایی بخشی از آثار این مجموعه جذاب را تشکیل می‌دهند. از انتشار نسخه هفتم بازی حدود چهار سال می‌گذرد و در این مدت شاهد انتشار نسخه ریمیک رزیدنت اویل 2 و رزیدنت اویل 3 نمسیس بوده‌ایم. خرداد امسال بود که کپکام در جریان رویداد PS5 از نسخه جدید رزیدنت اویل به نام Resident Evil Village رونمایی کرد. نسخه جدیدی که گیمر‌ها را دوباره با ایتن وینترز شخصیت اصلی نسخه هفتم همراه می‌کند و بازهم این شخصیت تازه وارد به سری رزیدنت اویل را درگیر ماجراجویی خونین و جدیدی می‌کند. تا به امروز Capcom به طور مستقیم اطلاعات کمی درباره بازی منتشر کرده اما در طی حمله سایبری به کپکام بخش عظیمی از اطلاعات مختلف از رزیدنت اویل ۸ لو رفت.

Resident Evil 8 Village

حال در جدیدترین اخبار، کپکام در توییتر خود اعلام کرد که در سوم بهمن، Showcase کاملی برای این بازی مورد انتظار برگزار خواهد کرد. همزمان با این خبر، وبسایتی توسط کپکام راه‌اندازی شد و از طرفداران برای حضور در بتای بخش‌چندنفره رزیدنت اویل به مناسبت ۲۵ سالگی این مجموعه دعوت می‌کند. نام رزیدنت اویل 8 در این سایت برده نشده اما از تم و تصویر زمینه این سایت می‌توان متوجه شد که به احتمال زیاد، این بخش به رزیدنت اویل ویلیج مربوط است. این بتا برای PS4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و کاربران PS5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس میتوانند با قابلیت Backwards Compatibility این بتا را روی کنسول‌های خود تجربه کنند. اطلاعات بیشتر درباره این بتا در جریان Show Case کپکام اعلام خواهد شد. اگر قصد دارید در این بتا شرکت کنید به لینک داده شده مراجعه کنید و برای این بتا ثبت‌نام کنید. مهلت ثبت‌نام این بتا تا ۲۵ ژانویه (۶ بهمن) بوده اما اگر قصد دارید در آن شرکت کنید، هرچه سریع‌تر نام‌نویسی کنید تا شانس بیشتری داشته باشید. بعد از حمله گسترده هکر‌ها به کپکام و لو رفتن پروژه‌های یک الیدو سال آینده‌ این شرکت اطلاعاتی مبنی‌بر وجود بخش چندنفره و آنلاین بازی پخش شد. اطلاعاتی که نشان می‌داد کپکام قصد دارد از اکتیویژن و وارزون تقلید کند و بخش چندنفره خود را بعد‌ها به بازی مستقلی تبدیل کند. همچنین این اطلاعات نشان می‌داد که بخش Village Online با نحوی به رزیدنت اویل رویلیشن ۳، مرتبط خواهد شد. حال باید صبر کرد و دید کپکام در مراسم خود چه اخبازی اعلام می‌کند و شاهد چه رویداد‌هایی خواهیم بود. Showcase کپکام را در روز ۳ بهمن ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران تماشا کنید.

نظر شما درباره Resident Evil Village چیست؟ با توجه به اطلاعات منتشر شده چه ایده‌ای درباره آینده این بازی دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید